Mimon 15-17.6 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Je to tak, slíbil jsem a pátrám. Jinak seznam lidí co jedou by určitě nebyl na škodu. Stejně tak aby každý kdo pojede napsal, co může vzít užitečného aby se mohl vymyslet i nějakej program.
Taky jsem přemýšlel zda se někdo zhostí udělat srazové samolepky. Nevím jestli na to není málo času.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Tak já jedu se Simčou na sto procent...Jak už jsem psal, beru frisbee pro sportovní nadšence a vodničku pro ty méně sportovní :-) sem ochotnej zajet do popovic pro soudek s pípou, ale na to mi musí alespoň 4 lidi říct vem ho, já budu pít s tebou a finančně se podělíme :-) když se přidá víc lidí tak vezmu větší soudek. Já jsem pro světlýho kozla desítku (dobře se pije a dá se ho vypít hodně) jenže někteří notoři by nad desítkou ofrňovali nos, tak nevim jestli se ke mě alespoň pár lidí přidá...čili:
KDO SE SE MNOU SLOŽÍ NA KOZLÁCKÝHO SUDA DESÍTKY NA MIMOŇ, AŤ MI DÁ VĚDĚT DO SOUKROMÝCH ZPRÁV. JÁ ZA TEJDEN UDĚLÁM SUMÁŘ A ŘEKNU VEŘEJNĚ KOLIK BERU SUDŮ :-)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ahojte všichni. Bohužel mám hodně špatné zprávy. Určitě si všichni pamatujete hodného pána, co nám dovolil kempovat v Mimoni na jeho pozemku. Spojil jsem se s ním, ale bohužel už ten plac pronajatý nemá a horší věc je ta, že celá Mimoň je prakticky pro veřejnost zavřená. Na jaře se zde staly 2 smrtelná zranění díky lidem co tam neměli co dělat a po nějaké mediální kauze jsou všichni opatrní. Letiště patří státu a jen ten může rozhodovat o tom, co se zde pořádá. Dostal jsem se i ke klukovi co má s organizováním akcí na Mimoni svoje zkušenosti a sám říkal, že už to není co to bývalo. V pondělí budu volat někam na ministerstvo, kde se Mimoní jeden člověk zabývá. Bohužel dnes už tam nebyl. Jsou tedy dvě otázky, zda nám vůbec někdo povolí tam cokoliv pořádat a za druhý, kolik to bude cálovat. Slyšel jsem dvě částky, jedna by šla, druhá ne. Rozhodně když v pondělí zjistím něco nadějnýho, dál to asi bude chtít osobní jednání a to jako Budějovičák asi nezvládnu. Pokud bude potřeba osobní schůzka, spoléhám na někoho Pražskýho. V pondělí dám vědět, mějte se
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No to sou veci :shock: ... ted neusnu ... At uz je pondeli ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Zkusim dát do kupy náhradní řešení, kdyby Jirka nezabodoval :cry:
Panenko podsepenská, vydíš to??? To snad nejni možný, abysme to nedali do kupy.....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

V nejhorším případě,by se dalo přespat jinde(kemp...)a na letiště se jet jen na pár hodin denně vyřádit.Stejně tam jezdili fízlové jen v noci. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Moje náhradní řešení zní - letiště Hoškovice u Mnichova Hradiště a kemp poblíž něho. Zapátráme, zeptáme se a uvidíme. Zatím doufám, že se Jirkovi zadaří :)
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
vašek.63
*
Příspěvky: 71
Registrován: 03 led 2007, 17:37
Bydliště: Studenec u Horek

Příspěvek od vašek.63 »

Ve Stráži pod Ralskem je kemp Hamr na jezeře a od Mimoně je to 20 km ,náhradní řešení.
Uživatelský avatar
Tomino82
**
Příspěvky: 180
Registrován: 04 čer 2006, 22:08
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomino82 »

Jako náhradní řešení vidím další "tuningové" místo a to Panenský týnec mezi Prahou a Lounama. Je to staré letiště,pořádají se tu také automobilové srazy, je to cca 40km za Prahou směrem Louny/Chomutov a dva kiláky odtamtad je super koupání. Ale nikdy jsem tam nebyl, jen jsem slyšel, že super. Někdo kdo tam byl a podá přesnější info?
Hyundai Sonata 16V 2.0 rv97
Kladensko
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

A sakra ,když se to s..e tak se vším všudy!! :evil:
Letošní rok je celej nějakej divnej! :roll:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Myslim ze tady nejde ani tak o to kde kempovat ale spis jestli se na letiste vubec dostaneme :cry: :cry:
I kdyz moje ucast je porad jeste ohrozena a to tak ze hodne :x holt spatnej termin a do toho vselijaky problemy :-(
EDIT:
Tomino82 píše:Jako náhradní řešení vidím další "tuningové" místo a to Panenský týnec mezi Prahou a Lounama. Je to staré letiště,pořádají se tu také automobilové srazy, je to cca 40km za Prahou směrem Louny/Chomutov a dva kiláky odtamtad je super koupání. Ale nikdy jsem tam nebyl, jen jsem slyšel, že super. Někdo kdo tam byl a podá přesnější info?
http://www.mapy.cz/?query=id%3ApoiN%204 ... ype=ophoto
Tady alespoň umístění Panenského Týnce, místo je to pěkný, párkrát jsem tam byl z chaty na kole ;) ale je to tam taky nejaky hodne omezeny :-(
Jeho momentální status je: Neveřejné vnitrostátní letiště
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
vašek.63
*
Příspěvky: 71
Registrován: 03 led 2007, 17:37
Bydliště: Studenec u Horek

Příspěvek od vašek.63 »

Nevím jak dalece ,ale u Žatce je také bývalé letiščtě_
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

vašek.63 píše:Nevím jak dalece ,ale u Žatce je také bývalé letiščtě_
No to je ono. Kdysi tam byl normalka volnej pristup, jenze pak se najednou na prijezdovy ceste objevila zavora a bylo to v haji :-( Uz jsem tam dlouho nebyl ale nevim podle mne se vsichni najednou probrali ze starejch nepouzivanejch letist delaj civilni letiste pro aerokluby a tak... :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Panencak byl kdysi verejne pristupny, ted uz ne, pouze na povolonei. Nicmene misto jako takoy se mi libi vic nez Mimon. Proastredi, priroda, koupani. Napriklad dneska jsem se koupal v piskovne Vojkovice a uz byla voda tepla:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Hardcam píše:Panencak byl kdysi verejne pristupny, ted uz ne, pouze na povolonei. Nicmene misto jako takoy se mi libi vic nez Mimon. Proastredi, priroda, koupani. Napriklad dneska jsem se koupal v piskovne Vojkovice a uz byla voda tepla:)
Dobry ja se v dubnu koupal dokonce 14 dni po sobe v Maly americe, uz umim fyzicky rozpoznat rozdil mezi Ledovou a studenou vodou ;)
S tim Panencakem souhlasim, je to tam moc pekny 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“