2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Příspěvek od Espero »

ivan kuschall píše:Tak my taky jedem k moři, ale bohužel na koupání to nebude a léčit astma to musíš popojéct k mrtvému moři, dobře se tam plave, teda jenom leží
No také jsem o tom přemýšlel, z Turecka přes Sýrii a Libanon je to vlastně už do Izraele kousek, nějakých 600 kiláků navíc, jenže moje žena se zasekla, že ne a ne, že se nenechá u Židů roztrhat nejakou muslimskou bombou.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: 2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Příspěvek od ivan kuschall »

No přes Libanon by to nešlo tam nevjedeš, do Izraele není problém tam je to bez víza, ale nedostaneš se z něj přes Syrii protože tě hned zastřlej na hranicích. Já když sem jel do Egypta přes Syr. a Jordánsko tak sem musel dolů do Agaby, toje nádherný místo-krajina moře stále teplo i v zimě a tam najéct na loď a přejéct kousek do pouště v Egyptě a pokračovat po silnici
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Příspěvek od Espero »

ivan kuschall píše:No přes Libanon by to nešlo tam nevjedeš, do Izraele není problém tam je to bez víza, ale nedostaneš se z něj přes Syrii protože tě hned zastřlej na hranicích. Já když sem jel do Egypta přes Syr. a Jordánsko tak sem musel dolů do Agaby, toje nádherný místo-krajina moře stále teplo i v zimě a tam najéct na loď a přejéct kousek do pouště v Egyptě a pokračovat po silnici
No tak to už je komplikované, já ty Araby zas až tak moc nemusím. Myslím, že postačí Turecko. Na Dacia fóru je jeden, který by se chtěl přidat, ale zatím nechce jinam než do Černé Hory, tak ho pomalu rozpouštím v acetonu, aby to Turecko rozdýchal, asi mu brání jeho druhá polovička.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
oltcitak
*****
Příspěvky: 1532
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: 2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Příspěvek od oltcitak »

Urcite by sme sa radi pridali,zial absolutne neviem,kedy budeme mat volno.Inac ten styl:zaciatok,koniec je dany a co medzi tym,ukaze situacia.Uznavam takyto styl cestovania. Kocka chcela s cestovkou,tak som jej to predviedol nazorne.Nasiel som destinaciu v Montenegru,pozrela si fotky a tak.Parada,nadhera.. :lol: Okej,nabalili sme vana,vyrazili na cesty,vsetko sebou,navigacka,mapy(mapa minovych poli v Bosne-co kdyby?) :roll: a presli sme komplet pobrezie od Boky Kotorskej az po albanske hranice a tam si mohla overit,ako v skutocnosti vypadaju tie letoviska v realu.Ubytko dako od plazi,slapat pesi aj nafukovackami 3km na plaz,hlava na hlave,plavanie v spackoch a odpade,viazanost na jednom mieste.Potom zistila,ze to nebud to prave a ze mam pravdu j.Takto sme zastali,kde sme chceli,bud kemp,chatka,alebo len v olivovom haji,s autom az na plaz na cely den,vecer na veceru bez obmedzeni,atd.atd. Inu dovolenku nechcem,jednoducho vzdy byt panom svojho casu bez obmedzeni. Paci sa mi -zostanem,nepaci-idem dalej.
Přílohy
pivskojezero003.jpg
pivskojezero003.jpg (141.29 KiB) Zobrazeno 1786 x
cg_plaza trnovo002.jpg
cg_plaza trnovo002.jpg (165.49 KiB) Zobrazeno 1786 x
cg_cesta do pluzine010.jpg
cg_cesta do pluzine010.jpg (86.92 KiB) Zobrazeno 1786 x
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Příspěvek od Espero »

Tak trasu na Černou Horu i na Turecko mám hotovou. Jestli letos použiji jednu, pak v následujících letech druhou. V prvním případě je to nejakých 3 300 km z od nás od Berouna, celkem standardní dovolená, vím i o některých kempech a mám na ně spojení, v jednom by si bylo možné pronajmout i karavan, objednat e-mailem. Dobrá dovolená hlavně k polehávání u vody a léčení následků letošní zimy, která pro nás byla dost fatální. V druhém případě cca 6 800 km, ale je to kulturně historická bomba, koupání u Černého i Středozemního moře a prohldka Istanbulu, středního Turecka ve vnitrozemí - ve skalách vytesaná města, a různé památky, návštěva Tarsu, kde se nardil Sv. Pavel, návštěva místa kde na II. křižácké výpravě zahynul Fridrich Barbarossa (nahradil ho pak Richard Lví Srdce), který jí šéfoval, pak ležení u moře - 3x po 4 dnech, návštěvy antických měst, prohlídka Pamukkale, návštěva Efesu, Mayermana, kde zemřela p. Maria, návštěva Tróje, Trajekt přes Dardanely atd atd. Při cestě se dostaneme až tak asi 120 km od Syrských hranic, blíže už ale netoužím. Také mám přehled kempů, je jich více než 20 u Středozemního moře.

Trasa je v excelu a automaticky se tam počítají podle kursu jednotlivých měn a cen nafty náklady na cestu, ale i cestovní časy v jednotlivých úsecích. Takže jestli někdo bude chtít, můžu poslat.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Peter Horváth
Příspěvky: 2
Registrován: 21 srp 2024, 16:13

Re: 2010 s Hyundaiem k moři – kdo se přidá?

Příspěvek od Peter Horváth »

oltcitak píše: 16 úno 2010, 15:05 Urcite by sme sa radi pridali,zial absolutne neviem,kedy budeme mat volno.Inac ten styl:zaciatok,koniec je dany a co medzi tym,ukaze situacia.Uznavam takyto styl cestovania. Kocka chcela s cestovkou,tak som jej to predviedol nazorne.Nasiel som destinaciu v Montenegru,pozrela si fotky a tak.Parada,nadhera.. :lol: Okej,nabalili sme vana,vyrazili na cesty,vsetko sebou,navigacka,mapy(mapa minovych poli v Bosne-co kdyby?)https://www.zahranicnekasinapreslovakov.com/ :roll: a presli sme komplet pobrezie od Boky Kotorskej az po albanske hranice a tam si mohla overit,ako v skutocnosti vypadaju tie letoviska v realu.Ubytko dako od plazi,slapat pesi aj nafukovackami 3km na plaz,hlava na hlave,plavanie v spackoch a odpade,viazanost na jednom mieste.Potom zistila,ze to nebud to prave a ze mam pravdu j.Takto sme zastali,kde sme chceli,bud kemp,chatka,alebo len v olivovom haji,s autom az na plaz na cely den,vecer na veceru bez obmedzeni,atd.atd. Inu dovolenku nechcem,jednoducho vzdy byt panom svojho casu bez obmedzeni. Paci sa mi -zostanem,nepaci-idem dalej.
Jaká nádhera, super!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“