Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

Tak od dnes (23.5.2007) som aj ja naostro v klube :-)
Tmava modra a 1,5 CRDi je od dnes mojim kamaratom :D
K tym dveram - predne dvere sa zatvaraju horsie. Predajca povedal, ze to este sadne. Sprava sa to presne tak ako keby to brzdila ta guma...
Reklama
 

Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Příspěvek od Joe TT »

diosko píše:Tak od dnes (23.5.2007) som aj ja naostro v klube :-)
Tmava modra a 1,5 CRDi je od dnes mojim kamaratom :D
K tym dveram - predne dvere sa zatvaraju horsie. Predajca povedal, ze to este sadne. Sprava sa to presne tak ako keby to brzdila ta guma...
Guma sem, guma tam, chlapci, musite zacat posilovat.
Aby ste boli tak silny, ako tí Korejci :-)

Gratulujem diosko. Tam okolo BB v tych kopcoch silnejsi motor aj vyuzijes.
Podarilo sa Ti vyjednat nejaku zlavu, alebo nieco navrch - nejaku dovybavu ?
Vela stastnych km.
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

peaty píše:Jirka diky za nove vlakno :D

Ale jedna vec co ma uz dlhsiu dobu stve na tomto modeli, je zatvaranie prednych dveri... Proste nie a nie spravne ich zatvorit. Ked niekoho vezem, tak vzdy maju tito ludia so zavretim problem. Proste treba vynalozit vacsiu silu, co mi moc teda nevyhovuje... :( Som jediny s takymto problem?
Tak třeba já dveře zavřít umím dobře a všude, ale spolucestující zavřou, dveře se nedovřou, znovu otevřou a pak s nimi praští až se divím že nevypadne okno... :lol: Je to jen o zvyku...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

Joe TT píše:Gratulujem diosko. Tam okolo BB v tych kopcoch silnejsi motor aj vyuzijes.
Podarilo sa Ti vyjednat nejaku zlavu, alebo nieco navrch - nejaku dovybavu ?
Vela stastnych km.
Motor zatial setrim, este som v zabehu ;-) avsak tesim sa z neho.
Spustili cenu za farbu, ale hned som to tam "preflakal" na defendlock a nejake gumove koberce pod nohy.
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Máte už niekto @ od jandaxx-a ohľadne toho motoru 1,5CRDI? Ak áno skúste mi to poslať, od neho mi to akosi nechodí. Ďakujem.
petusko73@gmail.com alebo aj na petusko73@zoznam.sk
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Petusko73 píše:Máte už niekto @ od jandaxx-a ohľadne toho motoru 1,5CRDI? Ak áno skúste mi to poslať, od neho mi to akosi nechodí. Ďakujem.
petusko73@gmail.com alebo aj na petusko73@zoznam.sk
Zatím mi nic nedošlo... :cry:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

TAKY mě to posílal ale nic mi nedošlo jen nějaka reklama.... škoda..
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ten příspěvek sem psal ja. jinak nasel sem par foto accneta ale je 3 dveř ale dam to jsem... je to Sport edition z de. čau klucí
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Petusko73 píše:Máte už niekto @ od jandaxx-a ohľadne toho motoru 1,5CRDI? Ak áno skúste mi to poslať, od neho mi to akosi nechodí. Ďakujem.
petusko73@gmail.com alebo aj na petusko73@zoznam.sk
zatiaľ som ani ja nič nedostal :(

Accent 1,5 CRDi Elegance Silver Space
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

Petusko73 píše:Máte už niekto @ od jandaxx-a ohľadne toho motoru 1,5CRDI? Ak áno skúste mi to poslať, od neho mi to akosi nechodí. Ďakujem.
petusko73@gmail.com alebo aj na petusko73@zoznam.sk

aj ja čakám, ale nič ešte nedošlo :(


Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance Space Silver
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Nikomu to nedošlo, ani nemohlo. Posílal jsem to soukromým mailem-volný a ten nepustí přílohu větší než 5 mega. Už jsem to tu psal. Buď to musím zmenšit aby se to tam vešlo, nebo poslat nějakou jinou cestou. Jakmile to bude, pošlu to-na nikoho jsem nezapomenul. V úterý nám v práci shořel server, takže na nic není čas, navíc jezdím občas na nějaké instalace systémů, a to pak nejsem v práci vůbec.. I tohle píšu ve spěchu. Tak se nezlobte, opravdu na to myslím, jenom nestíhám. :oops:
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

jandaxx píše:Nikomu to nedošlo, ani nemohlo. Posílal jsem to soukromým mailem-volný a ten nepustí přílohu větší než 5 mega. Už jsem to tu psal. Buď to musím zmenšit aby se to tam vešlo, nebo poslat nějakou jinou cestou. Jakmile to bude, pošlu to-na nikoho jsem nezapomenul. V úterý nám v práci shořel server, takže na nic není čas, navíc jezdím občas na nějaké instalace systémů, a to pak nejsem v práci vůbec.. I tohle píšu ve spěchu. Tak se nezlobte, opravdu na to myslím, jenom nestíhám. :oops:
netrpezlivo čakáme, tak sa snaž :!: :D
môj mail: dusser@post.sk
Hyundai Accent 05 / 2007
1,5 CRDi VGT
81 kW / 235 Nm
Elegance, Space Silver
_________________________
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Článek jsem pomenšil na 4,8 mega. Vzhledem k tomu, že mám doma pomalý připojení a chce to poslat asi 8 lidí, budu to posílat z práce. Doma by to bylo na půl dne. Takže asi v pondělí odpoledne, až budu mít čas. Nebo, jestli jste někdo z Prahy, mám to na flešce. Ještě jsem se taky chtěl zeptat, jestli by mě někdo nesvezl Accentem s tímhle motorem. Celkem mne to zajímá. Všichni na to tady pějete chválu, takže bych chtěl vědět, jak to jede, hlučnost atd. Recipročně můžu nabídnout svezení dvoulitrovou Elantrou v benzínu. Kdyžtak se někdo ozvěte, můžeme pokecat, nejlíp někde na parkovišti u nějakého obchodního centra někde v Praze nebo blízkém okolí. Dííííííííík :D
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

jandaxx píše:Článek jsem pomenšil na 4,8 mega. Vzhledem k tomu, že mám doma pomalý připojení a chce to poslat asi 8 lidí, budu to posílat z práce. Doma by to bylo na půl dne. Takže asi v pondělí odpoledne, až budu mít čas. Nebo, jestli jste někdo z Prahy, mám to na flešce. Ještě jsem se taky chtěl zeptat, jestli by mě někdo nesvezl Accentem s tímhle motorem. Celkem mne to zajímá. Všichni na to tady pějete chválu, takže bych chtěl vědět, jak to jede, hlučnost atd. Recipročně můžu nabídnout svezení dvoulitrovou Elantrou v benzínu. Kdyžtak se někdo ozvěte, můžeme pokecat, nejlíp někde na parkovišti u nějakého obchodního centra někde v Praze nebo blízkém okolí. Dííííííííík :D
Vzhladom na dost dobre pripojenie ponukam pomoc - posli to iba mne a ja to mozem rozposlat dalej ;-)
Ale ako sam uznas za vhodne.
Aby som este dodal - dnes som posadil do mojeho noveho CRDi hunaca 4 kolegov a ked som sa pohol, cudovali sa kde som nechal motor - tolko k hlucnosti :D
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

uzitocna vybava

Příspěvek od diosko »

Pani, objavil som presny doplnok auticka ;-)
Obrázek
Pasuje tam uplne presne :)
P.S: ak to nepatri do tohoto vlakne, tak nech admini presunu na vhodnejsie miesto (ale je to z noveho accenta)
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“