Coupé virtual :-)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Coupé virtual :-)

Příspěvek od Tiburon_FX »

jedna stařičká hra na konzoli Nintendo 64 :wink:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Uživatelský avatar
Patrick13
*
Příspěvky: 86
Registrován: 01 dub 2007, 10:46
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

tak to je krutost ale je to starý tagže trochu reality to postrádá :oops:jinak dobrej úlovek
:twisted:
Řídím zatím jenom kolo,Kellys bicycles Quartz green,
Patrick
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Patrick13 píše:tak to je krutost ale je to starý tagže trochu reality to postrádá :oops:jinak dobrej úlovek
:twisted:
reality? realita je především venku, a ne u počáku :lol: je vidět že jsi hodně mladej, co já bych v tvym věku za takovou grafiku dal! já byl nadšenej z blbejch Stuntů a Test Drivů, a tenkrát si nikdo na žádnou realističnost nestěžoval :D :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Patrick13
*
Příspěvky: 86
Registrován: 01 dub 2007, 10:46
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

njn toje pravda já hraju tohle nfs carbon
Řídím zatím jenom kolo,Kellys bicycles Quartz green,
Patrick
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tiburon_FX píše:...já byl nadšenej z blbejch Stuntů a Test Drivů, a tenkrát si nikdo na žádnou realističnost nestěžoval :D :wink:
Jojo.. Stunts neměli chybu :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Jóóóóó pánové to byly časy,já začínal na Commodore 64 :D
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

MartasZ píše:
Tiburon_FX píše:...já byl nadšenej z blbejch Stuntů a Test Drivů, a tenkrát si nikdo na žádnou realističnost nestěžoval :D :wink:
Jojo.. Stunts neměli chybu :twisted:
s kámošema jsme to strašně žrali, stavěli sme trati, kopírovali si je po disketách a snažili se vo nejlepší časy :lol: nejhustší bylo když se udělala rovinka a pak se tam znenadání prdly ty betony, nebo když se dal mezi dva skokánky větrnej mlejn.....jo to byly časy :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hyuman píše:Jóóóóó pánové to byly časy,já začínal na Commodore 64 :D
jo na commo sem chodíl ke kámošovi, hrozně mě bavil PitStop nebo jak se to jmenovalo, jax musel vždycky zastavit a v pitu chodit s těma 4ma mechanikama natankovat benzín a fofrem vyměnit všechny pneumatiky :lol:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hyuman
**
Příspěvky: 104
Registrován: 22 bře 2007, 14:04
Bydliště: LN

Příspěvek od Hyuman »

Tiburon_FX píše: jo na commo sem chodíl ke kámošovi, hrozně mě bavil PitStop nebo jak se to jmenovalo, jax musel vždycky zastavit a v pitu chodit s těma 4ma mechanikama natankovat benzín a fofrem vyměnit všechny pneumatiky :lol:
Já už si z toho pamatuju jenom ty šílený pruhy při nahrávání a tu dobu než se to nahrálo.Je to fakt už řádka let :lol:
Hyundai Coupé FX 2.0 16V r.v.1999
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tiburon_FX píše:
Patrick13 píše:tak to je krutost ale je to starý tagže trochu reality to postrádá :oops:jinak dobrej úlovek
:twisted:
reality? realita je především venku, a ne u počáku :lol: je vidět že jsi hodně mladej, co já bych v tvym věku za takovou grafiku dal! já byl nadšenej z blbejch Stuntů a Test Drivů, a tenkrát si nikdo na žádnou realističnost nestěžoval :D :wink:
To máš pravdu :) o letních prázdninách jsme nic jínýho (kromě chlastu a holek) :D nedělali :lol: :lol: A to jsme dělali ještě rekordy kdo vydrží nejdéle hrát v kuse :shock: bez přestávky , já to vydržel přesně 24 hodin,ale měli jsme tam borce,který hrál tři dny :shock: a to přestal hrát,jen kvůly tomu,že vypli proud k vůly bouřce :o ještě si vzpomínám,jak muříkám jak se cítíš a on jen hnn,hnn prostě mimo!! :shock: :lol: :lol: Krásný časy to byly :) Pamatuju Atari,Commodory ,co bylo ještě Amstrad a jo Amiga!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Test Drive 1-3 - genialni, trojka me trosku stvala - desny sterace, jinak ty starsi verze byly supr.

Stunts - Acura zvladla vsechny moje vymysleny trate, jak rad bych si to neky zahral, ale kupovat kvuli tomu starej pocitac asi nebudu a ani nevim, kdo by to mel.

Pak jsem presel na Drivera (mam na CD), dve mesta San Francisco a Miami, Frisco me bavilo vic kvuli predjizdeni tramvaje a pekny kopce. vadily mi blinkry, pac blikaly jen se sipkama.
Nasledovaly Midtown Madness I,II(ty mam taky na CD), u tech jsem se vyradil nejvic, velky mesto, hezka pomerne kvalitni grafika. Vadila mi jen demence ostatnich auticek, stat v kolonach se nedalo, pac me hned nekdo naboural. A to jedinny mi snad vadilo.
O undergroundech se nebudu vyjadrovat, pouze si za penize z ilegalnich zavodu koupis bumber a o dva palce vetsi kola. Nazval bych to komercni nudou:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hovorys »

Stunts sou nezapomenutelný, stejně jako ty stařičký formule (název si nepamatuju). Nebo třeba Street Rod, taky vyborna hra 8)

Ale stejne nejlepší byly duely s kámošem ve třetí třídě v NFS 2 :D
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

kluci a vo čem to jako jee?!? :oops:
za nás bylo člověče nezlob se a pak snad už jenom "dáma" 8)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hovorys píše:Stunts sou nezapomenutelný, stejně jako ty stařičký formule (název si nepamatuju). Nebo třeba Street Rod, taky vyborna hra 8)

Ale stejne nejlepší byly duely s kámošem ve třetí třídě v NFS 2 :D
Jo street rod, to byla paráda největší, jak sis tam moh "stavět" motor měnit barvu a snižovat střechu a sundavat nárazníky - jedna z mála her co sem dohrál dokonce, končilo to závodem s největším borcem v černý corvettě! needy mě bavily pouze 1čky, doteď si je občas zahraju, jsou tam suprový auta...2ky už tak dobrý nejsou, ale taky si je z nostagie pářnu, a hrát je ve dvou na split screen je docela bomba :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

ivan píše:
Tiburon_FX píše:
Patrick13 píše:tak to je krutost ale je to starý tagže trochu reality to postrádá :oops:jinak dobrej úlovek
:twisted:
reality? realita je především venku, a ne u počáku :lol: je vidět že jsi hodně mladej, co já bych v tvym věku za takovou grafiku dal! já byl nadšenej z blbejch Stuntů a Test Drivů, a tenkrát si nikdo na žádnou realističnost nestěžoval :D :wink:
To máš pravdu :) o letních prázdninách jsme nic jínýho (kromě chlastu a holek) :D nedělali :lol: :lol: A to jsme dělali ještě rekordy kdo vydrží nejdéle hrát v kuse :shock: bez přestávky , já to vydržel přesně 24 hodin,ale měli jsme tam borce,který hrál tři dny :shock: a to přestal hrát,jen kvůly tomu,že vypli proud k vůly bouřce :o ještě si vzpomínám,jak muříkám jak se cítíš a on jen hnn,hnn prostě mimo!! :shock: :lol: :lol: Krásný časy to byly :) Pamatuju Atari,Commodory ,co bylo ještě Amstrad a jo Amiga!! :wink:
jj tyhle starý počítače to byla klasa! třebas takový ZX spectrum, to nahrávání z kazet a chrčení :D Amiga ale pro mě byla z týhle éry vůplně nejsuprovější
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „COUPE“