Debata o tuningu Hyundai Coupe na Tuning Foru

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Njn ja pres hluk vejfuku to hvizdani turbinky ani neslysim :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

kámoš mi pučoval 1.8T oktávku, a tam to teda řádně hvízdá a odfukuje, hrozně se mi to líbí, kvůli tomu bych tam nechal origo vejfuk i sání, někdo tomu řiká zvuk zubařský vrtačky, ale mě se to fakt líbí!!! jinak pěknej Flame tam hoši rozjíždíte, to bude ještě prima perča :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

To pener_jack: Chlape, vim, že jsi to nejspíš myslel dobře, ale ve finále jsi tam ze sebe udělal poměrně slušnýho vola :( Ritchma tam dával odkaz na video jak zrychluje skoro seriovy saxo (zvýšit max. otáčky o 500 RPM se dá opravdu pouze chipem za pár tisíc korun a navíc, jak tam někdo psal, to nemá prakticky žádný význam, protože výkon i krouťák už v těchto otáčkách klesá) a ty mu argumentuješ nějakou šílenou úpravou Coupe v Turbu a 4x4... :roll: Realita je taková, že Citroen Saxo 1.6 VTS je prostě rychlejší než Hyundai Coupe 2.0 (nejspíš i 2.7) a ničí ani tvuj názor na tom nic nezmění, to je prostě fakt.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Muzu potvrdit...co do zrychleni a manipulace je saxo supr - motokara...dostanes ho az na dalnici.
Pener jack - ty kundy sveta jsou husty:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Petr HC píše:To pener_jack: Chlape, vim, že jsi to nejspíš myslel dobře, ale ve finále jsi tam ze sebe udělal poměrně slušnýho vola :( Ritchma tam dával odkaz na video jak zrychluje skoro seriovy saxo (zvýšit max. otáčky o 500 RPM se dá opravdu pouze chipem za pár tisíc korun a navíc, jak tam někdo psal, to nemá prakticky žádný význam, protože výkon i krouťák už v těchto otáčkách klesá) a ty mu argumentuješ nějakou šílenou úpravou Coupe v Turbu a 4x4... :roll: Realita je taková, že Citroen Saxo 1.6 VTS je prostě rychlejší než Hyundai Coupe 2.0 (nejspíš i 2.7) a ničí ani tvuj názor na tom nic nezmění, to je prostě fakt.
Je to tunning forum ne? Tak at mi necpou seriovou vyrobu to by se to pak melo jmenovat serial cars vole...

Jo slovickaril jsem, ale myslim ze to saxo melo vic nez jen chip... pac normalne by takhle nezrychlovalo, koukal jsem predem na specifikace.

Kazdopadne stim tocenim .. . no to zalezi natom jake tam ma turbo ne? :wink:

ale uprime receno si znich chci udelat proste zabavu tak prudim a cekam na reakce.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

pener_jack píše:
Petr HC píše:To pener_jack: Chlape, vim, že jsi to nejspíš myslel dobře, ale ve finále jsi tam ze sebe udělal poměrně slušnýho vola :( Ritchma tam dával odkaz na video jak zrychluje skoro seriovy saxo (zvýšit max. otáčky o 500 RPM se dá opravdu pouze chipem za pár tisíc korun a navíc, jak tam někdo psal, to nemá prakticky žádný význam, protože výkon i krouťák už v těchto otáčkách klesá) a ty mu argumentuješ nějakou šílenou úpravou Coupe v Turbu a 4x4... :roll: Realita je taková, že Citroen Saxo 1.6 VTS je prostě rychlejší než Hyundai Coupe 2.0 (nejspíš i 2.7) a ničí ani tvuj názor na tom nic nezmění, to je prostě fakt.
Je to tunning forum ne? Tak at mi necpou seriovou vyrobu to by se to pak melo jmenovat serial cars vole...

Jo slovickaril jsem, ale myslim ze to saxo melo vic nez jen chip... pac normalne by takhle nezrychlovalo, koukal jsem predem na specifikace.

Kazdopadne stim tocenim .. . no to zalezi natom jake tam ma turbo ne? :wink:

ale uprime receno si znich chci udelat proste zabavu tak prudim a cekam na reakce.


1. Vůbec jsi nepochopil, co se ti tam snažili poradit, když to shrnu, tak asi to, že je nesmysl koupit auto s takovymhle výkonem (a přitom chtít větší), když za ty samé peníze můžeš mít třeba ten 2.0, nebo i něco výkonnějšího.

2. Teď nevim o jakym turbu je řeč, každopádně Saxo VTS žádný turbo nemá, jestli myslíš tohle.

3. No mě to nepřijde že si z nich děláš "zábavu", spíš že tam ze sebe děláš naprostýho vola :roll: - Zrovna některý z těch lidí, co ti tam odpovídali toho věděj o téhle problematice možná víc než my všichni tady dohromady :(
Naposledy upravil(a) Petr HC dne 28 kvě 2007, 19:14, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

No nevim, ale mam pocit, ze jestli si borec koupil Coupe, protoze potreboval auto do 100 tisic, tak nevim, kde by bralna pripadne upravy v radech desitek tisic korun... Pokud teda nemel na mysli nalepky na kastlu a folii na okna z pytliku do odpadaku :lol:

Jinak co tam ti kluci predvadi je celkem zabavny. Hadat se o nicem - jsou jak my :lol:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Petr HC píše:
pener_jack píše:
Petr HC píše:To pener_jack: Chlape, vim, že jsi to nejspíš myslel dobře, ale ve finále jsi tam ze sebe udělal poměrně slušnýho vola :( Ritchma tam dával odkaz na video jak zrychluje skoro seriovy saxo (zvýšit max. otáčky o 500 RPM se dá opravdu pouze chipem za pár tisíc korun a navíc, jak tam někdo psal, to nemá prakticky žádný význam, protože výkon i krouťák už v těchto otáčkách klesá) a ty mu argumentuješ nějakou šílenou úpravou Coupe v Turbu a 4x4... :roll: Realita je taková, že Citroen Saxo 1.6 VTS je prostě rychlejší než Hyundai Coupe 2.0 (nejspíš i 2.7) a ničí ani tvuj názor na tom nic nezmění, to je prostě fakt.
Je to tunning forum ne? Tak at mi necpou seriovou vyrobu to by se to pak melo jmenovat serial cars vole...

Jo slovickaril jsem, ale myslim ze to saxo melo vic nez jen chip... pac normalne by takhle nezrychlovalo, koukal jsem predem na specifikace.

Kazdopadne stim tocenim .. . no to zalezi natom jake tam ma turbo ne? :wink:

ale uprime receno si znich chci udelat proste zabavu tak prudim a cekam na reakce.


1. Vůbec jsi nepochopil, co se ti tam snažili poradit, když to shrnu, tak asi to, že je nesmysl koupit auto s takovymhle výkonem (a přitom chtít větší), když za ty samé peníze můžeš mít třeba ten 2.0, nebo i něco výkonnějšího.

2. Teď nevim o jakym turbu je řeč, každopádně Saxo VTS žádný turbo nemá, jestli myslíš tohle.

3. No mě to nepřijde že si z nich děláš "zábavu", spíš že tam ze sebe děláš naprostýho vola :roll: - Zrovna některý z těch lidí, co ti tam odpovídali toho věděj o téhle problematice možná víc než my všichni tady dohromady :(
Mozna si to nepochopil ty ITAKU.
Stim turbem jsem se sekl, uznavam, myslel jsem ze je to oturbeny, koukal jsem na nejaky stranky a tam meli sturbem.

Kazdopadne ja tam vubec nerikam nic otom ze by to mel poladit, ale prudim do nich ze ho schazuji, mozna to nechapes protoze jsi stejnej vul jako oni. Ale to uz asi patri ktvemu povolani ze si ten nejchytrejsi ze vsech.

Dneska se nudim protoze se mi nechci ucit na zkousku tak jsem si udelal zabavu, tak tu prestan psat zvyraznenym pismem a di se zahrabat stourale...
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

pener_jack píše:
Petr HC píše:
pener_jack píše: Je to tunning forum ne? Tak at mi necpou seriovou vyrobu to by se to pak melo jmenovat serial cars vole...

Jo slovickaril jsem, ale myslim ze to saxo melo vic nez jen chip... pac normalne by takhle nezrychlovalo, koukal jsem predem na specifikace.

Kazdopadne stim tocenim .. . no to zalezi natom jake tam ma turbo ne? :wink:

ale uprime receno si znich chci udelat proste zabavu tak prudim a cekam na reakce.


1. Vůbec jsi nepochopil, co se ti tam snažili poradit, když to shrnu, tak asi to, že je nesmysl koupit auto s takovymhle výkonem (a přitom chtít větší), když za ty samé peníze můžeš mít třeba ten 2.0, nebo i něco výkonnějšího.

2. Teď nevim o jakym turbu je řeč, každopádně Saxo VTS žádný turbo nemá, jestli myslíš tohle.

3. No mě to nepřijde že si z nich děláš "zábavu", spíš že tam ze sebe děláš naprostýho vola :roll: - Zrovna některý z těch lidí, co ti tam odpovídali toho věděj o téhle problematice možná víc než my všichni tady dohromady :(
Mozna si to nepochopil ty ITAKU.
Stim turbem jsem se sekl, uznavam, myslel jsem ze je to oturbeny, koukal jsem na nejaky stranky a tam meli sturbem.

Kazdopadne ja tam vubec nerikam nic otom ze by to mel poladit, ale prudim do nich ze ho schazuji, mozna to nechapes protoze jsi stejnej vul jako oni. Ale to uz asi patri ktvemu povolani ze si ten nejchytrejsi ze vsech.

Dneska se nudim protoze se mi nechci ucit na zkousku tak jsem si udelal zabavu, tak tu prestan psat zvyraznenym pismem a di se zahrabat stourale...
Ae oni ho tam shazují pro to, že tam píše naprosté nesmysly. :roll:
Obrázek
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Oni ho tam schazovali jeste predtim nez zacal nejaky nesmysly psat...

I kdybys mel tiburon 2.7 tak te stim poslou do riti. je to proste hyundai

Taky se vty praci tak nudis kdyz to vsechno fachci?
Ja uz to nastesti nedelam...
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

pener_jack píše:Oni ho tam schazovali jeste predtim nez zacal nejaky nesmysly psat...

I kdybys mel tiburon 2.7 tak te stim poslou do riti. je to proste hyundai
Jasně, taky je tam spousta blbců, stejně jako na každym internetovim foru, ale myslim si, že to co se tam psalo (co se úprav týká) byla v podstatě pravda. To že tam Coupe hodnotěj lidi co ho nikdy neviděli, je věc jiná a nad tou se dá jen pousmát. Např. Anděl tam píše, že má Megane Coupe 1.6e - měl jsem ho taky, takže vim, že je to daleko horší auto než Hyundai Coupe a to je jeden z těch s "lepším" autem na TF (teď neberu v potaz ty jeho úpravy na tom autě, před tim rozhodně smekám)
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Koukám,že se nám tu pánové pěkně rodozváděli!! :shock: :lol: :lol:
No já bych řekl asi jen to,že spousta lidí o tom nemá šajn a že já jsem automechanik a jako docela tomu rozumím,ale na tohle jsou jiný hlavy,bohužel mezi ně nepatřím :cry: Tohle musíte mít v sobě a špicovou kebuly a vědět jak a co a kdy a s čím to funguje a když se to povede tak
pak si můžete říct,že tomu rozumíte,samozřejmě je lepší tým šikovnej lidí a dát to nějak do kupy to potom vznikají super věci!! :wink:
Ps ale jinak dobrá zábava!! 8) Dál se zdržuji komentářů,protože to stejně nemá smysl nějak rozvádět. :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Ten kdo tam psal o spolupráci firmy Porsche s Hyundai na podvozku zaslouží roubík do huby. Pokud vím řešilo se coupe 1.generace a ne 2.generace. To nastavení podvozku podle předlohy firmy Porsche se totiž týká coupe 2.generace (rok 2002 a vejš) a ne ty starší pač ta má stejný podvozek s Lantrou J2 tudíž by i Lantry měli Porsche podvozek :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

JInak co se týče motorů to je druhý omyl. V coupe není motor mitsubishy :!: To neznamená že se tam ale nedá dát. Na zde v minulosti napsaném odkazu na hyundaiquebeck bylo možno zhlédnout swap agregátu v coue 1.g za agregát mitsubishi eclipse nebo lancer :wink: A i když mám Hyundai a nemůžu si na něj stěžovat, tak bych si nikdy a nikde nedovolil říct že Hyundai umí vc než Honda, Nissan nebo Mitsubishy. Japonci jsou prostě lepší a třeba příjde čas kdy Hyundai bude konkurovat jelikož poslední dobou se renomé této značky podstatně zlepšuje :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Rasty píše:JInak co se týče motorů to je druhý omyl. V coupe není motor mitsubishy :!: To neznamená že se tam ale nedá dát. Na zde v minulosti napsaném odkazu na hyundaiquebeck bylo možno zhlédnout swap agregátu v coue 1.g za agregát mitsubishi eclipse nebo lancer :wink: A i když mám Hyundai a nemůžu si na něj stěžovat, tak bych si nikdy a nikde nedovolil říct že Hyundai umí vc než Honda, Nissan nebo Mitsubishy. Japonci jsou prostě lepší a třeba příjde čas kdy Hyundai bude konkurovat jelikož poslední dobou se renomé této značky podstatně zlepšuje :wink:
JJ to je pravda, ale nelibi se mi kdyz to nekdo hned odsuzuje.
Je jasny ze se da ta honda vyladit snaz, ale to neznamena ze si clovek nemuze vyladit hyundaie ze. O tom je prave ten tuning, ale nekteri zabednenci si mysli ze kdyz nejde o jejich znacku tak je to na pikacu.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“