Getz 1,3 Tuning

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Petr Liberec
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 říj 2005, 21:13

Getz 1,3 Tuning

Příspěvek od Petr Liberec »

Kdo sháníte sloilery na koukněte pro inspiraci na moji galerii.Mam to krátce po úpravě.Na vnitřních úpravách se teprve pracuje.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

pekneeee

Příspěvek od ROOOM »

Hned na zacatku musim rict, ze mas mooooc dobrej vkus ... barva :wink:

a co se tyce oplastovani vypada to pašácky ... to napojeni na original narazniky ....s tim si nekdo pekne pohral .... oder?

Muzes napsat podrobnosti? Od koho, za kolik, komplikace ...

Dik
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Do toho bych byl schopen jít i já.
Ale jak napsal ROOOM - o koho a za kolik,
Jinak dojem SUPER :D
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

pekné

Příspěvek od Juraj »

....tak toto je jeden z najkrajších, Getzov vôbec, čo som zatial videl v Europe. Krána práca, pekný estetický a zladený tuning.
:idea:
Mne sa velmi páči to zadné krídlo na piatých dverách a zaujíma ma od koho je, cena a aký je spôsob uchytenia.
Nevydáva to krídlo niejaké aerodynamické zvuky pri vyššiej rýchlosti :?:

Aké ET majú tvoje hliníkové kolesá :?:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Petr Liberec
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 říj 2005, 21:13

Getz tuning 1.3

Příspěvek od Petr Liberec »

Musím konstatovat ,že cena byla přijatelná vzhledem k zimnímu období a kamarádskému vztahu s majitelem tuningové firmy.Byl problém s vymyšlením ,když jsem se neměl čeho chytit, na vebu jsem našel pár spojlerů na Getz ,ale ty mě na první pohled moc neoslovily.Kompletní ospojlerování včetně barvy a práce je 25000 kč, tato cena vychází z nástřiku celého dílu předního a zadního nárazníku z duvodů estetických.Originální spojlery na Getz vyjde bez barvy s prací také 25000 ,ale ten rozdíl v kvalitě a celkovém provedení je pro mě velký.Originální spojlery jsou pouze taková lízátka ,která nejsou pevně spojeny s originálem, ale jen přichyceny na příchytky.V tomto případě jsou prahy celé podpěněné a tím zaniká starost o korozi prahů.Je to opravdu kvalitní práce.Výrobcem je firma JL Tuning s.r.o., Tanvaldská 1177 ,Liberec 30, tel.776860223.Vnitřní úpravy budou tak do 14 dnů tak Vám je také předhodím ke konzultaci jde o instalaci GPS ,přídavných budíků a úpravo středového panelu.Jakékoli dotazy zodpovím.
Uživatelský avatar
Petr H
*
Příspěvky: 11
Registrován: 23 srp 2005, 13:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od Petr H »

Musim se pridat. Je to fakt hodne pekne :-)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ja jsem takovej anti-tuzer takze ty mracitka me tam hodne vadej 8) ale je to tvuj autak tak si na nej nalep co chces ja bych to na auto nedal ani za bramburky, takovy krasny svetla to byli.. :)
Petr Liberec
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 říj 2005, 21:13

Getz tuning 1.3

Příspěvek od Petr Liberec »

Ty mračítka jsem tam dal hlavně po zjištění že instalovaný bi-xenon oslňuje i přes seřízení v servisu.Ta velikost mračítek vše vyřešila.Šlo o nějaký odraz od spodní paraboly.Takže to řešení bylo skoro nevyhnutelné pokud jsem chtěl předejít neustálému blikání na mě s tím že mám dálková světla.Takto je vše OK nikoho neoslňuji a svítí to fakt super
black_sheep

Re: Getz tuning 1.3

Příspěvek od black_sheep »

Petr Liberec píše:Ty mračítka jsem tam dal hlavně po zjištění že instalovaný bi-xenon oslňuje i přes seřízení v servisu.Ta velikost mračítek vše vyřešila.Šlo o nějaký odraz od spodní paraboly.Takže to řešení bylo skoro nevyhnutelné pokud jsem chtěl předejít neustálému blikání na mě s tím že mám dálková světla.Takto je vše OK nikoho neoslňuji a svítí to fakt super
no jestli to tak je, tak to je opravdu chvalihodnej cin, ze nekdo mysli na ostatni a na fabie by to uz meli lepit standartne.. :) jen se divim ze opravdu staci 1cm a vse je vyreseno...
Uživatelský avatar
venousek
**
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2005, 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od venousek »

black_sheep: Pokud jsem si všimnul, tak fabie mají nějaký systém automatického zhasínání jednoho světlometu. Aspoň velká část fabií, které potkávám, má problémy s jedním světlem, které nesvítí tak, jak má :twisted:
Hyundai Getz MAX 1.3 12V od 29.12.2004 do 6.3.2010
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010
http://moje.auto.cz/nextright/hyundai-i30.html
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

venousek píše:black_sheep: Pokud jsem si všimnul, tak fabie mají nějaký systém automatického zhasínání jednoho světlometu. Aspoň velká část fabií, které potkávám, má problémy s jedním světlem, které nesvítí tak, jak má :twisted:
jojo, ale asi to bylo jen za priplatek, pac to nemaj vsichni, videl jsem i par co to nemelo.. :twisted: Zato snad vsechny maji system automatickeho oslneni protijedouciho ridice. Ma za ukol oslnit toho v protismeru, ten neuvidi kam jede, tak to hodi do skarpy a silnice je volna pro fabii.. :)
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juraj »

black_sheep ...počuj nemáš ty niejak blbú polohu pri šoferovaní :?: :!:
Teba totiž trápia také prkotiny, že až to bolí....
:idea: Vyriešiš to použivaním slnečných okuliarov-aj v noci alebo vymeň tvoje old Scoupe za new Coupe a nebudeš sa už zaoberať týmto, pre teba obrovským problémom, ako majú všetky autá zle nastavené svetlá :!:

:D
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

světlomety

Příspěvek od rade622 »

Jestli to nebude u některých fabií tím že mají přístup k žárovce levého světlometu tak perfektně vyřešený, že by se i gynekolog zapotil. Pokud nechce vydělat baterku. Když můžou mít u oct.I sedadla s prolisem pro kolena lidí cestujících na zadní sedačce, mohli třeba udělat baterku s prolisem pro snadnější výměnu žárovky. Samozdřejmě že za příplatek.
Zdar
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Juraj píše:black_sheep ...počuj nemáš ty niejak blbú polohu pri šoferovaní :?: :!:
Teba totiž trápia také prkotiny, že až to bolí....
:idea: Vyriešiš to použivaním slnečných okuliarov-aj v noci alebo vymeň tvoje old Scoupe za new Coupe a nebudeš sa už zaoberať týmto, pre teba obrovským problémom, ako majú všetky autá zle nastavené svetlá :!:

:D
no vzhledem k tomu za rizeni musim mit normalni bryle, tak slunecni pres ne nenavliknu a v noci vidim blbe i tak, natos s nima...


a autem to fakt neni! vadi mi to i v octavii
Uživatelský avatar
venousek
**
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2005, 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od venousek »

Je fakt, že když mi v Chorvatsku praskla žárovka v levém předním světle u getze, tak byla za dvě minuty vyměněná, a ani jsem se neušpinil. Tohle jsou právě věci, které si mi u getze líbí, že myslí na řidiče. Ať už je to háček na sedačce nebo přístup k žárovce... :D
Hyundai Getz MAX 1.3 12V od 29.12.2004 do 6.3.2010
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010
http://moje.auto.cz/nextright/hyundai-i30.html
Odpovědět

Zpět na „GETZ“