Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

To co má už i30 v druhém stupni výbavy (ze čtyř), tak tím už přesahuje accenta v eleganci. :cry: :cry: :cry: . Zas je ale cenově někde úplně jinde, tenkrát jsme se trefili že bude cenově na úrovni Ceeda...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Reklama
 

lunek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 18 lis 2006, 17:33

accent 1.4i

Příspěvek od lunek »

Na svém accentu jsem najel již přes 7000 km, auto zatím bez jediné závady, ale jediné co mi vadí, že mi při řazení trochu hlasitěji cvaká v převodovce, jinak řezení jde bezproblémově. Chtěl bych se zeptat, jestli je to normální. Trochu mi to vadí, když třeba se rozjíždím a řazeníá jedničky jde slyšet v okolí auta.
AM_Sumo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2007, 11:46
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AM_Sumo »

Zdravím páni !

Kedže od 30. mája 2007 som majiteľom nového /-/ Accent dovolil som sa pripojiť do Vášho klubu.

Mrzí ma, že som sa k Vám nepripojil už skôr, lebo aj Vaše skúsenosti, ktoré ste prezentovali na tomto fóre pomohli pri konečnom rozhodovaní ohľadom kúpy auta.

Zatiaľ mám s Accentom najazdených cca 520 km a som maximálne spokojný.

Čo sa týka spotreby, asi nepatrím k ľuďom s najľahšou nohou, lebo súčasný priemer sa mi pohybuje okolo 5,8l podľa PP, ale v tom je aj neustále bežiaca klimatizácia a jazdenie hlavne po meste. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej.

Všetkým Vám želám veľa šťastných km. Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Zdravím. No můj skoro tchán si pořídíl tedkom nového accentíka 1,5CRDi zrovna včera mu ho dali i s mašli tak doufám že bude spokojen jako se svým starším accentíkem, ktery mám ted ja. Opravdu krasné auto povedlo se hlavně co s etýče ceny vybavy motoru a všeho.Prostě nááádhera.
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: accent 1.4i

Příspěvek od tom »

lunek píše:Na svém accentu jsem najel již přes 7000 km, auto zatím bez jediné závady, ale jediné co mi vadí, že mi při řazení trochu hlasitěji cvaká v převodovce, jinak řezení jde bezproblémově. Chtěl bych se zeptat, jestli je to normální. Trochu mi to vadí, když třeba se rozjíždím a řazeníá jedničky jde slyšet v okolí auta.
Zacvaknutí převodového stupně je slyšet i u nafty. Nejsilnější je to tradičně při zpátečce. :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

zdravím nové členy... jinak ta i30 stojí o sto 100tis víc. Když beru naftu.. auto je to moc pěkné hlavně interier je podle mě lepší než u Ceedu a měl by svítit modře jako pasat. a te červená jí moc sluší. jinak palubka je z měkých plastu a celkově je to dospělé auto..

mam 194 cm a v i30 se mi sedí mnohem lepe.. kolik měříte?? mam v new accentu místa tak tak.. co jsem testoval na salonech.. ale dozadu se vlezu. accent na zvláštní výškové nastavování sedadla.. nema páčku ale kolečko.

za 339 je to pořad nej auto.. motor + vybava..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

Ahoj všetkým hlavne novým majiteľom Accentov,
(Andy, koľko máš aktuálně kilometrov :o))

hlásim sa po dlhšej odmlke accentík ˇmá 22.500 km,a čo sa týka jazdy nemožem sa sťažovať,dlhé trate zvláda bez problémov,naposledy 3200 km-cesta tam a spať do Talianska,samozrejme som ho točil i dlhšiu dobu 180 i 200 a celková spotreba sa nepreškriabala cez 6,1 litrov,čo si myslím je v pohode a občas samozrejme aj zo zapnutou klimou.
Ináč tí čo máte autíčko krátku dobu tak spotrebu neriešte tá potrebuje čas,aby sa usadila.

Tiež som bol v Brne na autosalone,zaujímala ma i30, ale samozrejme od Arnejsa to má trošku ďaleko,priestorovo pekné,posedel som si i vo viacerých autách a musím povedať,že ma vela áut sklamalo,čo sa týka vnútrajšku alebo priestoru,či už na mieste šoféra,alebo spolujazdca.
Myslím si,že za to čo sme za accentíka zaplatili je to pohodlné autíčko.


Prajem všetkým veľa krásnych kilometrov - rodinka sa nám rozrastá,už i na cestách človek častejšie stretne "súkmeňovcov" :lol:
Accent 1,5 CRDi Gold Beige ZLATÝ DRAK
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

interier kůže a automat... hlavně celočerný interier.. moc hezké
Obrázek
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

David C3: Ta černá vypadá opravdu mňam! Škoda, že se to k nám nedováží.

Jinak měřím dva metry a nemůžu si stěžovat. Relativně slušně se posadím i sám za sebe. Není to sice nic ideálního, ale my velcí jsme na nepohodlí stejně zvyklí. 8)
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

maring zdravim ta tu opat:) Som rad, ze si sa sem po dlhsej dobe opat vratil. Aj vdaka tvojim prispevkov som sa rozhodol pre accenta. Len potom si sa na dost dlhu dobu odmlcal. Vidim, ze accenta trenujes po dlhych trasach a nic mu nedarujes :lol:

PS: A Andy je na tom s kilometrami tusim velice podobne ako ty:)
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

maring píše:Ahoj všetkým hlavne novým majiteľom Accentov,
(Andy, koľko máš aktuálně kilometrov :o))

hlásim sa po dlhšej odmlke accentík ˇmá 22.500 km,


Prajem všetkým veľa krásnych kilometrov - rodinka sa nám rozrastá,už i na cestách človek častejšie stretne "súkmeňovcov" :lol:

Ahoj Marinq, pekné že sa aspoň niekedy zastavíš pokukať fórum. Sme boli medzi prvými prispievateľmi s vlastnými skúsenosťami na fóre a po 3/4 roku sa to tu už hemží postrehmi nových Acce majiteľov :lol:

Accík ma niečo okolo 21500 Km zväčša mestskej premávky. klop klop okrem hrdzky na fufrových dverách ma to auto ničím nesklamalo, je SUPER.

Dúfam že sa tu ešte čoskoro objavíš. Čaveees :lol: :lol: :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

... skutočne sa to veľmi dobre číta, ako je každý, až na nejaké maličkosti, spokojný so svojim Accentom. Ja zatiaľ tak isto, až na to autorádio, občas pri nižších otáčkach trochu vibruje, ale keď som videl ako ho vlastne montujú, tak sa niet čo čudovať. skutočne by som privítal originál rádio, myslím, že viac tam pasuje - aj čo sa týka dizajnu.
Prajem všetkým veľa spokojnosti s Accentom.
Hyundai Accent 05 / 2007
1,5 CRDi VGT
81 kW / 235 Nm
Elegance, Space Silver
_________________________
AM_Sumo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2007, 11:46
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AM_Sumo »

Ďakujem za privítanie.

To : David C3

Ten interier je skutočne zaujímavý. Koža v modročiernej kombinácii vyzerá skutočne super.
No popravde, v prvom momente som myslel, že je to špecialne upravený Accent. Cena o 100 tisíc viac za koženný interier a možno zopár ďalších vylepšení však nie je vôbec veľa. Ale aj tak neľutujem, že som kúpil Accenta.
Hyundai Accent r.v.: 2007
1,5 CRDI, elegance
Celadon Blue
_________________________
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

David C3 píše:interier kůže a automat... hlavně celočerný interier.. moc hezké
Obrázek
Kombinace kůže, černý interiér... :lol: , ale co to rádio. :cry:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

crash testy

Příspěvek od diosko »

Pri potulkach webom som nasiel stranku venujucu sa crash testom, tak som kukol ako je na tom Accent: http://www.crashtest.com/hyundai/ie.htm
Kliknite si kazdy na toho svojho ;-)
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“