Jak se dělá Coupe

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

DeBí píše:Kuňa...to chci jednou vidět na živo...uááá...jinak mam podobne plany
Tak přijeď na Moravu ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Engineer píše:Mooooc pekne :twisted: Este mi tam chyba kridelko ale to uz zalezi na vkuse :) Myslim ze mam uz pozadie na plochu 8)
PS: A som velmi zvedavy kedy bude tema "Jak se dela brachova Sonata" :lol:
To je jasný.. zas na tom budem dělat spolu ;) Ale už to asi nebude tak podrobný.. myslim že už by to bylo zbytekný.. tady sem vše vysvětlil a už by to bylo jen opakování.. páč postup bude zhruba stejnej.. jen doufám, že to stihnem do Moravy a brácha bude moct jet taky.. tak přemlouvejte, přemlouvejte.. furt neví jestli jo, nebo ne :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

ivan píše:No já si svůj komentář nechám až na Moravu :oops:
Marťaszi připrav se,že bude suchej jako vždy :shock: :lol: :lol:
Už se těším až to uvidím na vlastní oči,kluci ale mákli jste si hodně ,Marťaszi to Tě StandaK asi nenávidí,místo aby odpočíval ,tak makal jako bůh :shock: To bude litrů leštěnky :lol: :lol: Ježíšmarjá :shock: :lol: :wink:
No nemysli si, nebyla to pořád jen idylka.. občas pěkně tekly nervy.. a Standova přítelkyně byla taky hodně nas.aná :D Ale nakonec vše je zas v pohodě.. výsledek předčil úplně vše a tak to má bejt.. Sakra už aby ta Morava byla.. doufám, že mi teď aspoň někdo pomůže s leštěnim a ne že zas budete stát kolem mě :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jenom ještě doufám že se nenaštvete, ale vzhledem k tomu, že se mi ozvalo dost lidí, kteří by taky chtěli nastříkat auto, tak si dovlim sem dát kontakt na bráchu a všechno si dohadujte s nim ;)

Standa Král
+420 603 469 093


Takže kdokoli bude mít zájem o cokoli, co se bude týkat laku a drobných oprav karoserie, obraťte se na něj.. rukama umí kouzlit ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

je te by se mi hodilo vcera sem se rozhodl ze si necham jen cernbe scoupe a chtel bych ho hodit do zlute barvy co by si bratr rekl za praci?
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

petr rysavy píše:je te by se mi hodilo vcera sem se rozhodl ze si necham jen cernbe scoupe a chtel bych ho hodit do zlute barvy co by si bratr rekl za praci?
Petře.. proto jsem sem dal na něj kontakt.. zavolej mu a zeptej se jeho ;) Já nemůžu mluvit za něj, páč nevim co si říká za práci ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

tak ja myslel ze si s nim trosku kontaktu is, ja ho jen nechtel treba budit :lol:
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tež bys mohl bydlet na severní moravě i s brachou a ne v MB to mam daleko na natěry :(
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:
Engineer píše:Mooooc pekne :twisted: Este mi tam chyba kridelko ale to uz zalezi na vkuse :) Myslim ze mam uz pozadie na plochu 8)
PS: A som velmi zvedavy kedy bude tema "Jak se dela brachova Sonata" :lol:
To je jasný.. zas na tom budem dělat spolu ;) Ale už to asi nebude tak podrobný.. myslim že už by to bylo zbytekný.. tady sem vše vysvětlil a už by to bylo jen opakování.. páč postup bude zhruba stejnej.. jen doufám, že to stihnem do Moravy a brácha bude moct jet taky.. tak přemlouvejte, přemlouvejte.. furt neví jestli jo, nebo ne :D
Jen at jede at je tam dost sonatek a budem si moc prohlidnout oba klenoty!
StandoK PRIJEEED :!: :!: :!: :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

petr rysavy píše:tak ja myslel ze si s nim trosku kontaktu is, ja ho jen nechtel treba budit :lol:
V kontaktu s nim jsem, ale co si účtuje, to nevim.. já tady plácnu nějakou cenu a on si pak řekne víc a bude malér.. dycky se to dělá tak, že se to musí vidět.. to je jasný.. kolik na tom bude práce ;)
Tak mu klidně zavolej.. funguje od devíti ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

MartasZku s tím leštěním novýho laku bych to moc nepřeháněl.... musí uzrát :wink:
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

MartasZ: teda chlape klanim se před tebou. Odvedl si pěknej kus práce to se musí nechat. Když jsem to viděl poprví tak jsem si málem ustřík pač to na fotce vypadalo stejně jako ta barva co chci dávat na svoje coupe, ale naštěstí ji máš do červena 8) Já se stále rozhoduju mezi mořskou modrou z edice BMW M3 a oranžovozlatavou perletí nissan Z350 :roll: Jinak co se týče zrcátek tak určitě do stříbrna :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Rasty ja se ted koukal na net na jedny barvy a celkem mazec odstiny a technologie koukni .. http://alsacorp.com/ http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8
se mě libi ta zelena a oranžova :oops:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Měl jsem tu čest pořídit foto MartasZova krasavce, tak to přidám, ať je ten krasavec a MartasZův mazlik co nejvíc vidět. MartasZi, seš bourák... :wink: Obrázek Obrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Chlapi, chlapi.. nebo chlapy? :P Moc děkuju za chválu.. ale začínám se docela stydět, protože nebejt mýho šikovnýho bratra, tak to nejni takový.. to on na tom má největší zásluhu, on všechno stříkal a mě říkal co mám dělat.. bez něj by to bylo tříbarevný asi ještě příští rok...
Jako fakt je mi to příjemný a jsem rád, že se vám to takhle líbí.. ale dělali sme to spolu a ne já sám.. tak chvalte oba :D
Nebo na mě bude nasranej :D :D :D

Hanz: No jo.. teď už mě asi nikdo nepřehlídne :D Zato mě furt zdraví někdo v cizích autech a já ani nevim jestli je znám :D No mazec..

Jooo.. a teď sem se viděl s Black Sheepem :-) Fajn sme si pokecali, jeho Coupeso je taky pěkný.. a pán vypadá spokojeně, tak snad už tu smůlu prolomil a bude mít klid :-)

Farmářu neboj, tohle všechno vim.. ale štve mě to.. už je to potřeba :-) Hlavně se furt rozhoduju jestli jet na Mimoň nebo ne.. ale nerozleštěnej nejedu :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“