Jak se dělá Coupe

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Josef píše:Víťo - Ty ho chceš mít na svědomí :roll: Už jenom ta Tvoje fotka mu může způsobit doživotní trauma :lol: :lol:
Ale ne ... MartasZ to zvladne ... ale budis mu utechou, ze ta fotka bez je o 40 kb vetsi, nez kdyz tam to auto bylo ..... :lol: :lol: :lol:

Ale nejak se neozyva :shock: tak ze by preci ?
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Vita píše:
MartasZ píše:Hahaha :D Já mám teď ale oči jen pro jedno.. a to vypadá po ránu takhle :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A ted si predstav, ze takhle kouknes z okna a uvidis .... Obrázek

:shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: dobrej vtip..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:
Jooo.. a teď sem se viděl s Black Sheepem :-) Fajn sme si pokecali, jeho Coupeso je taky pěkný.. a pán vypadá spokojeně, tak snad už tu smůlu prolomil a bude mít klid :-)
heeec ja uz ho viiidel :twisted:

musim rict, na vlastni voci to je teprva zradlo, velka chvala snad jedine takhle pekne udelane coupe prvni generace u nas :twisted:

jinak, martasz, ta mycka u ktery jsme stali je fak super, jeste pred odjezdem jsem to tim nechal projet a vyjelo z toho naprosto jiny auto, mel jsem tam zajet jeste predtim pac ze sedivyho je zase krasne modry a kola se lesknou jak zrcadla :lol:

s tou smulou budu mit snad uz pokoj no, vymenim tech par drobnosti nak zjara a pokud se behem ty doby nic neobjevi budu nadmiru spokojenej 8)

P.S: spotreba z bolky 7.02 (cca 29litru => aby bylo na auticko od shellu na trase 2x boleslav a zpet a 2x liberec a zpet) :shock: a to jsem jel tak nak 110-140 cestovni rychlosti na spotrebu a obcas neco i predjel :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

DeBí píše:nezlobte...jo? :D
My???? Nééééééé :lol: :lol: :lol:

(P.S. - hele, namáš někde svou fotku poránu, abychom to srovnali s Martasovým coupé? :lol: :lol: )
Naposledy upravil(a) draceq dne 23 srp 2007, 16:11, celkem upraveno 1 x.
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Jirka píše:
Vita píše:
MartasZ píše:Hahaha :D Já mám teď ale oči jen pro jedno.. a to vypadá po ránu takhle :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A ted si predstav, ze takhle kouknes z okna a uvidis .... Obrázek

:shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: dobrej vtip..
Jojo, Photoshop...to je věc.....
Viď, Farmáři? :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

draceq píše: Jojo, Photoshop...to je věc.....
Viď, Farmáři? :lol:
To jo teda :twisted:
dík :wink:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

MartasZi pocuj, nebol si nahodou dnes v bratislave? Videl som take iste kupatko v takom prevedeni avsak ta farba sa mi zdala tmavsia do cervena... a vyzeralo bohovsky :twisted:
A kola som nestihol zaregistrovat :(
takze teraz neviem... Chcel som ta ponahanat ak si to bol ty :D
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

draceq píše:
Jirka píše:
Vita píše: A ted si predstav, ze takhle kouknes z okna a uvidis .... Obrázek
:shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: dobrej vtip..
Jojo, Photoshop...to je věc.....
Viď, Farmáři? :lol:
Proc Farmari ? Tu fotku jsem prznil ja a vubec jsem to nedelal ve fotoshopu, ale v obycejnym Woknovym malovani ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

draceq píše:
DeBí píše:nezlobte...jo? :D
My???? Nééééééé :lol: :lol: :lol:

(P.S. - hele, namáš někde svou fotku poránu, abychom to srovnali s Martasovým coupé? :lol: :lol: )
máám..ale radši..radši néé.. :lol:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Vita píše:
draceq píše:
Jirka píše: :lol: :lol: :lol: dobrej vtip..
Jojo, Photoshop...to je věc.....
Viď, Farmáři? :lol:
Proc Farmari ? Tu fotku jsem prznil ja a vubec jsem to nedelal ve fotoshopu, ale v obycejnym Woknovym malovani ... :wink:
Víťo moc dobrej vtip :lol: :lol: akorát,že Farmář drasegovi odpovídá,že photoshop je dobrej a nemá vůbec nic s tím společnýho :shock: Tak to je fakt rulezz :lol: :lol: :lol: Jo sranda musí bejt 8) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

draceq píše:Vydrž :wink: Víkend je blízko a já nemám o víkendu co dělat....teda mám - budu míchat barvičky :) Teď do pátku ti nemůžu slíbit nic moc určitého, sotva stíhám pročítat fórum :)
Jasný, v pohodě.. jak sem říkal, až budeš mít čásek ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

XMira píše:Hele, Martasz, priznej se, v noci vstavas a chodis se divat z okna! :D

PS: Nedivim se a chapu - asi bych si taky nastavoval budika :D
Víš že máš pravdu.. ne že bych kvůli tomu vstával.. ale čučim třeba na bednu a když je reklama, tak se občas kouknu, je to supr pohled :-)
Dneska mám peška, u baráku nebylo místo.. musel sem ho dát tam, kde na něj nevidim :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vita píše:
MartasZ píše:Hahaha :D Já mám teď ale oči jen pro jedno.. a to vypadá po ránu takhle :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A ted si predstav, ze takhle kouknes z okna a uvidis .... Obrázek

:shock: :shock:
Tak tos mi způsobil pěknej šok.. tohle opravdu hezkej pohled neni :-( Nejhorší je, že takový představy mám pořád.. nebo jak je to auto nízký, tak občas nejni vidět přes ostatní.. fakt hrozný stavy.. no modlim se každej večer :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jojo.. sranda musí bejt, ale všeho s mírou.. o tomhle bych radši nežertoval, nechci zakládat další "Tak Moravu asi.. bla bla" :P
Neozívám se, páč sem celej den na něm dělal.. fotky nemám, protože nebyl čas ani chuť.. jako řeknu vám, rozlešťovat lak je snad ještě horší jak celá příprava.. jojo.. dneska od rána sem měl v ruce střídavě Festool a brusný kotoučky 2000 a ještě kýbl s vodou a brousil sem a brousil a brousil.. aby bylo všechno hladký a mohlo se to vyleštit do zrcadlovýho lesku.. a zejtra mě to čeká zas, protože jsem nestih všechno.. tak asi tak.. jo a na Mimoň nejedu.. páč i když to stihnu, tak nemám dodělanou muziku a vůbec.. to auto je teď v hroznym stavu.. já budu asi věčně nespokojenej :-)
Každopádně dneska fakt tahám ruce po zemi :-(

Black Sheepe, tak dík.. ale fakt, jak na tom furt dělám, tak vidim tu spoustu nedostatků a mám chuť to ještě přestříkat :P
No doufám že zejtra to pořádně rozleštim, jinak budu mít zkaženej víkend.. a to sem vám kluci neřek, že je ještě potřeba opravit nárazník, páč mi s nim dneska pomáhala kamarádka.. a brácha mi říkal, ať to nedělá, že to zkurví a já ji to říkal taky, ale ona že ne.. a tak sem ji nechal a vypadalo to, že ji to docela jde, a najednou uuups, asi problém.. hmm.. odbrousila lak na nárazníku.. takovej flíček.. zkusíme to opravit, ale když to nepujde, tak celej znova.. chjoo.. ženský.. ale je to moje blbost.. ani sem na ni neřval, jen sem mlčel, až chudák sama odešla :-)
Aha.. tak sem vám to právě řek :-)
Tak mi držte pěsti.. já chci mít krásný autíčko, ať se vám na Moravě opravdu líbí.. hrozně by mě mrzelo, kdybyste se na to koukli a řekli.. hmm.. na fotkách to vypadalo líp :-)
Jako dycky se tam najdou nějaký chybky.. holt to bylo dělaný na rychlo.. ale snažili sme se a snažíme se i nadále :-)

Engineer: Ty jo chlape.. no to mě štve.. ale aspoň že je to na Slovensku.. furt můžu říkat, že je to jediný Coupe v Čechách :P
Jo.. takže sem to nebyl já, aby bylo jasno :D

DeBí: Ale jo.. šup sem s ní ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

ivan píše:
Vita píše:
draceq píše: Jojo, Photoshop...to je věc.....
Viď, Farmáři? :lol:
Proc Farmari ? Tu fotku jsem prznil ja a vubec jsem to nedelal ve fotoshopu, ale v obycejnym Woknovym malovani ... :wink:
Víťo moc dobrej vtip :lol: :lol: akorát,že Farmář drasegovi odpovídá,že photoshop je dobrej a nemá vůbec nic s tím společnýho :shock: Tak to je fakt rulezz :lol: :lol: :lol: Jo sranda musí bejt 8) :wink:
Tak to jsem byl trochu aut .. .no to neva .. :lol: :lol: :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“