Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
cermil
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2007, 11:29
Bydliště: Zilina

Příspěvek od cermil »

rybana1:
Tak diki, len to som chcel, aby si mi nezávidel, už si ho môžem pokojne kúpiť! :P
Ford 2,0i Benzin
Reklama
 

Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Příspěvek od rybana1 »

cermil píše:rybana1:
Tak diki, len to som chcel, aby si mi nezávidel, už si ho môžem pokojne kúpiť! :P
no vidis ako lahko som Ti dopomohol k rozhodnutiu :wink:
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

A zase sme pri tom, ze fiaty su zle a pod. To iste mozeme povedat o inych znackach, dnes je to vsetko aj tak za jedno. Tieto nove modely co ma fiat, ako croma, bravo, linea su na takej istej kvalitativnej urovni ako ostatne auta. Nebudu o nic horsie ako napr. kia ceed, alebo hyundai i30, vsetko sa to vyraba tym istym sposobom.
Len zaruka je na fiat tusim iba dva roky :( , ale v Cechach sa tusim da dokupit aj na dlhsie obdobie.
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Příspěvek od rybana1 »

:)
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Zajímavý odkaz: http://www.jdpower.com/autos/Hyundai/accent/2007/sedan

Něco o Fiatu: http://news.auto.cz/tisk/auto-bild-qual ... -fiat.html

Srovnání Accent vs. Rio s exkurzí do ceníku Škodofky: http://magazin.auto.cz/testy/kia-rio-1- ... srdce.html

K rezultátu předchozího dodám, že mi prodejce integrované rádio nabídnul, takže uvidíme za měsíc, jestli bude. Když to vyjde, bude o jedno mínus míň :)

PS: moje první auto kdysi dávno byl Fiat 600D :D Rezavej jako liška, se solidní dírou v podlaze a naprosto nebrzdící...

Asi tak...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

S tym vasim nazorom na fiat velmi nesuhlasim. Momentalne mam Fiat punto mk2b. Ma sice len 2 roky a 60 000Km ale podla mojich doterajsich skusenosti je to celkom dobre auto. Ale aj napriek tomu idem do accenta CRDi. Je to kvoli velkosti ako aj vykonu.
Uživatelský avatar
Petrko
*
Příspěvky: 37
Registrován: 12 čer 2007, 09:34
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Petrko »

to cermil nejde ani tak o to že mám sonatu rotože jsem vždy jezdil v autech které neměly pod 4,6 metru tak nejezdim v lantře nebo akcentu spíš to bylo o tom že i korejec může překvapit a to velmi pozitivně, na druhé straně když se bavite o akccentu a mi vyčítaš že do toho lezu se sonatou nevím proč prosazuješ yaris který má 3a třičtvrtě metru a mazdu která je taky do čtyř metrů a je taktéž v jiném segmentu :lol: je pravda že prostor pro osádku určuje rozvor a že ta tak velký rozdíl není ale mezi acce a yaris je to 4cm což může být někdy hooodně moc a co se týče zavazadelniku, s acce bych si dokázal představit i dovču ale s yarisem ne :lol: ono 390litru je proti 268 v mazdě dost podstatný rzdil v yarisu díkyy posuvné lavici získaš až 365 litru ale pak je z toho praktick auto pro dva
Hyundai Sonata 3.0 V6 GLS 1998 Aut. přenechal jsem manželce
Ford Windstar 3.0 V6 1997 Aut. na prodej
manželka Hyundai Lantra 1.6 GLS 1999 Aut. prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

cermil píše:Mexican:

Accent nie je lacný accent má rozumnú cenu, takže to znamená, že v Hyunadai si povedal, keď netečie - aspoň kvapka.
Áno to si myslíš??? :?:
zijes vo svete predsudkov - pises ze fiat je bieda - ci uz Linea, GP alebo Brvao 2 sli kvalitou poriadne dopredu. A co sa tyka reakcie na moju kvotu. Ako som hovoril, su podstatne lacnejsie auta ako accent, ale n co dostanem za peniaze ktore som do toho dal je proste rozumne.. inak to popisat neviem. A k tvojmu vyberu, nech sa paci, chod do yarisa. je to suice vyrazne mensie auto, bolo zvolene ako top1 auto homosexualov ale na druhej strane je to japonec (co teda zevraj znamena ze je neznicitelny a nikdy sa nepokazi

Accneta som nekupoval na 10 rokov, myslim ze ked sa ohlasi rodina tak pojdem do niecoho ineho, teda max 5 rokov. Vyborne mi vychadza poistka (povinne a plne kasko za 11 000kc rocne (aj ked som muz, 25 rokov a zijem v Brne) co ty v zivote u yarisa nedostanes. Prehovarat ta nebudem, som rad ze Accentov po cestach nejazdi plna prdel, nie som typ ktory chce byt za kazdu cenu nieco extra, ale sem tam to potesi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
cermil
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2007, 11:29
Bydliště: Zilina

?

Příspěvek od cermil »

Neviem či sa tomu hovoria predsudky. Ja to skôr volam zdraví rozum.
Všetko čo píšem či poviem je len na základe toho čo prečítam či vidím či zažijem na vlastnej koži.
Spraviť si na vec názor je fajn, ale držať sa ho tvrdohlavo aj keď všetci na okolo vedia iné a majú iné skúsenosti je hlúposť.
Múdry sa učí na chybach druhých a hlúpy na ...
O to sa snažím asi ako každy.
Aj preto som tu a som veľmí rad ak sem niekto dá odkaz na tak zaujímave čítanie ako dal včera CzechJoker. Diki moc.
To je presne to čo tu ja osobne hladám.
Ford 2,0i Benzin
cermil
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2007, 11:29
Bydliště: Zilina

Příspěvek od cermil »

Ešte slovko na Mexicana.
Ak si myslíš, že len ja mám "predsudky" na Fiat tak si prečítaj linky, ktoré sem dal včera CzechJoker. Kto ho zvolil za top auto homošov? Ja som zatial čítal len same chváli. Daj sem prosím Ťa, ak máš nejaký odkaz.

Pre všetkých
Alebo je možne, že sú to len klamstva. Tak sem prosim dajte niekto odkazy na články, ktoré to vyvrátia, alebo píšte svoje skúsenosti, ktoré to vyvrátia.
Ford 2,0i Benzin
cermil
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2007, 11:29
Bydliště: Zilina

Příspěvek od cermil »

Teraz jedna konkrétna otázka na majitelov accentika.
Nemate nahodou uz od vyrobi nosne casti pri motore trocha hrdzave?
Ked som bol v predajni pozriet getza bol uz pod kapotou hrdzavi.
Co vy na to?
Ford 2,0i Benzin
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

cermil: porad jsem neshledal padny duvod, proc si Accenta nekoupit
Mam motor CRDi, zatim jaeto 130 tisic a co jsem zjistil od puvodniho majitele, nikdy nemel zavazne a ba dokonce drobne zavady. Videl jsem Elantru s 250tkm CRDi po taxikarovi..opet, jako Svycary. Nevim, kde beres tu jistotu, ze tak maly auto, jako je Mazda,tohle nejde a pokud vim, maly auta nejsou koncipovany na to, aby jezdily dalky a najely statisice kilometru, jsou to mestska vozitka.
David ma muj obdiv, mladej kluk, se zalibou ve stylingu, ma peknyho Citrona a jeste hezci Skodovenku a ma zajem o Hyundaie, to se nevidi tak casto.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Potahy na Elegance

Příspěvek od CzechJoker »

Vrátím se o něco zpět k tématu autopotahů. Zajímalo by mě, jak výrobci vyřešili problém zadního stolečku u provedení Elegance. Na fotkách i v katalogu totiž není patrné, že by otapecírovali i pultík, spíše to vypadá na celé sedadlo.

Doplněno: beru zpět, u Abeny je na webu zaškrkávátko "Loketní opěrka"...
Naposledy upravil(a) CzechJoker dne 07 říj 2007, 16:44, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Potahy na Elegance

Příspěvek od tom »

CzechJoker píše:Vrátím se o něco zpět k tématu autopotahů. Zajímalo by mě, jak výrobci vyřešili problém zadního stolečku u provedení Elegance. Na fotkách i v katalogu totiž není patrné, že by otapecírovali i pultík, spíše to vypadá na celé sedadlo.
Já mám ty potahy na míru a je zadní opěradlo dělené, větší část je navíc vykouslá na loketní opěrku (stoleček) a ještě je samostatný návlek na opěrku (stoleček).
Na 49 podstránce jsem dal fotky, na jedné je to trochu vidět, ale fotky zatím nejdou... (ukazto je nějaké pokažený) :(
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Abych cermila presvedcil, posilam foto flotily. zakazkovy Accent (cekani pul roku), Sonata 2.4, Elantra CRDi, chybi druha Sonata 2.4, Elantra 1.6, Accent 1.3 2005...14 let nejezdime v nicim jinym, to uz je padny duvod, ne?

http://img4.imgup.eu/071020071258.jpg
http://img6.imgup.eu/071020071259.jpg
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“