Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

co to nadela z dospelimi lidmi zamena dvou pismenek ???? :lol: :lol: :lol: jste jak maly deti by ste se mali stydet takhle :oops: a ne se smat takhle :mrgreen:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

prave sa chystam do Autostylu Brno na Hercikovu po korekcnu sadu na opravu laku - cena je 250Kc, pomaly nam ide obdobie dazdov a zimy a tak by nemalo byt vidiet ani kusok plechu :-D


Otazka - v podbehoch blatnikov je akasi cierna pruzna hmota.. na niektoryx miestach ale opadla a vidno tam plech.. mate nejaky napad - recept cim to opravit?[/b]
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Ty mas auto z roku 2007 a uz ti opadava gumoasvalt???? skus to z body zatriet je to pripravok na ochranu spodnych casti karoserii a ak nie tak to ide docastne zamazat vazelinov to nastopro zaberie. :lol: :lol: :lol:

Priadam si trapne taketo veci som riesil na starych skodovkach ale rok vyroby 2007 to je hodne spatne asi si to oprav a zozen si vnutorne blatniky z plastu. 8)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

V OBI prodávají ve spreji něco jako tenhle gumoasfalt.Černá hmota,nastříkáš a ono to zatvrdne(zůstane pružné).Jmenuje se to "Stone chip oversprayable".Dělá to Motip.
Ochranný prostředek proti prýskání.Možné přestříkat všemi lakovacími systémy.Ochrana proti korozi.Odolný vůči povětrnostním vlivům.Izoluje zvuk.Zachovává si pružnost.
Je to 500ml sprej. :wink: Na nálepce je auto s odlétajícím štěrkem od kol. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
cermil
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2007, 11:29
Bydliště: Zilina

Příspěvek od cermil »

Petrko:
Ti ďakujem za odpoveď. :x
Ty si asi myslíš, že sttrácam čas vypisovaním hlúpych výmyslov.
Neviem čo by som z toho mal, keby som medzi majiteľmi H písal klamstva o tom, ake zlé sú ích auto. Niekto možno má tolko času, aby vysedával pri PC a vypisoval ko..tiny, ale ja nie.
Chcel som si spraviť ozaj reálnu predstavu o tom aké to sú auta a zbaviť sa možno svojich predsudkov.
Teraz však, keď namiestu pádnych argumentov ti niekto jednoducho povie: "sproste klamstvo". už nemám chuť.

Všetkím:
Želám Vám všetkým, veľa štastných kilometrov, bez nehody a bez poruchy, úprimne!
Ford 2,0i Benzin
Uživatelský avatar
Petrko
*
Příspěvky: 37
Registrován: 12 čer 2007, 09:34
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Petrko »

cermil píše:Petrko:
Ti ďakujem za odpoveď. :x
Ty si asi myslíš, že sttrácam čas vypisovaním hlúpych výmyslov.
Neviem čo by som z toho mal, keby som medzi majiteľmi H písal klamstva o tom, ake zlé sú ích auto. Niekto možno má tolko času, aby vysedával pri PC a vypisoval ko..tiny, ale ja nie.
Chcel som si spraviť ozaj reálnu predstavu o tom aké to sú auta a zbaviť sa možno svojich predsudkov.
Teraz však, keď namiestu pádnych argumentov ti niekto jednoducho povie: "sproste klamstvo". už nemám chuť.

Všetkím:
Želám Vám všetkým, veľa štastných kilometrov, bez nehody a bez poruchy, úprimne!
O předsudcích které jsem měl k hyundaium bych ti mohl dlouho vyprávět ale stejně to nemá smysl, kdyby si moje žena nevybrala lantru a já ji ju nemusel dovezt z HK tak bych možna zase jezdil v nějakém dalším fordu tady platí jedina věc sednout, pojezdit zkusit a pak si udělat obrázek. Ale ptát se na foru lidi co jezdi hyundaiem na to jaké jsou to auta je nesmsl vždycky každy chválí to co zrovna má. Takže pokud se chceš zbavit předsudku tak to auto prostě zkus nic jiného ti neporadím. No a co se tyče tvé zhnusenosti celkem nechápu tvuj postup i když dokud jsem neměl háčko a byl to promě jen korejec v tom nejhorším slova smyslu nikdy by mě nenapadlo lézt na há forum a rypat do lidi. A moje reakce na tu tvoji zprávu o rezavem autě v autosalnu tomu se nediv, já jsem byl zaměstnany v autosalnu ford a auta které šly na showrom byly vždy leštěnky, takže promiň ale kdyby nakrásně někde hyundai udělal chybu a nahodou auta byly rezave už z fabriy(jakože tomu nevěřím) určitě by si žádný dealer takovu káru nepostavil do showroomu a už vůbec ne takaby se každy mohl podívat že je to rezava šunka. Zdar hodně uspěchu když budeš fakt vybírat auto aby jsi si vybral takové které ti bude plně vyhovovat. A nic ve zlém ale jsou věci které mně zvednou ze židle.
Hyundai Sonata 3.0 V6 GLS 1998 Aut. přenechal jsem manželce
Ford Windstar 3.0 V6 1997 Aut. na prodej
manželka Hyundai Lantra 1.6 GLS 1999 Aut. prodáno
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Mám najeto kolem 200000 km v nejrůznějších autech, od malých Corol přes střední třídu až po velké dodávky a taky jsem H přezíral, než jsem s ním poprvé jel. Ačkoliv jsem si vždycky musel na auta chvíli zvykat, tak tady jsem se hned cítil jako doma (Elantra).
Takže taky doporučuji vyzkoušet.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No tak ja teraz budem trosku kritickejsi na hyundai. Neskonale mi v poslednej dobe vrzga autoradio (vzdy az po zahriati motora, asi po 20-30 minutach jazdy). Dalej ak je interier este nevyhriaty tak aj tu nieco vrzgne sem tam, neviem ale odkial tie zvuky pochadzaju (mozno sedacka spolujazdca). Dalsia vec, pravdepodobne mi vyteka nafta z nadrze :!: :evil: . Vsimol som si to po vyjazde z garaze, dost velka skvrna tam zostala (miesto vytekania je pri lavom zadnom kolese). Uz aj pred tym som sem tam spozoroval nieco, ale nevenoval som tomu nejaku velku pozornost, lebo toho bolo malicko, ale teraz toho bolo naozaj vela (este pred umiestnenim auta do garaze som natankoval plnu nadrz)...
A este aj spotrebu mam stabilne 6 l/100km a to nejazdim nejako rychlo (na dialnici max. 130, vacsinou 120...)
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:No tak ja teraz budem trosku kritickejsi na hyundai. Neskonale mi v poslednej dobe vrzga autoradio (vzdy az po zahriati motora, asi po 20-30 minutach jazdy). Dalej ak je interier este nevyhriaty tak aj tu nieco vrzgne sem tam, neviem ale odkial tie zvuky pochadzaju (mozno sedacka spolujazdca). Dalsia vec, pravdepodobne mi vyteka nafta z nadrze :!: :evil: . Vsimol som si to po vyjazde z garaze, dost velka skvrna tam zostala (miesto vytekania je pri lavom zadnom kolese). Uz aj pred tym som sem tam spozoroval nieco, ale nevenoval som tomu nejaku velku pozornost, lebo toho bolo malicko, ale teraz toho bolo naozaj vela (este pred umiestnenim auta do garaze som natankoval plnu nadrz)...
A este aj spotrebu mam stabilne 6 l/100km a to nejazdim nejako rychlo (na dialnici max. 130, vacsinou 120...)
tu spotrebu mas dost vysku :( ja moc dialnice nejazdim, ale trasa Vrutky-Zilina-Trencin -U Brod - UH - Brno davam za 5,1 az 5,2 a je tam asi 80 km usek na dialnici kde mam stabilnych 130-140 .. ja som asi moc tolerantny ku zvukom ale nezda sa zeby cosi vrzgalo - drncia take drobnosti ko telefony vo dverach.. no a odkedy mam v vzadu repro od Axtonu tak to mam vyladene pekne naplno, takze moc inyx zvukov nepocujem
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Borek píše:V OBI prodávají ve spreji něco jako tenhle gumoasfalt.Černá hmota,nastříkáš a ono to zatvrdne(zůstane pružné).Jmenuje se to "Stone chip oversprayable".Dělá to Motip.
Ochranný prostředek proti prýskání.Možné přestříkat všemi lakovacími systémy.Ochrana proti korozi.Odolný vůči povětrnostním vlivům.Izoluje zvuk.Zachovává si pružnost.
Je to 500ml sprej. :wink: Na nálepce je auto s odlétajícím štěrkem od kol. :wink:
Borku, si king.. diky moc, presne nieco takeho som potreboval, ajtra pojdem kuknut veverku OBI :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mexican píše:
Borku, si king.. diky moc, presne nieco takeho som potreboval, ajtra pojdem kuknut veverku OBI :P
Rádo se stalo. :wink: Určitě to bude to,co hledáš.(A dej pozor,ať nechytneš blechy v OBI od veverky :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Mexican: so spotrebou 5,2 l/100 km by som bol aj ja maximalne spokojny...

Este jednu vec sa chcem spytat. Ked vytocite motor ale tak k 3000 otackam a potom idete preradit, tak ked stlacite spojku, tak necitite v spojke vibracie?
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

peaty píše:Mexican: so spotrebou 5,2 l/100 km by som bol aj ja maximalne spokojny...

Este jednu vec sa chcem spytat. Ked vytocite motor ale tak k 3000 otackam a potom idete preradit, tak ked stlacite spojku, tak necitite v spojke vibracie?
U všetkých dieslov je to normálne. Na Accente avšak nijako výrazne
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:Mexican: so spotrebou 5,2 l/100 km by som bol aj ja maximalne spokojny...

Este jednu vec sa chcem spytat. Ked vytocite motor ale tak k 3000 otackam a potom idete preradit, tak ked stlacite spojku, tak necitite v spojke vibracie?
no neviem, nejazdim jak prase - teda nedupem na to ked netreba napr v meste, ale rad jazdim svizne (priemer na 250 km okolo 75 km/h ... ono tam asi fakt nieco budes mat.. ked som ho kupil, tiez mam boloelo vidiet spotrebu 6,4 na PP.. ale hned som zacal sledovat spotrebu tankovanim doplna a znacenim si cez Spritmonitor.. a ouha.. dneska som po 5000 km na 5,28 litra.. a urcite sa da jazdit aj pod 5 (su tu na fore chalani co to maju) ale myslim ze mam radost z jazdy, a cesta rychlo uteka.. a nejake to deci sa strati... mozno kecam, ale asi zalezi ako sa to auto zabehne.. a napadlo ma este cosi.. hovoris ze ti tecie nafta.. mozno preto mas taku spotrebu. Ak ti vytecie liter tak to zamava dost

osobne som si zvykol jazdit zvolna v 2000 otackach (turbo bezi a tak sa da dost dobre akcelerovat) a aj pri 90-100 na 5 to ma prijemny odpich a spotreba je vyborna.. skus to pixnut na diagnostiku, ale najprv najdi tu dieru v nadrzi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Příspěvek od andrej21 »

najmensia spotreba je pokial nezapne turbo.
Tych 85km/h je ideal. Toci to vtedy na 5 asi 1800ot. Momentalna potreba je vtedy cca 3,6l/100km. Jasne ze sa tak neda jazdit/ani mi to neda pri takom silnom motore/ ale ked som na dialnici a nie je premavka tak par km takymto stylom zvladnem.

Mam nabehane 5500km. Poslednych 500km za 4,5l.
Do 5000km som to mal v priemere myslim tak 4,8l/100km.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“