uhyba s cesty

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
punismer
Příspěvky: 4
Registrován: 27 srp 2007, 19:45
Bydliště: Mlýnská 99

uhyba s cesty

Příspěvek od punismer »

Zdravím !Sleduji temata ohledně toho že vam plave mam podobny problem .Když jedu rovně motor zrychluje tak mám volant rovně no a když uberu plyn že auto jede setrvačností tak mi jakoby uskočí a volant musím trochu natočit doleva abych jel rovně no a když zase přidam tak to uděla to sami ale na druho stranu a musím zase dat volant do rovne polohy .Nevíte někde kde by mohl byt problem .diky za rady .A omlouvam se jestli se to tu řeší a ja si toho nevšim.diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Jo jo... máš unavený silembloky na ramenech. blby je ze se menej dost blbe (kdyz je zarezlej ten sroub) takze me bylo doporuceno vymenit rovnou cely ramena i se silemblokama :-) Voni sou ty ramena celkem papyrovy, tak nic nezkazis kdyz je taky vymenis. Nejspíš i když pojedeš na dálnici do zatáčky, tak když tam bude hup, tak to taky změní směr jízdy. Když třeba akceleruješ a pak vyřadíš, tak to znatelně cukne do strany a jen co začneš zase akcelerovat tak se to vrátí. Přesně tohle mám taky :-)
Lantra Combi 1.8 16V 94KW rv.1996
Accent 1.3 12V 61KW rv.2003 - LPG MAGIC3 - (mám interface i SW pro nastavení ŘJ)
-prodáno: Accent 1.3 62Kw rv.95 5dvéř
Uživatelský avatar
martin.kulil
*
Příspěvky: 13
Registrován: 09 říj 2007, 17:11
Kontaktovat uživatele:

geometrie

Příspěvek od martin.kulil »

Pánové já mám snad trochu štěstí necuká to ale jen to táhne do strany tak doufám že to bude jen geometrie.
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

nechci malovat čerta na zeď, ale není to špatně srovnaná bouračka??? Párkrát jsem s jednou takovou vraždou jel a taky to při přidání tahalo na jednu stranu a při ubrání na druhou.......
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
pekape
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2007, 09:42

Příspěvek od pekape »

Melkor píše:Jo jo... máš unavený silembloky na ramenech. blby je ze se menej dost blbe (kdyz je zarezlej ten sroub) takze me bylo doporuceno vymenit rovnou cely ramena i se silemblokama :-) Voni sou ty ramena celkem papyrovy, tak nic nezkazis kdyz je taky vymenis. Nejspíš i když pojedeš na dálnici do zatáčky, tak když tam bude hup, tak to taky změní směr jízdy. Když třeba akceleruješ a pak vyřadíš, tak to znatelně cukne do strany a jen co začneš zase akcelerovat tak se to vrátí. Přesně tohle mám taky :-)

čau, jsem tak narazila na tohle forum a super pač mám taky accenta tak aspon narazím na pár zajímavostí a rad. A zrovna tady tohle mě auto taky dělá, každý rok aspon 2x musím na geometrii...a za tu dobu se to celkem prodražilo. Měnila jsem kyneťák,rameno, stabilizátory a další hlouposti. Hlavně zlobí přední náprava. Auto plave, volan musím vyrovnávat, o zatáčení ani nemluvím,každou chvíli mi připadá že skončím ve škarpě ..chudák mů starý, pořád se na něm něco kazí...a to upravuju jen ty závady a na tuning mi nezbívají peníze. :?
Když jsem ho kupovala tak mi bylo řečeno, že auto bouraný nebylo, ale podle toho jak se chová a jak mě zlobí náprava, bych ted tvrdila spíše opak...
A to přemýšlím nad sportovním podvozkem, ale bojím se, že se auto rozsype..
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“