Prosba na Tommase33

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Prosba na Tommase33

Příspěvek od Comic »

Ahoj :D .Prosím tě,máš téměř autentické auto.Potřeboval bych zjistit jestli když otočíš klíčkem do polohy ON se ti v řídící jednotce pro obohacení směsi krátkodobě ozve hlasitější zavrčení.Poprosil bych někoho u nás,ale jsem tu jediný s tím to autem a v servisu to nevědí.Poslal bych obrázek,ale server nefičí.Nachází se to v levé motorové části,úplně u spolujezdce a je do to ho přivedeno lanko.Pod tím je řídící jednotka ABS.Děkuji.
Nic není takový jak vypadá.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

krátkodobě to zavrčí a pak sepne relé..potom startuji,ale není to téměř slyšet...
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Ještě jednou dík :D .Mě to je slyšet celkem znatelně.Mám totiž dojem,že to je ten ptoblém mého občasného záhadného zvuku,chrrrr.(Téma otočení klíčku do pozice ON.)Měl jste to někdo rozdělaný???
Nic není takový jak vypadá.
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Tak jsem se do toho včera vrhl :mrgreen: .Sborka,rozborka a je to jak má být.Stačilo trochu promazat uložení motorku a je to zase fajn :) .Jen tak pro zajímavost jednotka je originál Mitsubishi.
Nic není takový jak vypadá.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“