Zadni naraznik na Sonatu

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Zadni naraznik na Sonatu

Příspěvek od StandaK »

Cus lidi prosim vas nemate nekdo zadni naraznik na Sonatu r.v.95 terba i nejak rozbity ten muj je uplne na hadry kvuli tomu jednomu slepymu ve Favoritu. Bral bych i kdyby byl nejak popraskanej nebo kdyby mu chybel spodek. A nemusi tam byt ani ta vyztuha tu mam jde mi ciste jen o ten o naraznik. Policajti po me jdou jak svin ze pry jsou tam ostré hrany atd.
Takze prosim prosim pomozte ,,bratrovi" jsou vanoce a ja nemam moc penez a na novy uz vubec nejsou. Ten od vas si opravim delam s plasty.
moooc dekuji za vase odpovedi dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Novy v replice stoji 2500,- coz neni zas tak hrozny,ne?A pokud delas s plasty tak nebudes mit zadnej problem ho tam "napasovat". Podivej se na www.vseproauto.cz ...Ja bych sice mela naraznik ale s celym autem...Me vjela tricet let stara skodovka do cesty...
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni naraznik na Sonatu

Příspěvek od Nexus »

Takže obnovím trošku postarší topic. Ženská nedobrzdila a zadní nárazník to odnesl. Dle mého na tom není až tak špatně, ale v :hyu: řekli že to je na výměnu a likvidátor to potrdil a zapsal i do protokolu. Za sebe bych se na to vykašlal, ale ženská dělá problémy, že to je moje chyba a že nárazník už byl předtím poničen a že ona nezpůsobila žádnou škodu. Takže to co nejrychleji chci vyměnit, aby se případně nemohla zpětně hádat, co už na něm bylo a nějaký další extra posudky. Likvidátor dal za pravdu mě a ona vychází z toho, že škoda na autech musí být souměrná :mrgreen:
Jinak co navrhujete, když odmítá pojišťovně nahlásit škodnou událost? Má českou, já čsob. Z mé strany vše vpořádku vyřízeno, ale ona si stojí za tím, že chce vyrovnání bokem řádově v několika stokorunách s čímž nesouhlasím, i likvidátor se tomu vysmál a bylo mi řečeno že pokud to nenahlásí, tak jedině přes právníka a pak soudně? Kolik má času na nahlášení? Jde mi pouze o vyrovnání, což bez jejího nahlášení nedostanu? Záznam o nehodě samozřejmě mám i s jejím podpisem...

Jedná se o sonatu rv. 99, nemáte ho někdo navíc? Případně jestli nevíte o nějaký nabouraný, moc těch kousků totiž není:/ Mám stříbrnou barvu, ale na tom mi nesejde.
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Alfred
Příspěvky: 7
Registrován: 23 říj 2008, 10:23

Re: Zadni naraznik na Sonatu

Příspěvek od Alfred »

Zavolej na Autoslužby Donát,tel.:603284314.
Nebo se podívej na www.autosluzbydonat.cz
Ale na dobírku to asi nepošle,já jsem si musel zajet pro přední nárazník(komplet i s výztuhou 3.000,-Kč)
Uživatelský avatar
plikous
**
Příspěvky: 127
Registrován: 17 zář 2009, 12:15
Bydliště: Prágl

Re: Zadni naraznik na Sonatu

Příspěvek od plikous »

Nahlaš to na její pojišťovnu sám, pokud máš záznam o nehodě, tak by to neměl být problém. Já takhle naboural nějakýho čičmundu, sepsal jsem zápis o nehodě, označil viníka jako mě a víc se o to nestaral, on si to všechno vyřídil s moji pojišťovnou.
Hyundai Sonata Elegance 2007 2.0 LPG
Obrázek
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni naraznik na Sonatu

Příspěvek od Nexus »

Už je vše vyřešeno, ženská to chtěla řešit přes DASku, že to je vlastně moje chyba že to nedobrzdila :mrgreen: po týdením odmlčení mi volal likvidátor, že je vše vyřešený, že to ženská nahlásila a peníze mi na účet dorazily. Asi jí v DASce řekli, že soudit se v tomhle případě a ještě se jí zastávat není to pravý ořechový, nevím jak by to chtěli vyhrát :lol:
Každopádně finance vyřešený (v můj prospěch :mrgreen: ) a teď pořešit nárazník, ve středu plánuju nálet na úvaly, takže pokud budou mít nepoškrabaný nárazník v mé barvě tak ho beru, jinak nechám opravit můj a přelakovat. Né že bych to potřeboval pro sebe, na to já tak trošku víc seru, ale kvůli pojišťovně to být musí, takže aspoň to bude pěkný :P
Ale ještě zítra volám tomu donatovi, tátovi o víkendu odešlo servo, takže bych toho asi bral víc...
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“