Montáž autorádia

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Montáž autorádia

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Čaute, na mojom Accente 2004 nemám autorádio, ale má tam naň predprípravu / šuplík, anténa, natiahnuté káble ukončené svorkovnicou /. Neviete mi niekto poradiť, kde kúpim redukciu na tú originál svorkovnicu, aby som tam mohol len normáne napojiť rádio. Než sa do toho zamotám, potrebujem asi 15 cm drátikov, pričom na jednej strane bude svorkovnica, ktorú napojím do originál svorkovnice v aute a na druhej strane bude svorkovnica, ktorú napojím do rádia. :?:
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

takže potřebuješ toto, ne?
Obrázek

Zkus nějaký autohifi shop nebo přímo Hyundai, to by měli normálně mít. Kdyby ne, můžu dodat, ale musel bych objednat.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Áno, ale to je jedna strana, ja by som potreboval, aby na druhej strane nerčali len káble, ale aby to bolo ukončené tiež svorkovnicou, ale takou, čo by pasovala do bežne dostupných rádií, neviem či niečo také existuje, moc sa mi nechce priletovávať každý káblik zvlášť.
vipe

Příspěvek od vipe »

vipe píše:Je potřeba redukce z kabeláže v autě na ISO konektor který je v rádiu

Obrázek
To víš že existuje zajdi do servisu Hyundai maj je normálně na skladě.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

tak ještě si zkontroluj, jestli tvoje radio má ISO, protože jsem měl Sony a ten ISO neměl
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

vipe píše:
vipe píše:Je potřeba redukce z kabeláže v autě na ISO konektor který je v rádiu

Obrázek
To víš že existuje zajdi do servisu Hyundai maj je normálně na skladě.
Nejdřív si zjisti jestli není u tebe v okolí specializovaná firma která tu redukci bude mít levnější :wink:
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

vipe píše:
vipe píše:Je potřeba redukce z kabeláže v autě na ISO konektor který je v rádiu

Obrázek
To víš že existuje zajdi do servisu Hyundai maj je normálně na skladě.

Zhruba za 160 peněz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

zdenek76 píše:tak ještě si zkontroluj, jestli tvoje radio má ISO, protože jsem měl Sony a ten ISO neměl
:shock: :shock: To slyším poprvé.Už jsem pár Soňáků za ta léta měl(a i v současných 3 autech mám) a všechny mají ISO.To jsi kupoval nové nebo už použité rádio?(Že by konektor někdo ustřihl :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Borek píše:
zdenek76 píše:tak ještě si zkontroluj, jestli tvoje radio má ISO, protože jsem měl Sony a ten ISO neměl
:shock: :shock: To slyším poprvé.Už jsem pár Soňáků za ta léta měl(a i v současných 3 autech mám) a všechny mají ISO.To jsi kupoval nové nebo už použité rádio?(Že by konektor někdo ustřihl :lol: ).
Starší rádia to holt neměla.
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Dík za radu, volal som do hyundai predajne v senici a koncovku majú- 300,- sk
Odpoveď pre Anteka a Boreka, rádio samozrejme iso má, ja som potreboval len zistiť, kde splašiť ten zväzok káblov/ asi sme sa trochu nepochopili, ale to nič /. Dík všetkým za info, Tom.
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

[quote="Kabelík Tomáš"]Dík za radu, volal som do hyundai predajne v senici a koncovku majú- 300,- sk


Jsou u vás nějak drazí.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Borek píše:
zdenek76 píše:tak ještě si zkontroluj, jestli tvoje radio má ISO, protože jsem měl Sony a ten ISO neměl
:shock: :shock: To slyším poprvé.Už jsem pár Soňáků za ta léta měl(a i v současných 3 autech mám) a všechny mají ISO.To jsi kupoval nové nebo už použité rádio?(Že by konektor někdo ustřihl :lol: ).
Nové, dostal jsem ho do novýho Santy přímo v Hyundaii. Když jsem ho pak měnil, zjistil jsem že nemá ISO, byla tam redukce ze Sony konketoru na Hyundai.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Malé, ale důležité upozornění. Hyundai změnil konektory v autě. Týká se to aut vyrobených v roce 2007 a samozřejmě nových modelů (grandeur, i30, Atos). Ty mají koncovku na první pohled stejnou, ale je o něco malinko větší. Vím to, protože jsme v září kupovali autorádio přímo v Hyundai a dali nám k tomu i konektory, ale ty nepasovali. Musel jsem je vyměnit. Takže pozor!!!!!! Radši hned v krámu vyzkoušet, zda konektor pasuje do konektoru v autě.
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

pavel11 píše:Malé, ale důležité upozornění. Hyundai změnil konektory v autě. Týká se to aut vyrobených v roce 2007 a samozřejmě nových modelů (grandeur, i30, Atos). Ty mají koncovku na první pohled stejnou, ale je o něco malinko větší. Vím to, protože jsme v září kupovali autorádio přímo v Hyundai a dali nám k tomu i konektory, ale ty nepasovali. Musel jsem je vyměnit. Takže pozor!!!!!! Radši hned v krámu vyzkoušet, zda konektor pasuje do konektoru v autě.
Přesně tak jak zde píše pavel11 jsou dva druhy příklad za všechny Getz má jinou koncovku než příklad Hyundai Santa Fe,třeba tam zajed a vyzkoušet,jinak tyto redukce lze sehnat i v normálních obchodech s elektronikou a jsou kolikrát mnohem levnější než v origo v servisech anebo si najeďte na internetový obchody s autorádií a dejte příslušenství vždy se něco najde :D :wink:
Zde třeba takový příkladhttp://www.stualarm.cz/kategorie/car-au ... tory/pg-2/ i když né zrovna s lidovou cenou :shock: :? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

antek píše:
Kabelík Tomáš píše:Dík za radu, volal som do hyundai predajne v senici a koncovku majú- 300,- sk[/qutoe]


Jsou u vás nějak drazí.
To je normalna cena v SR ja som ju kupoval za 250 so zlavou :D
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“