Topeni- nejede. Co s tim?

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Topeni- nejede. Co s tim?

Příspěvek od strato »

Uz na to nemam nervy. Zase me potkala dalsi zavada v mem auticku. Tentokrat my pro jistotu nefunguje topeni. Tyden mi auto stalo u baraku a pred tim to jelo furt bez problemu. Ale jak se dnes nasedl do auta a nastartoval pustil topeni a nic. Tak mi prosim vas poradte co by s tim eventualne modhlo byt za zavadu. Jestli neco v pojistkach tak to ne. Sem skontroloval a v poradku tak nevim co potom. Sonata 2.0 16V r.v. 1996 :)
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Máš tam dost vody?Neutíká Ti?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Kamil píše:Máš tam dost vody?Neutíká Ti?
No nevim jestli tam mam dost vody ale pred tim mi to neunikalo a ani ted. Ze by to bylo tim ze tam neni voda?
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

To ,že to netopí,může mít více příčin.Ale je potřeba se podívat,jestli je tam voda.Stačí se podívat do vyrovnávací nádržky.I když tady na foru jsem četl,že ve vyrovnávací nádržce vodu měl,ale v chladiči nebyla.Tak se podívej radši i do chladiče.Jestli není,tak zjistit příčinu,proč tam není.Taky může být více příčin.Vadné vodní čerpadlo,netěsnost v hadicích,prasklá hlava,nebo těsnění pod hlavou atd.Jestli tam voda je,tak hledat příčinu někde jinde.Nešla Ti teplota moc nahoru?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Kamil píše:To ,že to netopí,může mít více příčin.Ale je potřeba se podívat,jestli je tam voda.Stačí se podívat do vyrovnávací nádržky.I když tady na foru jsem četl,že ve vyrovnávací nádržce vodu měl,ale v chladiči nebyla.Tak se podívej radši i do chladiče.Jestli není,tak zjistit příčinu,proč tam není.Taky může být více příčin.Vadné vodní čerpadlo,netěsnost v hadicích,prasklá hlava,nebo těsnění pod hlavou atd.Jestli tam voda je,tak hledat příčinu někde jinde.Nešla Ti teplota moc nahoru?
Ne teplota mi nesla na horu. Pochybuju ze je praskla hlava nebo spatne tesneni pod hlavou. to by se to auto aj trochu jinak chovalo ale ono fachci na jednicku. Ale kdyz tim myslim ze netopi tak to vubec nefouka vzduch.
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,to je ale rozdíl,jestli to netopí,anebo nejde vzduch.To spíš bude něco s ventilátorem.Zkus se podívat na pojistky i když píšeš,že už ses na ně díval.Ale v prostoru motoru by taky měly být pojistky.Ale já mám Accenta,tak přesně nevím,jestli tam má taky Sonáta pojistkovou skříňku.Ale jestli má Tvoje auto airbagy,tak nezkoušej pojistky při zapnutém zapalování.Hodilo by ti to chybu na řídící jednotce.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Kamil píše:No,to je ale rozdíl,jestli to netopí,anebo nejde vzduch.To spíš bude něco s ventilátorem.Zkus se podívat na pojistky i když píšeš,že už ses na ně díval.Ale v prostoru motoru by taky měly být pojistky.Ale já mám Accenta,tak přesně nevím,jestli tam má taky Sonáta pojistkovou skříňku.Ale jestli má Tvoje auto airbagy,tak nezkoušej pojistky při zapnutém zapalování.Hodilo by ti to chybu na řídící jednotce.
)

Na pojistky sem se uz dival a vpoho ale co me totalne dostalo bylo to ze sem dnes sedl do auta po druhe zapnu topeni a vono to jede!!! :shock: :shock: Tak bud si to moje auto dela ze mne blazna nebo nevim :? :? . No nic hlavne ze to fachci. Ale jinak fakt dik za rady. :wink:
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“