Skákající přední náprava

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Skákající přední náprava

Příspěvek od Jirka »

Nevěděl jsem jak téma nadepsal, ale přesně to vystihuje, to co mi dělá auto při ostřejším rozjezdu... Místo aby se kola protočili nepříjemně se roztřese přední náprava. Vůbec netuším čím to může být, jestli gumama nebo nápravou..Nemíte někdo zkušenosti s něčím podobným? Gumama to nejspíš nebude, dělá to víc u letních, u zimních ale taky trochu..

2. problém: něco klepe u předního kola, je to úplně kovovej zvuk, ale na technický mi nic nenašli..

Díky za každou radu...
Naposledy upravil(a) Jirka dne 18 lis 2005, 20:19, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

náprava

Příspěvek od rade622 »

A co tak tlumiče?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zkus vytočit kola do plného rejdu a pomalu se rozjet - kovové cvakání = špatný homokinetický kloub.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Tlumiče to snad nejsou, ty by asi na válcích poznali, že jsou špatný
Ten plnej rejd zkusím, ale myslím že to nedělá...Jen když jedu po hrbolech..Ne vyloženě když projedu dírou ale třeba když je hodně hrubej asfalt..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ja kdyz jsem "zahrabal" kdyz jsem moje auto kupoval, tak to presne tak neprijemne poskakovalo.. jenze ja vul si myslel ze to je normalni, dacie co jsem mel predtim nehrabala :) no a potom, co mi vymenili tlumice uz je to ok 8)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Díky to se teda asi prohnu, tlumiče na Hyundaie jsou pěkná pálka...
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Axel

XYZ

Příspěvek od Axel »

Na Slovensku stoja 1970,- Sk kus. zn. Monroe
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zrovna jsem koukal na rok starou uctenku... 5560,- kc/ks predni origo hnujdaj... zadni jsou kolem 1500,- docela mazec rozdil.. jo a voni jsou prej ruzny druhy, ja tam mam ten nejlepci ikdyz po roce maj ucinnost 57%, coz je divny.. no pristi rok je dam znovu na test na valce a pokud budou KO tak je vyreklamuju...
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:zrovna jsem koukal na rok starou uctenku... 5560,- kc/ks predni origo hnujdaj... zadni jsou kolem 1500,- docela mazec rozdil.. jo a voni jsou prej ruzny druhy, ja tam mam ten nejlepci ikdyz po roce maj ucinnost 57%, coz je divny.. no pristi rok je dam znovu na test na valce a pokud budou KO tak je vyreklamuju...
No nezlob se,ale dát za tlumič 5560kč?? :!: :roll:
Za tu cenu jsem sehnal všechny od Monroe,předni plynokapalinové a zadní kapalinové!! :!: :!:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše:zrovna jsem koukal na rok starou uctenku... 5560,- kc/ks predni origo hnujdaj... zadni jsou kolem 1500,- docela mazec rozdil.. jo a voni jsou prej ruzny druhy, ja tam mam ten nejlepci ikdyz po roce maj ucinnost 57%, coz je divny.. no pristi rok je dam znovu na test na valce a pokud budou KO tak je vyreklamuju...
No nezlob se,ale dát za tlumič 5560kč?? :!: :roll:
Za tu cenu jsem sehnal všechny od Monroe,předni plynokapalinové a zadní kapalinové!! :!: :!:
njn chtel jsem origo pac to mam snizeny a dostava to celkem na hubu na nasich silnicich.. je to ENZO kit, takze by mel bejt "kompatabilni" se origo tlumicema.. a vysledek je nif mof papirove.. :( ale jinak to sedi nadherne, akorat to na dirach skace jak kozel, ale s tim uz holt tlumice nic nenadelaj.. :)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše:zrovna jsem koukal na rok starou uctenku... 5560,- kc/ks predni origo hnujdaj... zadni jsou kolem 1500,- docela mazec rozdil.. jo a voni jsou prej ruzny druhy, ja tam mam ten nejlepci ikdyz po roce maj ucinnost 57%, coz je divny.. no pristi rok je dam znovu na test na valce a pokud budou KO tak je vyreklamuju...
No nezlob se,ale dát za tlumič 5560kč?? :!: :roll:
Za tu cenu jsem sehnal všechny od Monroe,předni plynokapalinové a zadní kapalinové!! :!: :!:
Ivane,mohl by jsi mi napsat jaky tlumice jsi to koupil?Typ atd..cema me to brzy taky,zacinam mit z ty jizdy morskou nemoc :shock: ty tlumice tam jsou snad este puvodni!!Fakt je to des,moc se o to asi nestaraly...
Takze typ,popr.orientacni cenu,kde?,jo a co je lepsi ? plynokapalinovy nebo kapalinovy? Diky. Makam ted na ne jak lodni sroub :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
ryba

Příspěvek od ryba »

jsou to na 99% tlumice. Zkus Auto 3000-Stahlgruber, tlumice Kayaba (na lantru), plynovy, zadni 1730 za kus, predni 2100 za kus. Je to origo, dle ohlasu minimalne stejne dobry jako monroe. Je to na lantru, mozna ze na accent je to jiny...nevim. Jen vim, ze jinde byly drahy skoro 2x tolik. Mam je a slapou jak drak
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

http://katalog.mjauto.cz/index.phtml? tady se pekne nakupuje

http://www.vseproauto.cz tady maj takovy ty blbosti jako original mrizky, mlhovky, blikace, svetla, vyztuhy, zrcatka, sahary atd...neni to spatnej kram, ale trosku predrazenej
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

ryba píše:jsou to na 99% tlumice. Zkus Auto 3000-Stahlgruber, tlumice Kayaba (na lantru), plynovy, zadni 1730 za kus, predni 2100 za kus. Je to origo, dle ohlasu minimalne stejne dobry jako monroe. Je to na lantru, mozna ze na accent je to jiny...nevim. Jen vim, ze jinde byly drahy skoro 2x tolik. Mam je a slapou jak drak
Souhlasim s Kayabama a doporucuju je - jednou jsem shanel tlumice na Astru (to je takovy nemecky auto) a Kayaba nabidla nejdelsi zaruku a z vyberu patrily k tem lacinejsim. Ja bych sel do nich.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Hanz-i....viem ze teraz to nebude k teme...ale jak sa ti sakra podarilo napxat 12valec do accenta :D....ja len ze si to oprav. 12V V ako ventil ;)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“