Vrchní uchycení předních tlumičů.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Vrchní uchycení předních tlumičů.

Příspěvek od Kamil »

Dneska se mi stalo toto.Když jsem zdvihnul auto,Tak mi přední tlumič vypadnul z vrchního sedla,z té misky,co je přišroubován třemi šrouby ke karoserii pod kapotou.Když jsem spustil auto,tak to dosedlo v pořádku do té misky.Akorát jsem ty tlumiče do té misky musel ručně nasměrovat.Chtěl bych se zeptat,jak je to možné,že mi to vyjelo z té misky.to mi něco uhnilo?Nebo to tak má být?Jak je vlastně ten tlumič nahoře uchycený?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Tlumič má nahoře a dole oko s gumovym silentblokem pro uchycení. Jestli ti to vypadlo, tak něco nejspíš uhnilo. Neni ale možný aby to při jízdě nedělalo žádný zvuky. Nebo jestli sou ještě nějaký jiný tlumiče?
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: Vrchní uchycení předních tlumičů.

Příspěvek od ryba »

Kamil píše:Dneska se mi stalo toto.Když jsem zdvihnul auto,Tak mi přední tlumič vypadnul z vrchního sedla,z té misky,co je přišroubován třemi šrouby ke karoserii pod kapotou.Když jsem spustil auto,tak to dosedlo v pořádku do té misky.Akorát jsem ty tlumiče do té misky musel ručně nasměrovat.Chtěl bych se zeptat,jak je to možné,že mi to vyjelo z té misky.to mi něco uhnilo?Nebo to tak má být?Jak je vlastně ten tlumič nahoře uchycený?
Tak to je rozhodne blbe. Vepredu je celej mc. pherson, sada. Takze tlumic s nalisovanejma miskama, do nichz je vlozena pruzina. Nahore je uchceni a je tam lozisko, aby se dalo se soustavou pri rejdovani otacet. To bude asi tvuj problem. Ma toho dost, melo by to rozhodne drzet pokupe
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Po kupě to drží.Nepozoruji ani žádné pazvuky,žádné drhnutí,nebo chvění ve volantu,nebo na tlumičích.Akorát nesmím lítat vzduchem,aby mi to z té misky nevypadlo. :D
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kamil píše:Po kupě to drží.Nepozoruji ani žádné pazvuky,žádné drhnutí,nebo chvění ve volantu,nebo na tlumičích.Akorát nesmím lítat vzduchem,aby mi to z té misky nevypadlo. :D
Počkej až Ti to propadne to budeš šučet :shock: :lol: :lol:
Já je budu teď kupovat,stojí zhruba 500kč plus tlumiče,ty misky fakt
hnijou nebo na vrchu se odtrhává gumové uložení od toho kovového podkladu :roll: Je to vinou stáří materiálu a různého bordelu(bláto,sůl atd)Prostě se tam udržuje špína a pak to tam mokvá :( Ale to maj i jiný značky aut né jenom Hyundai :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

ivan píše:
Kamil píše:Po kupě to drží.Nepozoruji ani žádné pazvuky,žádné drhnutí,nebo chvění ve volantu,nebo na tlumičích.Akorát nesmím lítat vzduchem,aby mi to z té misky nevypadlo. :D
Počkej až Ti to propadne to budeš šučet :shock: :lol: :lol:
Já je budu teď kupovat,stojí zhruba 500kč plus tlumiče,ty misky fakt
hnijou nebo na vrchu se odtrhává gumové uložení od toho kovového podkladu :roll: Je to vinou stáří materiálu a různého bordelu(bláto,sůl atd)Prostě se tam udržuje špína a pak to tam mokvá :( Ale to maj i jiný značky aut né jenom Hyundai :wink:
Přesně tak to je.gumové obložení je odtrhnuté od toho kovového podkladu.Už příští týden budu kupovat nové tlumiče i ty misky.Takže mám o Ježíška postaráno. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldik »

Kdybys měl zájem, tak mám nové tlumiče na hyundai accent r.v.95-99. Za 2500 pár!! Jsou úplně nové, nepoužité, originál hyundai!! Kdybys měl zájem tak se ozvi.. ;)
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já bych hlavně potřeboval toto: [ZDE]
Nemáte to někdo?Anebo nevíte,kolik to tak může stát?
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kamil píše:Já bych hlavně potřeboval toto: [ZDE]
Nemáte to někdo?Anebo nevíte,kolik to tak může stát?

To je ta věc o které jsem předtím psal,to je to uložení tlumičů,buď to koupíš v origo zastoupení u Hyundaie nebo zkus kontaktovat uživatele autopb je to dodavatel náhradních dílů na japonská nebo korejská auta,posílá to i na dobírku,jinak sídlí v Klatovech,spousta členů zde již využila jeho služeb :wink:
Ps:cena je kolem 500kč za kus :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Moc díky.Dneska tam pošlu maila.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“