pritazeni aute z nemecka

Moderátoři: black_sheep, Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Prokysoft
*
Příspěvky: 26
Registrován: 09 srp 2007, 22:28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prokysoft »

Hardcam píše:Ono to neni zase tak jednoduchy, na moje auto stala technicka a prihlaseni 6500, ale bylo to do druhyho dne od privezeni na znackach. Jinak muzete cekat 30 dni.

Prokysoft: resime prihlaseni a dovozovku, pokud pojedes nekam 1000km, uz vidim, jak se vejdes do 8000Kc. Co se tyce stravy a mobilu, tak to si neuctu, protoze kourim, jim a piju kazdy den.
Opravdu si myslis, ze se vyplati jet po vlastni ose? Zaplatit 150EUR za znacky, nalejt tam naftu/benzin a jet obema vozy nazpet?

Hmm ja ti nechci nijak kazit obchody... tak teda rikam ok, nevyplati se to :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mne o ksefty nejde, nezivi me to:) jen rikam svoje poznatky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

jo vyplatí pokud se na cestě autu nic nestane.Pokud stane tak proděláš kalhoty.Určítě pojedeš po dálnicí a nedej bože aby ti tam auto zdechlo ten odtah je pěknej ranec.Jistota a rozumný je auto odvézt na odtahovce.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Muze se to vyplatit, pokud tam jedete normalnim osobakem s nekym znamym (tzn. za projety benzin), cesta zpet je pak drazsi o 150EUR (znacky - platnost 14dni - pouze s cervenym prouzkem!!!!) + palivo do zakoupenyho auta. Tenhle pripad je vyhodny. Ale v momente, kdy das nekomu 8Kc a vic za to, ze te tam hodi (popr. vyridy papiry), ty zaplatis 150EUR+palivo a jedes si s tim zpatky, to uz je lepsi tomu dotycnymu rict, at vezme vlek.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
STANDACH
Příspěvky: 5
Registrován: 17 lis 2007, 16:44

Re: pritazeni aute z nemecka

Příspěvek od STANDACH »

petr rysavy píše:lidi vyhlidnul sem si v nemecku auto, je tu nekdo kdo mi ho priveze nejk do cr a vyridi to v tom nemecku? chtel bych ho na dily tak jestli jste v tom nekdo zbehlej tak pisneto



ZDAR chlapi nevite jak mam najit hacko 1,5scupe gt.chtel bych jeste jedno ale nechal bych jsi ho dovest z ciziny tady v cechach jsou uz hrozne vraky.asi neumim hledat po netu ale nemuzu nic najit jen stale ty stejne co jsou v bazarech v CR.kde a jak mam hledat. poradte mi diky
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Zkoušels www.autoscout24.com zadej jazyk česky a pak hledáš v češtině a v jakémkoliv státu EU
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
STANDACH
Příspěvky: 5
Registrován: 17 lis 2007, 16:44

Příspěvek od STANDACH »

DIKY TAK KONECNE JSI SNAD UZ VYBERU SVYHO MILACKA.DAM PAK VEDET.DIKY.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Díval jsem se tam a je tam asi 7 stránek Scoupe, záleží na roku výr. a stavu km. Dobře si pročti ten německý popis dole jestli je bourané , z které ruky atd. Hlavně si zjisti, jaký nejstarší ročník uvedení do provozu si můžeš legálně přívézt, pokud to nechceš na ND!!!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“