Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Příspěvek od DanyII »

Mal by som jednu otazocku na Andyho. Ako funguje dialkovy start s Magicarom? Treba mat zasunuty znehodnoteny kluc v spinacej skrinke koli imobilizeru, alebo moze byt volne pohodeny niekde v skrinke? Dik D.
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

zdravim z Hannoveru (som na sluzobke v Nord LB), cestu z Brna som absolvoval priemernou rychlostou 102 km/h aj s prestavkami, zarazila ma spotreba - natankoval som V-Power diesel a cestoval som vacinou 140 km/h tachometrovyx a spotreba vysla tesne nad 5l... to ma skutocne zaskocilo, cakal som okolo 5,7-6litrov .. asi na tom V-Power cosi bude :-D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Určitě V-Power Diesel není to samé jako Diesel Extra.
Posledních cca 10 tankování jsem bral V-Power, tankuji vždy až po hrdlo.
Nyní jsem natankoval Diesel Extra a divil jsem se jakou dobu mi trvalo doplnění po hrdlo a jak neskutečně Diesel Extra proti V-Power "pění"...
Něco na tom bude.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

DanyII píše:Mal by som jednu otazocku na Andyho. Ako funguje dialkovy start s Magicarom? Treba mat zasunuty znehodnoteny kluc v spinacej skrinke koli imobilizeru, alebo moze byt volne pohodeny niekde v skrinke? Dik D.
Dany: pri montáži Magicaru do auta s imobilizérom treba dokúpť tzv. "bypass" v ktorom je zasunutý nevybrúsený kľúč. Bypass je ukrytý niekde v aute ..... nevybrúsený kľúč nevie zlodej pri prípadnej krádeži nijako použiť. Čiže pri montáži Magicaru treba počítať ešte s výdavkom na nový kľúč k autu...cca 1400,-SK
mx5/swiftsport/santafe/accent
CheeRees
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2007, 15:15

Příspěvek od CheeRees »

Zdar, tak dnes som bol poobzerať toho accenta a fakt je to good auto za good cenu :D . Takže asi kúpim to, ale chcem sa opytať na farbu či brať bielu, alebo čiernu bez príplatku, alebo si doplatiť metalízu? A čo potom keď mi ho niekto oškrie aké sú ceny.

ja by som zobral čierne, ale nebude na tom všetko vidno?
Ozaj a prečo je záruka na karosériu len 6 rokov, keď iný dávajú 10-12 ? :lol:
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

CheeRees píše:Zdar, tak dnes som bol poobzerať toho accenta a fakt je to good auto za good cenu :D . Takže asi kúpim to, ale chcem sa opytať na farbu či brať bielu, alebo čiernu bez príplatku, alebo si doplatiť metalízu? A čo potom keď mi ho niekto oškrie aké sú ceny.

ja by som zobral čierne, ale nebude na tom všetko vidno?
Ozaj a prečo je záruka na karosériu len 6 rokov, keď iný dávajú 10-12 ? :lol:
Ta černá se tu už řešila, je to nejhorší varianta v měkosti laku a viditelných škrábancích.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
CheeRees
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2007, 15:15

Příspěvek od CheeRees »

:shock: Škoda...
Takže radšej priplatiť 9900,- za modrú metalízu? :) Ale zase keď sa mi poškriabe tak koľko bude stáť ? :oops:
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Mám tmavo bordovú (či fialovú) Samaru, videl som aj tmavé Accenty, aj čierny, ale mne sa osvedčila Gold beige (béžová zlatá), mne sa páči ešte Tender green. Nevidno na nej špinu. A ako píše tom, trošku si počítaj naspäť strany a zistíš čoho sa máš vyvarovať. Tým nechcem byť nijako nezdvorilý, ani ušipačný voči tým, čo si tú, či onú farbu vybrali. Čierna je naozaj krásna, len ju treba často umývať. Dokonca manželka chcela Wine red, ale podarilo sa mi ju prehovoriť a sme veľmi spokojní. :P
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

..čím svetlejšia farba tým menej škriabancov bude viditeľných, ale zase čím tmavšia farba tým menej "hrdzavých kvetiniek" bude viditeľných ... :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Pravda, pravda. Ale zatiaľ sa kochám a ktovie čo bude, kým prídu kvetinky. :) :lol:
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Palčo a preco si manzelku odhovoril od Wine Red??? :lol:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
westlake
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2007, 20:45

registracia vozu

Příspěvek od westlake »

Zdravim všechny. Za týden si jdu po nového Accenta a nevim jak to je se znackou- dostanu od prodejce ten papir za sklo, dokud si nevyridim plechovou? Nepudu snad od nej bez znacky? Kolik ste cekali na vyrizeni znacky na urade?
Dekuji vsem za odpovedi :P
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: registracia vozu

Příspěvek od geronimo_cz »

westlake píše:Zdravim všechny. Za týden si jdu po nového Accenta a nevim jak to je se znackou- dostanu od prodejce ten papir za sklo, dokud si nevyridim plechovou? Nepudu snad od nej bez znacky? Kolik ste cekali na vyrizeni znacky na urade?
Dekuji vsem za odpovedi :P

Dostanes klasickou desetidenni zelenou primo u prodejce.. ta je sice jen prevozni, takze teoreticky by si za dech deset dni mohl dostat pokutu, kdyz se s ni bezne pohybujes.. ale nestalo se mi, ze by za to staveli a to sem s tim byl tejden v ceskym raji na dovoleny a normalne s tim jezdil.. jinak na urade sem v turnove cekal asi 30 minut :P a byla moje
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: registracia vozu

Příspěvek od Pavel46 »

geronimo_cz píše:
westlake píše:Zdravim všechny. Za týden si jdu po nového Accenta a nevim jak to je se znackou- dostanu od prodejce ten papir za sklo, dokud si nevyridim plechovou? Nepudu snad od nej bez znacky? Kolik ste cekali na vyrizeni znacky na urade?
Dekuji vsem za odpovedi :P

Dostanes klasickou desetidenni zelenou primo u prodejce.. ta je sice jen prevozni, takze teoreticky by si za dech deset dni mohl dostat pokutu, kdyz se s ni bezne pohybujes.. ale nestalo se mi, ze by za to staveli a to sem s tim byl tejden v ceskym raji na dovoleny a normalne s tim jezdil.. jinak na urade sem v turnove cekal asi 30 minut :P a byla moje
:D Slušný prodejce zařídí i přihlášení a tudíž i značky a řekl si za to pouze o 100Kč víc než na úřadě. Pochopitelně značky i sám namontuje. V ÚL :P
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: registracia vozu

Příspěvek od tom »

Pavel46 píše:
geronimo_cz píše:
westlake píše:Zdravim všechny. Za týden si jdu po nového Accenta a nevim jak to je se znackou- dostanu od prodejce ten papir za sklo, dokud si nevyridim plechovou? Nepudu snad od nej bez znacky? Kolik ste cekali na vyrizeni znacky na urade?
Dekuji vsem za odpovedi :P

Dostanes klasickou desetidenni zelenou primo u prodejce.. ta je sice jen prevozni, takze teoreticky by si za dech deset dni mohl dostat pokutu, kdyz se s ni bezne pohybujes.. ale nestalo se mi, ze by za to staveli a to sem s tim byl tejden v ceskym raji na dovoleny a normalne s tim jezdil.. jinak na urade sem v turnove cekal asi 30 minut :P a byla moje
:D Slušný prodejce zařídí i přihlášení a tudíž i značky a řekl si za to pouze o 100Kč víc než na úřadě. Pochopitelně značky i sám namontuje. V ÚL :P
O kterého prodejce se jedná???
AutoCentrum Háša???
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“