zbořený bok

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

zbořený bok

Příspěvek od yenda »

Zdravím,
dnes jsem přišel k autu a s hrůzou zjistil, že mi někdo odřel bok. Naštěstí jsem měl za stěračem tel. číslo. Byl jsem v Butovicích ať mi přibližně řeknou postup a cenu - PZ dveře se musí úplně vyměnit, PP dveře lehce zakytovat a nalakovat a zakytovat a nalakovat i PP a PZ blatník ... cenu odhadli tak na +/- 40t Kč.
Co myslíte - jak to udělat, mám jim to dát ať to celé v pohodě udělají, nebo si to mám nechat vyplatit od pojišťovny (to by mi předpokládám vyplatili tak 20t max možná ani to ne ...).
Nevíte jak je to s likvidací pojistné události? Doufám že zvýšili částku, do které se nemusí volat policie ...
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Reklama
 

blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Jeď do menšího servisu a ne do autorizovaného, ještě když je to rok výroby 97, to ti to zamortizujou a ještě budeš doplácet. Jestli chceš, přijeď k nám, vše zařídím i s pojišťovnou a nebudeš platit ani korunu!!!!!!!! a opravu tipuji tak na 25tis i s lakem, máme vlastní lakovnu.Ráda pomůžu, několik členů hyundaiclubu už u mě v práci bylo a myslím že byli spokojení takže nejsme žádní švindlíři. A musel bys to vydržet tak týden bez autíčka

naše stránky www.kupro.cz
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

supr - určitš nabídky využiju !!! :)
zítra se sejdu s viníkem a pak se ozvu a domluvíme se co a jak ..
dik moc!
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Miguel

Příspěvek od Miguel »

No tak to seš i když to zní divně celkem štístkař....mě vždycky nějakej kokot serve auto a nikdy tam nikdo nic nenechá.........
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

no to jo, ještě byl na předním okně sníh a já si myslel že to někdo sedřel a ujel ... strašně mě ten lístek s číslem potěšil. A ujistilo mě to v tom, že havarijní pojištění je fakt třeba !!
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no me taky jednou naka zenska vzala zadni naraznik a nechala na sebe cislo, tak jsem to rozlestil a bylo po problemu, ikdyz je to trosku videt ale to clovek musi behat kolem auta a hledat.. :) tak jsem ji to nechal zadarmo, ikdyz jsem puvodne byl nasranej ze to hodim do servisu, tak jsem se na to pak vykaslal kdyz byla tak fer a priznala se.. teda vzit mi nekdo pul auta a nebo neco kovovyho a ne plast tak uz jsem byl v servisu taky.. :lol:
u lipik

srvaný dveře

Příspěvek od u lipik »

Jám mám od předvánočního shonu promáčklý dveře na plech. A bez lístečku. Taky bouchlý zadní světlo. Pojistku mám, ale spoluúčast 10.000Kč. Ještě nevím jak to budu řešit.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak já takový štěstí na poctivce neměl. :cry: Před vánocema vyjdu z obchoďáku a někdo mě couvnul na parkovišti do předku Rapida. :roll: Cedulka žádná! :shock: Ještě,že jsem tam nebyl s Coupátkem,ale mrzí to.Mám Rapida rád-je to spolehlivý držák bez investic! :P Buď rád,že jsou ještě mezi námi slušný lidi. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

Příspěvek od vlkobass »

To já jsem totální smolař.. za poslední měsíc se mně 2x vloupali do vozidla, jednou LP a jednou PP dveře, tyto odnesli víc, a ještě mi nějakej imbecil zbořil PP dveře - a taky bez lístečku, hnus.. Oprava vyšla na 15.000 a nějaký drobný (ještě jsem nechal udělat poškrábanou kapotu) ještě že mám min. spolúčast na havarijce jen 1% :oops:

Na to že to auto mám 1 rok a 3 měsíce... a to radši nezmiňuji jak se mi na autě podepsaly autorizované servisy, větší lopaty jsem nikdy neviděl, kdyby opravovali kombajny tak se jedině chytnou..

Takovou já mám smůlu, ó můj bože.. :roll: :( :?
Naposledy upravil(a) vlkobass dne 08 led 2006, 03:47, celkem upraveno 1 x.
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

No tak to mam fakt ai stesti v nestesti, ze jsem tam ten listek mel.
A nejspis to dam k Blondyne do Kladna. Kazdopadne je na ten pravy bok zalostny pohled a uz at to je. V nejblizsi dobe si budu zarizovat havarijko a vzhledem k tomu, ze jsem ted porad v Praze tak asi s co nejnizsi spoluucasti.
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

i kdyby byl bouchlej sloupek, máme rovnací stolici a nejlepšího klempíře na Kladně, je to starší pán který to dělá už 30let :wink: takže yenda nic nepozná jako kdyby autíčku nic nebylo.
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

TAK jsem si dnes přivezl autííí ze servisu od Blondyny - supr, maximální spokojenost, mohu jen doporučit. Nalakovaný celý bok, vypadá to sqěle a vypucovanej interiér ... :) už vím kam budu jezdit až budu potřebovat něco na autě - DÍÍÍK MOC :wink:
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Bravo!!
Tak víš na koho se obrátit a užívej hundíka k plné spkojenosti!! :wink:
Pro Blondynaa::Jseš čupr holka!! :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

ivan.raffai@seznam.cz píše:Bravo!!
Tak víš na koho se obrátit a užívej hundíka k plné spkojenosti!! :wink:
Pro Blondynaa::Jseš čupr holka!! :D :wink:
jojo :wink:
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

blondynaa píše:i kdyby byl bouchlej sloupek, máme rovnací stolici a nejlepšího klempíře na Kladně, je to starší pán který to dělá už 30let :wink: takže yenda nic nepozná jako kdyby autíčku nic nebylo.
asi to k vam privezu az budu delat ty lemy a strechu a dalsi blbosti kolem plastu okolo, kdyz to tak slysim.. :lol: klidne si priplatim kdyz bude jako novyy.. :P
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“