Kamera

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Borek píše:
Korálek píše:Nechci bejt hnusně rejpavej ale je to tak jak tvrdím.
S těmahle značkama aut jezdějí snad samí vi..... :twisted:
Řekněme si to otevřeně-další důkaz debilů s VW. :roll: Měl srazit benzinový stojan a vystoupit s cigárkem.Bylo by na světě o jednoho magora bezpečněji. :wink:
Jeden kladný bod ten wagenřidič má za to,že nechal rozsvícená varovná světla.:lol:
No mam takovej pocit že u WV se rozsvítěj varovňáky když bouchnou Airbagy, tenhle je asi fakt nezapnul sám... vypadal ani že neví kde je na ně to tlačítko. :lol:
Jack píše:Tak to nechápu jak se mu to povedlo asi si splet brzdu s pynem :roll: :lol: :lol:
Věř mi že se to dá, podobně nám jednou 15 letá slečna co poprvý seděla za volantem na táboře projela skrz TeePee, otázka je pokolikátý za volantem seděl tenhle :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jack
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 pro 2007, 19:01
Bydliště: Písek

Příspěvek od Jack »

Jack píše:Tak to nechápu jak se mu to povedlo asi si splet brzdu s pynem :roll: :lol: :lol:
Věř mi že se to dá, podobně nám jednou 15 letá slečna co poprvý seděla za volantem na táboře projela skrz TeePee, otázka je pokolikátý za volantem seděl tenhle :wink:[/quote]

Já toho teda taky nemám moc naježděno ale žáný velký problémy jsem s řzením neměl ani v autoskole to pro mně byla docela pohoda nejvetši strach jsem mel z podelného parkování ale nakonec to bylo snad to nejlehčí :) :)
Čekám až mi přiveze 97 coupe 2.0
Zatím mám fiat 850 =o)
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Upřesnění místa činu. :lol: Opravdu se tam musí zajíždět není to přímo proti cestě. :roll:

http://www.mapy.cz/#x=131391696@y=13745 ... _149833601
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

no asi valil mooc a strhnul to na tu benzinku, slapl na brzdu a ulitla mu prdel. pak uz viz zaber. jinak si to neumim predstavit
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Jsem slyšel od kamaráda zajímavou historku.
Pán si v zimě v jednom autosalonu objednal řetězy na svoje auto. Asi za tři dny mu volaly, že už ty řetězy mají na skladě. Tak pán druhý den ráno nasedl do auta a jel do toho autosalonu. Byla zrovna nějaká námraza a před tím autosalonem byla dlažba. Jak bylo namrzlo tak to na tý dlažbě klouzalo jako sviň. Pán přijel před autosalon jak závodník a začal brzdit. Na tom ledě to neubrzdil a projel výlohou až do toho autosalonu. Vylezl z auta a povídá: Tak jsem tady pro ty řetězy. Ten prodejce neztratil duchapřítomnost a odpověděl mu, že jak tak kouká, tak přijel trochu pozdě. Škoda na tý výloze byla snad 200 litrů. Nakonec to ale dobrě dopadlo. Škodu zatáhla pojišťovna a z pána je dodnes vážený zákazník autosalonu. :D
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tomu bláznoj v pasráči bych rozbil hubu jen co by vylezl z toho auta. Kdyby vzal stojan tak to odnesl nevinej člověk :evil:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

vlastaFR píše:je to ale borec to chtel zaplatit na miste ne tu skodu?? :D :D no a zajimalo by me BORKU.. tos je tu vsechny nakazil tim antiWagenstvim??? :lol: nebo vtom nemas prsty? :roll:
Přesně tak, jak píše Borek, stačí kouknout na silnici a nakazí tě to samo :D a ještě ke všemu můj kámoš a spoluhráč z mančaftu povýšil na šéfa autosalonu lidofých fozů, tak mám vždy po treninku u pivka o zábavu postaráno. Teď v sobotu jsme se docela rafli, když mi tvrdil jak prej se předře, to ve mě chytli saze. A jak vychvaluje ty jejich auta, no hrůza děs a taky se naváží do háček a to nemá dělat, to jsem jak smyslů zbavenej :lol: . Kdepak je a bude to stále nesmiřitelný boj :D .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Od koncernů je to celkem běžné,co není od nich a nedej bože je to třeba z Koreje stojí úplně za .....,si zvykneš.
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ono passatum řikam prasata ono to i padne vuči jejich řidičum všeobecně vauwe nemusím bo 85%řidiču v nich jsou šašci...ten zbytek jsou ti rozumní starší lide co maj polo...
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Selshig píše:ono passatum řikam prasata ono to i padne vuči jejich řidičum všeobecně vauwe nemusím bo 85%řidiču v nich jsou šašci...ten zbytek jsou ti rozumní starší lide co maj polo...
jo tak to s tebou souhlasím.
A pak jsou ještě střelci co používají nějakej golf či co.No pěknej pekáč :lol:
V loni když jsem jel po D1 na dovču do Košic,tak se mi lepil jeden golfista na zadek.Nechal jsem ho ať mě předjede a ještě se tak povíšeně celá posádka vozu 3lidí na mě podívala.Byl to 5Golf 1.6.
Stačilo ale aby přišel táhlej kopec od tý Shellky co je v tom ďolíku a ve třetině kopce jsem na něj začal blikat aby mi uhnul.Za chvilku to pochopil a celá posádka nechápala že je Hyundai v kopci předjede.
Asi by frajer vzteky zahodil klíčky do lesa když by zjistil že ho předjela 1.3 :lol:
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

Příspěvek od zombyk »

hh ja tiez nadavam ked ludia hore kopcom brzdia :-)
H Getz 1.4
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Korálek píše:
Selshig píše:ono passatum řikam prasata ono to i padne vuči jejich řidičum všeobecně vauwe nemusím bo 85%řidiču v nich jsou šašci...ten zbytek jsou ti rozumní starší lide co maj polo...
jo tak to s tebou souhlasím.
A pak jsou ještě střelci co používají nějakej golf či co.No pěknej pekáč :lol:
V loni když jsem jel po D1 na dovču do Košic,tak se mi lepil jeden golfista na zadek.Nechal jsem ho ať mě předjede a ještě se tak povíšeně celá posádka vozu 3lidí na mě podívala.Byl to 5Golf 1.6.
Stačilo ale aby přišel táhlej kopec od tý Shellky co je v tom ďolíku a ve třetině kopce jsem na něj začal blikat aby mi uhnul.Za chvilku to pochopil a celá posádka nechápala že je Hyundai v kopci předjede.
Asi by frajer vzteky zahodil klíčky do lesa když by zjistil že ho předjela 1.3 :lol:
JJ tak tohle znam...taky si tak dělam prdel z těch jejich zazračne značky VW. Ono každe rano do prace vždy potkavam jednoho passata pořad nerozumi tomu proč vidi jen zadni značku :lol: :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Selshig píše:
Korálek píše:
Selshig píše:ono passatum řikam prasata ono to i padne vuči jejich řidičum všeobecně vauwe nemusím bo 85%řidiču v nich jsou šašci...ten zbytek jsou ti rozumní starší lide co maj polo...
jo tak to s tebou souhlasím.
A pak jsou ještě střelci co používají nějakej golf či co.No pěknej pekáč :lol:
V loni když jsem jel po D1 na dovču do Košic,tak se mi lepil jeden golfista na zadek.Nechal jsem ho ať mě předjede a ještě se tak povíšeně celá posádka vozu 3lidí na mě podívala.Byl to 5Golf 1.6.
Stačilo ale aby přišel táhlej kopec od tý Shellky co je v tom ďolíku a ve třetině kopce jsem na něj začal blikat aby mi uhnul.Za chvilku to pochopil a celá posádka nechápala že je Hyundai v kopci předjede.
Asi by frajer vzteky zahodil klíčky do lesa když by zjistil že ho předjela 1.3 :lol:
JJ tak tohle znam...taky si tak dělam prdel z těch jejich zazračne značky VW. Ono každe rano do prace vždy potkavam jednoho passata pořad nerozumi tomu proč vidi jen zadni značku :lol: :lol: :lol:
JJ to víš on než rozhejbe tu svojí 2.5T krávu tak ty se svejma 1500 Kg jsi hned v tahu.Jsou prostě zabedněný.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Korálek píše:
Selshig píše:ono passatum řikam prasata ono to i padne vuči jejich řidičum všeobecně vauwe nemusím bo 85%řidiču v nich jsou šašci...ten zbytek jsou ti rozumní starší lide co maj polo...
jo tak to s tebou souhlasím.
A pak jsou ještě střelci co používají nějakej golf či co.No pěknej pekáč :lol:
V loni když jsem jel po D1 na dovču do Košic,tak se mi lepil jeden golfista na zadek.Nechal jsem ho ať mě předjede a ještě se tak povíšeně celá posádka vozu 3lidí na mě podívala.Byl to 5Golf 1.6.
Stačilo ale aby přišel táhlej kopec od tý Shellky co je v tom ďolíku a ve třetině kopce jsem na něj začal blikat aby mi uhnul.Za chvilku to pochopil a celá posádka nechápala že je Hyundai v kopci předjede.
Asi by frajer vzteky zahodil klíčky do lesa když by zjistil že ho předjela 1.3 :lol:
Je otázka, jestli s Tebou chtěl nějak soupeřit. Přání je někdy otcem myšlenky. A pak jak byl naložený. Nechci nějak rýt ale připadá mi tak, že si někdy Hyundaisti chtějí dokázat, že jsou lepší za každou cenu.
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

My si nic dokazovat nemusíme, my přeci jsme lepší :lol: . Řidiči teda určitě, podle toho co se děje na silnicích.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“