Kamera

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

jandaxx píše:...Je otázka, jestli s Tebou chtěl nějak soupeřit. Přání je někdy otcem myšlenky. A pak jak byl naložený. Nechci nějak rýt ale připadá mi tak, že si někdy Hyundaisti chtějí dokázat, že jsou lepší za každou cenu.
Už mám taky takovej pocit.. a stálo by za zamyšlení, jestli nakonec nejsme stejní ;) :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

to je trosku dny tim, kolik procent lidi ma VW a kolik Hyundai...je jasny, ze vic vidime VW a proto i nehod koncernistu je vic. Nebudem si jich vsimat a bue nam jeste lip:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hardcam píše:to je trosku dny tim, kolik procent lidi ma VW a kolik Hyundai...je jasny, ze vic vidime VW a proto i nehod koncernistu je vic. Nebudem si jich vsimat a bue nam jeste lip:)
Ty jo Harde, ty mě mile překvapuješ, je vidět že změna přítelkyně ti prospívá ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

MartasZ: bude to přítelkyní :?: :twisted: Kdo ví jestli nemá v gatáži golfa :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Hardcam píše:to je trosku dny tim, kolik procent lidi ma VW a kolik Hyundai...je jasny, ze vic vidime VW a proto i nehod koncernistu je vic. Nebudem si jich vsimat a bue nam jeste lip:)
To s tebou souhlasím,prdíme na ně :wink:
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

MartasZ píše:
jandaxx píše:...Je otázka, jestli s Tebou chtěl nějak soupeřit. Přání je někdy otcem myšlenky. A pak jak byl naložený. Nechci nějak rýt ale připadá mi tak, že si někdy Hyundaisti chtějí dokázat, že jsou lepší za každou cenu.
Už mám taky takovej pocit.. a stálo by za zamyšlení, jestli nakonec nejsme stejní ;) :roll:
Vzácná to myšlenka. Ať vlezu na jakékoliv fórum o autech, tak zrovna ti co tu značku mají jsou vždy nejlepší řidiči, mají nejlepší vozy atd. A solí ty ostatní, co jim klávesnice stačí. Koncernisti jsou debilové co neumějí jezdit a kupujou předražený auta, korejci jsou socky, japonci rejžáci, italové socky a jejich auta pekáče který se rozpadají a podobně. Však to jistě znáte :lol: Chce to trochu soudnosti. Změnil jsem značku auta, ale stejně sem chodím a diskutuji. Je tu celkem dobrá parta. Měl jsem s Hyundíkem špatnou skušenost ale jinak jsem proti němu nezahořknul. Život jde dál. Akorát na to tady koukám s nadhledem jako nezávislý pozorovatel.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak se mi to líbí chlapáci.. to jsou správný myšlenky a myslim že právě tohle dělá z našeho klubu tak skvělou partu, že se nakonec dokážem shodnout i na tom, že děláme chyby :-)
A vim na stopro, že ať budu mít jakýkoli auto, tak sem stejně budu chodit, páč sem tady poznal mraky supr lidiček o který bych nerad přišel..
Zkrátka nejni to o autech, je to o lidech.. hovado v Pasatu bude hovadu i v Sonatě.. asi tak :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jandaxx píše:
Korálek píše:
Selshig píše:ono passatum řikam prasata ono to i padne vuči jejich řidičum všeobecně vauwe nemusím bo 85%řidiču v nich jsou šašci...ten zbytek jsou ti rozumní starší lide co maj polo...
jo tak to s tebou souhlasím.
A pak jsou ještě střelci co používají nějakej golf či co.No pěknej pekáč :lol:
V loni když jsem jel po D1 na dovču do Košic,tak se mi lepil jeden golfista na zadek.Nechal jsem ho ať mě předjede a ještě se tak povíšeně celá posádka vozu 3lidí na mě podívala.Byl to 5Golf 1.6.
Stačilo ale aby přišel táhlej kopec od tý Shellky co je v tom ďolíku a ve třetině kopce jsem na něj začal blikat aby mi uhnul.Za chvilku to pochopil a celá posádka nechápala že je Hyundai v kopci předjede.
Asi by frajer vzteky zahodil klíčky do lesa když by zjistil že ho předjela 1.3 :lol:
Je otázka, jestli s Tebou chtěl nějak soupeřit. Přání je někdy otcem myšlenky. A pak jak byl naložený. Nechci nějak rýt ale připadá mi tak, že si někdy Hyundaisti chtějí dokázat, že jsou lepší za každou cenu.
no zavodit chce hned na první křižovatce co ho vidím....jinak naloženy o tom pochybuji v tom kvadru co ma nasobě nevím zrovna jestli ma cihly v kufru a tlumiče mu taky nesedi....a na turbodiesl si nic dokazovat nemusím....znam svou převodovku a omezovač....pro ty co maj muj typ accenta vi kde je hranice převodovky....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

MartasZ píše:Tak se mi to líbí chlapáci.. to jsou správný myšlenky a myslim že právě tohle dělá z našeho klubu tak skvělou partu, že se nakonec dokážem shodnout i na tom, že děláme chyby :-)
A vim na stopro, že ať budu mít jakýkoli auto, tak sem stejně budu chodit, páč sem tady poznal mraky supr lidiček o který bych nerad přišel..
Zkrátka nejni to o autech, je to o lidech.. hovado v Pasatu bude hovadu i v Sonatě.. asi tak :-)
ty už ted nemůžeš byt hovado v coupe, jelikož už bude rodina nebo je? :oops: tak opatrně....taky už nejezdím jak.... ale když ten chlap v tom passatu to mi srdce neodpustí kdybych ho nechal :lol: :lol: :lol:
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Alkohol a volant nejdou k sobě a je jedno jaký emblém na tom volantu je no ... achjo. Štěstí, že se nikomu nic nestalo.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

koukam ze to tema nabira good smer... :wink: ¨
selshing: kamo myslis ze ten tvuj accent ma na toho pasata :roll: ?? neblazni cece. kdyby na to slap on tak vidis ty jeho zadni znacku. nemyslis :D ? ja vtom 2.5 litru jel. kdyz pridas tak ses porad zarazenej v sedacce a nemyslim ze by me stim zacala predjizdet 1.3ka. nechci rejpat ale ber to realne...
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

MartasZ píše:Tak se mi to líbí chlapáci.. to jsou správný myšlenky a myslim že právě tohle dělá z našeho klubu tak skvělou partu, že se nakonec dokážem shodnout i na tom, že děláme chyby :-)
A vim na stopro, že ať budu mít jakýkoli auto, tak sem stejně budu chodit, páč sem tady poznal mraky supr lidiček o který bych nerad přišel..
Zkrátka nejni to o autech, je to o lidech.. hovado v Pasatu bude hovadu i v Sonatě.. asi tak :-)
A vo, vo, vo tom to je :wink: . Přesně tak MartasZ.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Troska benzinu do ohna... ;)
http://www.bleskovky.sk/cl/11/197355/VI ... it-kredit-

Vraj to nebolo jeho auto... :twisted:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“