Naklad...

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Felotron

Naklad...

Příspěvek od Felotron »

Jak resite u Accenta ulozeni veci v kufru? Stve me, jak tam furt vescko lita :-/ Ta original sitka se mi moc nezda... chtelo by to neco ala Octavia, ale nevim, kam bych to chytil. Nemate nekdo chytre reseni?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: Naklad...

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:Jak resite u Accenta ulozeni veci v kufru? Stve me, jak tam furt vescko lita :-/ Ta original sitka se mi moc nezda... chtelo by to neco ala Octavia, ale nevim, kam bych to chytil. Nemate nekdo chytre reseni?
:o Chci zkusit MIKRU - ty se těmahle doplňkama zabývaj taky. A dnes jsem dostal tip i na nymburskej VELCAR. Ty by měli umět udělat vaničku do kufru za menší peníz než stojí origoš za 2088,- peněz (a to se mě nechce cálovat). :? :?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ja nechci vanu - ja chci nejakou sit pres cely dno - ze pod ni vrazim to, co zrovna vezu - jenze netusim, kam bych ji pridelal - a vrtat se mi rozhodne nechce... :-(
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:Ja nechci vanu - ja chci nejakou sit pres cely dno - ze pod ni vrazim to, co zrovna vezu - jenze netusim, kam bych ji pridelal - a vrtat se mi rozhodne nechce... :-(
Já jsem se blbě vyjádřil-tip na druhovýrobu sítě do kufru je MIKRA. Upevnění u tvýho modelu neznám, ale mám ten dojem, že u mého modelu ´05 jsou tři oka na hraně kufru a předpokládám že něco podobného bude u zadního sicu (zatím jsem to nezkoukl tak detailně). Druhá firma, VELCAR, by měl být schopen vyrobit vanu z měkkého plastu nebo gumy či co to je, takže by věci v kufru při normální jízdě neměly jen tak zlehka klouzat po čalounění (pro to jsem se o tom zmínil). :idea:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

A tak to je jina!

Ja mam sedan rv: 12/1999 - to je jakoze to co se prodava do ted po faceliftu a tam jsou akorat ty hacky na tu orignal sit - to je takovy ten bes, co stoji 2000 a nic do toho nevleze... Kdyz treba mam v kufru retezy a k tomu nejakej naklad, tak je to naprd...

No u te mikry to vypada dobre, ale nevim, za co by mi tam ta sit na dne drzela :-( - mam namysli tu co maji na obrazku v oktavce - v ni jsou hacky. Potrebuju vymyslet, jak to chytit...
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Hanz píše:
Felotron píše:Ja nechci vanu - ja chci nejakou sit pres cely dno - ze pod ni vrazim to, co zrovna vezu - jenze netusim, kam bych ji pridelal - a vrtat se mi rozhodne nechce... :-(
Já jsem se blbě vyjádřil-tip na druhovýrobu sítě do kufru je MIKRA. Upevnění u tvýho modelu neznám, ale mám ten dojem, že u mého modelu ´05 jsou tři oka na hraně kufru a předpokládám že něco podobného bude u zadního sicu (zatím jsem to nezkoukl tak detailně). Druhá firma, VELCAR, by měl být schopen vyrobit vanu z měkkého plastu nebo gumy či co to je, takže by věci v kufru při normální jízdě neměly jen tak zlehka klouzat po čalounění (pro to jsem se o tom zmínil). :idea:
Takže co se týče tý vany do kufru - origo stojí 2088,- peněz a vana s protiskluzovou úpravou od Velcaru vyjde na 715,- penízků, nevím, jestli v tom je DPH. I tak docela milá úspora ne?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“