Rozpěrná tyč

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

MartasZ píše:
Rasty píše:MartasZ: a nedá si pokoj :roll: Nezapomeň že už nemůžeš takhle riskovat :shock:
Já vim no :oops: Ale tak skončil bych v poli :lol: :lol:
Hlavně dávej pozor ať tam není žádná zídka.
Accent LC CF1 1.3 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tady je na Lantře.Už jsem psal,že ji má Karlos.Stačí jen trochu hledat... 8) 8) 8) Obrázek
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
mgspeed
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 dub 2007, 08:50
Bydliště: Nová Lhota

Příspěvek od mgspeed »

Mrkni na www.ultimateracing.cz Zrovna na ni čekám až mi přijde. A i solidní cena.
Hyundai Lantra 1.6 16V
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

jaktoze je takova levna??to se daaaa...asi si pockam az ti prijde tak tak napis jaka je!!!!v te tridilne budou pozity ty strizne nyty,ne??
a z ceho by ta tycka mela byt??hlinik nebo ocel...nebo neco ineho?? :shock:
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

to pajk: ty karlosovu jsem videl je jich tu vice takovych http://www.lantraweb.net/motor/motor.html, ale chtel jsem nejakou jinou fotku...vice technicteji pojatou 8)
ale asi si objednam tu na tom ultimateracingu...no uvidime :P
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďa »

Kdyby ste si chtěli někdo sami udělat rozpěrnou tyč, tak tady někdo psal nějakej návod, je to sice na Kadetta, ale stačí změnit rozměr hlavní nejdelší tyče a padne to i na vaše auto. http://www.kadett.cz/technika/rozperna_tyc.htm
hardysk
**
Příspěvky: 147
Registrován: 05 zář 2007, 10:11

Příspěvek od hardysk »

a to teda ma zlepsit stabilitu v zatackach jo?
Renault Laguna 2,0 8v hatchback rv95 digiklima, palubni pc, vyhrivane predni okno atd... :-)
Lantra J2 96 1,8 sedan - prodana
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Ja ji mam take z Ultimateracingu, ale je to spis polotovar. Musel jsem ji pred montazi upravit - tj. prevrtat diry na vetsi prumer a zvetsit radius uchytu. Jo a pak tyc jeste priohnout aby se nedotykala kapoty. A navic je to jen hlinik takze to asi moc ucine nebude. Pokud chces znatelny vliv na jizdni vlastnosti, priplat si za lepsi. Na Lantru delalo rozpernou tyc i Sparco a ta uz byla z pevnejsiho materialu a mela nastavovani sily rozepreni. Ale taky byla petkrat drazsi :wink:
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

no právě ten hliník nevim nevim,no :? chtělo by to asi nějakou ocelovou ale ty jsem viděl tak za petku sestku...a to se mi zda celkem moc:o((
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

já jí mám dělanou z leštěnýho nerezu .. dělal mi jí táta napůl v práci a napůl pak doma .. tady je foto:

Obrázek
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak ta ale vypadá luxusně.. já ji mám "prej" z duralu.. ale kdo ví.. no za ty prachy.. ale subjektivně bych řek, že tam nějaký zlepšení cejtit je :-)
No a k tomu mýmu ježdění.. sem si vybral mladou dobře.. ona je ještě větší pilot jak já.. na motorce lítala i 270km/h a to v místech, kde já sem měl s kupátkem ve dvoustovce co dělat :P Takže ta mě nejspíš nesrovná :D :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

tyyy jo....fakt luxusní tyčka 8) nechces ty dat nejaky navod jak si to delal ty????myslim ze by se hodil vice lidem....je fakt skvelaaa!!!!
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Luciane Dedly
*
Příspěvky: 99
Registrován: 17 led 2008, 18:34
Bydliště: severní morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luciane Dedly »

to MartasZ: kuurna ta tvoje mlada musi byt dobra dracice...mam kamosku a to je neco podobneho takze takovy typ lidi znaam :) to ti jen schvaluju 8) :D
Hyundai Lantra 1.8 r.96
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Luciane Dedly píše:tyyy jo....fakt luxusní tyčka 8) nechces ty dat nejaky navod jak si to delal ty????myslim ze by se hodil vice lidem....je fakt skvelaaa!!!!
Je moc hezká to odvrtání vypadá skvěle ale jak už tu je někde napsáno při nárazu z boku by ti přenesla sílu na druhý komín a posunula ho což jež je špatně sice musí udržet určidou sílu při kroucení ale musí být jištěná střižným kolíkem ona kvalitní rozpěrná tyč dělaná na konkrétní auto je dimenzovaná tak aby při síle dosahující pro nepružnou deformaci se střihly čepy a tím zabránila poškození. Takto vypadá moje přímo určená a pro tento model se střižnými čepy Obrázek Obrázek
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Luciane Dedly píše:to MartasZ: kuurna ta tvoje mlada musi byt dobra dracice...mam kamosku a to je neco podobneho takze takovy typ lidi znaam :) to ti jen schvaluju 8) :D
Bejvala, bejvala.. teď už je to vzorná matka.. ale co mi vypráví z dřívějška, tak já jsem proti ní... na silnici.. beránek :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“