spojka na sante 2004 CRdi VGT skusenosti

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jardo0908
*
Příspěvky: 83
Registrován: 10 led 2008, 12:35
Bydliště: Vitanova
Kontaktovat uživatele:

spojka na sante 2004 CRdi VGT skusenosti

Příspěvek od jardo0908 »

mam santu a spojka mi preklzne len vtedy ak by som isiel s otackami z preho stupna nadoraz a hned na druhy ak ju rychlo sputam inak nesmikne ani poriadnym kopcom ale problem je vo vytiahnuti prevodovych stupnov niekedy ako keby nechcela uvolnit motor od prevodovky musim trosku potiahnut a potom vytiahnem a stalo mi ze ak mam zaradenu jednotku a motor nastartujem na spojke kusok poskoci dopredu da sa este spojka pristavit alebo je tam samonastavovacia mate stim skusenost mam najzdenych 90560km
Reklama
 

HGeza
*
Příspěvky: 54
Registrován: 07 srp 2007, 06:55
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HGeza »

Neviem, či si to prečítal po sebe, ale ja som to prestal čítať v druhom riadku. Je to len súvislý sled slov. Buď tak laskavý a používaj aspoň čiarky a bodky na konci vety. Trocha ohladuplnosti voči tým, ktorí to čítajú...
Vlastním Santa Fe 2.0 CRD 4x4 rv. 2004, dovezené z Francúzska.
Uživatelský avatar
jardo0908
*
Příspěvky: 83
Registrován: 10 led 2008, 12:35
Bydliště: Vitanova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardo0908 »

Oprava
Mam santu a spojka mi preklzne len vtedy ak by som isiel s otackami z preho stupna nadoraz a hned na druhy ak ju rychlo spušťam inak neprešmikne ani poriadnym kopcom. Ale problem je vo vytiahnuti prevodovych stupnov niekedy ako keby nechcela uvolnit motor od prevodovky musim trosku potiahnut z autom dopredu a potom vytiahnem rychlost. Stalo mi ze ak mam zaradenu jednotku a motor nastartujem na spojke kusok poskoci dopredu da sa este spojka pristavit alebo je tam samonastavovacia mate stim skusenost mam najzdenych 90560km
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“