Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

CzechJoker píše:Taky o nich uvažuji, ale zatím jsem se nedokopal je objednat. Chci se zeptat, jak je náročná výměna. U Citroenu jsem málem vyhlásil válku Francii a těch ku*ev, když jsem měnil žárovku při horizontálním dešti na dálnici, těch bylo nepočítaně :evil:
Je to u Accentu jednodušší, nebo si zlomím ruku natřikrát?
V Accentu v pohodě, místa je dost, za 10 minut není co dělat, zvládnul jsem to i dokonce já :D.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

peaty- svetlo v odkladacej schránke zhasne tesne, ale tesne pred jej dovretím.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

toz dneska ma vyzval moj Accent do tanca, na horskom priechode Makov v dlhej lavotocitej zakrute paradoxne do svahu pri rychlosti asi 60 km h som zrejem trochu viac pridal a predok sa porucal von zo zakruty, korekcia smeru zoslapnutie spojky a ouha zistil som ze predok je sialene tazky, korekcia na druhu stranu ale to uz bolo neskoro predok sa pdtocil a siel som pravym bohom cez celu sirku cesty do protismeru... mam viac stastia ko rozumu, nic neslo oproti.. ujazdeny sneh a napadnute asi 2 cm mokreho, pneumatiky Kleber Krisalp HP .... trochu som sa oklepal, zistil som ze som pri prvej korekcii minul zvodila tak o 15 cm a pokracoval v jazde

moja rada: v zakrutach s Accentom na ujazdenom snehu s velmi miernym plynom najma do prudkych zakrut. Krisalp stale maju moju doveru, dneska to bolo na Makove peklo a aj ked som dostal ten smyk, bola to moja chyba... fyziku clovek proste neoklame

davajte si vsetci pozor :o
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Mexican píše: moja rada: v zakrutach s Accentom na ujazdenom snehu s velmi miernym plynom najma do prudkych zakrut. Krisalp stale maju moju doveru, dneska to bolo na Makove peklo a aj ked som dostal ten smyk, bola to moja chyba... fyziku clovek proste neoklame

davajte si vsetci pozor :o
"turboefekt" ? Keď je motor v nízkych otáčkach, mierne zošliapnutie plynu a v momente zopne turbo, voz sa tlačí čumákom von. Plné ruky-nohy práce. Tiež sa mi to stalo, hneď po kúpe pri prvom daždi. Chce to nižší prevodový stupeň a motor neustále v zábere, aspoň 2000rpm....

BTW: včera som sa vracal z BA do KE. Vietor, dážď, sneh...viem o čom hovoríš.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

TAK PŘESNĚ ZA MĚSÍC PŘIJDE MŮJ ZLATÝ CRDI.. už se těším :-)

a jak vám to jezdí? asi dobře když je tady tak trochu mrtvo..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Andy4 píše:
Mexican píše: moja rada: v zakrutach s Accentom na ujazdenom snehu s velmi miernym plynom najma do prudkych zakrut. Krisalp stale maju moju doveru, dneska to bolo na Makove peklo a aj ked som dostal ten smyk, bola to moja chyba... fyziku clovek proste neoklame

davajte si vsetci pozor :o
"turboefekt" ? Keď je motor v nízkych otáčkach, mierne zošliapnutie plynu a v momente zopne turbo, voz sa tlačí čumákom von. Plné ruky-nohy práce. Tiež sa mi to stalo, hneď po kúpe pri prvom daždi. Chce to nižší prevodový stupeň a motor neustále v zábere, aspoň 2000rpm....

BTW: včera som sa vracal z BA do KE. Vietor, dážď, sneh...viem o čom hovoríš.
myslim ze som mal 2000 otacok, mal som tam trojku a asi 60 km/h na tacho.. zrejme slabe miesto trakcie a potom to cuklo o par cm na pevnejsom podklade... dneska som detailne pozeral, som bez skrabancov :-) a vlastne auto tiez :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

David C3 píše:TAK PŘESNĚ ZA MĚSÍC PŘIJDE MŮJ ZLATÝ CRDI.. už se těším :-)

a jak vám to jezdí? asi dobře když je tady tak trochu mrtvo..
Jezdi jezdi:) Blizim se k 2500 km :) A aspotreba potvora se usadila na 5.5 a ne a ne ji dostat dolu.. Asi budu msuet jezdit po dalnici 130 zas:(
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

David C3:

Za měsíc??
Tak to jsme na tom stejně...už, aby to bylo!!! :twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj dnes sem dostal mail že auto už je v celním skladu v Koper Slovinsko. Tak sem dnes objednal 15 alu tak doufam že na letní gumy budu v březnu počasí
:-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Takže v létě až pojedu do Luhačovic a uvidím zlatého Accenta budeš to ty ,jo ?? :lol: Ještě jsem ho ve zlaté barvě neviděla ,zatím potkávám tak na cestách stříbrné, červené a modré .
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Silva píše:Takže v létě až pojedu do Luhačovic a uvidím zlatého Accenta budeš to ty ,jo ?? :lol: Ještě jsem ho ve zlaté barvě neviděla ,zatím potkávám tak na cestách stříbrné, červené a modré .
ja paradoxne sem-tam strenem zlateho, modreho som este nevidel.. a par zelenych.. vseobecne, v Brne nejak extra vela Accentov nie je :?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

podle barev bych řekl že zlatá je poslední dobou nejvíc aspon tady na foru ale hlavně mě na Accenta nejlépe sedí.. jj v Luha budu jedině Já.. :-)
Kola budu mít Dezent F v 15 palcích....

Lidi docela mě sere (ne vadí) , když někomu řeknu že budu mít nového Accenta Crdi Elegance tak každý hned řekne že sem blázen a že sem neponaučitelný! Proč sem si např nevzal Fabii popř. Golfa V nebo Fokuse v základu v 1.6. Nevím ale podle mě ani neví jak to auto vypadá a hlavně neví nic o motoru. Dost možna až je svezu tak znění názor ale stejně mě mrzí že to auto dopředu dost lidí neprávem odsoudí..... !!!!! (skoro bych řekl že se mi smějou) hmmm.. Accenta sleduji už rok a chodím pravidelně na tohle forům a za tuhle dobu se toho tady řešilo dost a nenašel sem věc která by mě vysloveně vadila. ŠPATNÉ AUTO BYCH SI NEKOUPIL :-)
Máte taky někdo podobnou zkušenost?

Myslíl že vím o autech docela dost a můžu srovnávat s ostatníma co sem jezdil a řeknu vám že by mě vadilo jezdit 5 let ve Fabii II Combi 1.2 Htp v zakladu..
tak se mějte..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

David C3 píše:podle barev bych řekl že zlatá je poslední dobou nejvíc aspon tady na foru ale hlavně mě na Accenta nejlépe sedí.. jj v Luha budu jedině Já.. :-)
Kola budu mít Dezent F v 15 palcích....

Lidi docela mě sere (ne vadí) , když někomu řeknu že budu mít nového Accenta Crdi Elegance tak každý hned řekne že sem blázen a že sem neponaučitelný! Proč sem si např nevzal Fabii popř. Golfa V nebo Fokuse v základu v 1.6. Nevím ale podle mě ani neví jak to auto vypadá a hlavně neví nic o motoru. Dost možna až je svezu tak znění názor ale stejně mě mrzí že to auto dopředu dost lidí neprávem odsoudí..... !!!!! (skoro bych řekl že se mi smějou) hmmm.. Accenta sleduji už rok a chodím pravidelně na tohle forům a za tuhle dobu se toho tady řešilo dost a nenašel sem věc která by mě vysloveně vadila. ŠPATNÉ AUTO BYCH SI NEKOUPIL :-)
Máte taky někdo podobnou zkušenost?

Myslíl že vím o autech docela dost a můžu srovnávat s ostatníma co sem jezdil a řeknu vám že by mě vadilo jezdit 5 let ve Fabii II Combi 1.2 Htp v zakladu..
tak se mějte..
mal som podobnú skúsenosť. kamoš ma odhováral od Hyundai Accent-a, ale ja som (našťastie) počúval na seba a kúpil som ho. potom som ho v tom aute zviezol a čudoval sa, ako dobre ide toto auto. no a aby mal on pravdu, tak začal vymýšľať, že to má tvrdé plasty. na to som mu povedal, že ja na tých plastoch nehodlám spať a už nemal čo povedať. dodal len toľko, že "aj tak". aj tak si ešte stále myslím, že mám zatiaľ dobré a spoľahlivé autíčko a za fajn cenu.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

majco píše:
David C3 píše:podle barev bych řekl že zlatá je poslední dobou nejvíc aspon tady na foru ale hlavně mě na Accenta nejlépe sedí.. jj v Luha budu jedině Já.. :-)
Kola budu mít Dezent F v 15 palcích....

Lidi docela mě sere (ne vadí) , když někomu řeknu že budu mít nového Accenta Crdi Elegance tak každý hned řekne že sem blázen a že sem neponaučitelný! Proč sem si např nevzal Fabii popř. Golfa V nebo Fokuse v základu v 1.6. Nevím ale podle mě ani neví jak to auto vypadá a hlavně neví nic o motoru. Dost možna až je svezu tak znění názor ale stejně mě mrzí že to auto dopředu dost lidí neprávem odsoudí..... !!!!! (skoro bych řekl že se mi smějou) hmmm.. Accenta sleduji už rok a chodím pravidelně na tohle forům a za tuhle dobu se toho tady řešilo dost a nenašel sem věc která by mě vysloveně vadila. ŠPATNÉ AUTO BYCH SI NEKOUPIL :-)
Máte taky někdo podobnou zkušenost?

Myslíl že vím o autech docela dost a můžu srovnávat s ostatníma co sem jezdil a řeknu vám že by mě vadilo jezdit 5 let ve Fabii II Combi 1.2 Htp v zakladu..
tak se mějte..
mal som podobnú skúsenosť. kamoš ma odhováral od Hyundai Accent-a, ale ja som (našťastie) počúval na seba a kúpil som ho. potom som ho v tom aute zviezol a čudoval sa, ako dobre ide toto auto. no a aby mal on pravdu, tak začal vymýšľať, že to má tvrdé plasty. na to som mu povedal, že ja na tých plastoch nehodlám spať a už nemal čo povedať. dodal len toľko, že "aj tak". aj tak si ešte stále myslím, že mám zatiaľ dobré a spoľahlivé autíčko a za fajn cenu.
tiez nechapem co tak vsetci hrotia s tymi makkymi plastami... voniec volantu je fajn a ked uz na nieco saham, tak je to priatelka :oops: navyse tvrde plasty sa paradoxne lepsie cistia (aspon teda mne v porovnani s Fiestou)... tak ako davida, prezentoval som Accenta uz mnohym ludom, naposledy mojmu bratrancovi, co vlastni autoskolu a dost premsyla nad 2 autami... a stale ma tesi ze Accenta maju aj v Hertz (a to uz je nieco).. navyse,je super ze Accenta nestretavam vsade, nkdy som nechcel smerovat do siveho priemeru :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Přesně.
Minulý týden jsem byl na menší oslavě a kluci na mě taky prudili, že proč Hyundai, že za ty prach už by koupili fabii atd, že to je korejec, že se to hnedka vysere apod. Skončilo to hromadnou hádkou...skoro až rvačkou, protože se mě nakonec kamarád zastal. Asi to bude závist. :twisted: :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“