Hyundai Coupe 1.6

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Čus, nespletla ! má to bubny ve předu i vzdadu, to auto je už prověřený podle čísla , r.v. 09/97 do provozu 98 rok, je to dovoz z Německa, podle Huyndaje se tyto typy vyvážely, je to jen výbava, jelikož to má klima bylo to zavádějící, jenže to je a bylo doobjednané, proto taky nemá imobilizér, bohužel v praze to nestojí, a ještě sem to nekoupila ! Don´t worry.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:Čus, nespletla ! má to bubny ve předu i vzdadu, to auto je už prověřený podle čísla , r.v. 09/97 do provozu 98 rok, je to dovoz z Německa, podle Huyndaje se tyto typy vyvážely, je to jen výbava, jelikož to má klima bylo to zavádějící, jenže to je a bylo doobjednané, proto taky nemá imobilizér, bohužel v praze to nestojí, a ještě sem to nekoupila ! Don´t worry.
:) no jestli to má bubny na přední nápravě tak to rozhodně nekupuj, protože je to strašnej bastl, pokud vim tak se to takhle nikdy nevyrábělo, akorát americký chudý verze (co neměly označení FX) měly bubny ale jen na zadní nápravě (taky měly jenom 14tky kola), neměli zrcátka v barvě ani v elektrice. Jinak mi to přijde jako pěkná kravina, páč bubny na předek se snad na auta nedávaj od nějakejch 60tejch let :D, dobrý by bylo kdybys uvedla alespoň bazar kde ho maj - fakt by mě to zajímalo..rád bych se dověděl nějaký nový informace...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

tak jo no , auto asi bylo nějak zprasený, ale nějak sem se nechala mystifikovat , trapasy to je moje. :oops: nic méně neva, přece jenom sem 12 hodin majitelkou Cupe (s koutoučovkama) :lol: je to červená nablejskaná frajerka, jménem CARy jak jinak, dovoz IT , 12/98 dojely sme pro ní na moravu, doufám že brzo přídám fotky,, no ale asi nic co byste neviděly, :wink:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:tak jo no , auto asi bylo nějak zprasený, ale nějak sem se nechala mystifikovat , trapasy to je moje. :oops: nic méně neva, přece jenom sem 12 hodin majitelkou Cupe (s koutoučovkama) :lol: je to červená nablejskaná frajerka, jménem CARy jak jinak, dovoz IT , 12/98 dojely sme pro ní na moravu, doufám že brzo přídám fotky,, no ale asi nic co byste neviděly, :wink:
GRATULUJU!!!! máš dobrej vkus! doteď sem snad byl jedinej kdo tady má kupéčko, kdyžtak napiš jakou máš výbavu (kůže, šíbr), obsah, nalítáno? Fotky mojeho Tibbyho jsou na http://www.cardomain.com/ride/683840 , určitě sem hoď fotky tý krasavice...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Dík!!!! to víš splnila sem si sen , teda jako ženská asi, no výbavou tě asi trochu zklamu, nalítáno má 63 tis. je to 1.6. 16 V , fakt ho ještě nemám nafocený , mám sním tak trochu plány, křídlo, sportovní potahy-koberečky, červenou kůži na ř. páku , pedály atd. podložky na zadní kola aby byly trochu ven, jen to všechno nestihnu asi hned, nemám to auto ani 24 h. sem nadšená slintala sem po něm asi rok, a přesedlat z SCoupe sice 95 je něco úžasnýho! Dneska se uvidím s Blondýnou tak první foto asi bude ! Hned se jdu mrknout na tvoje fotečky
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Hm... hezký fotky, líbí se mi ty zadní světla, taky bych pouvažovala, mam asi to samý teda soudě podle těch samejch sedaček, je vidět že i v zelený může vypadat dost dobře, tady vážne máme jen dvě Coupé , nebyl jsi v Brně na autosalonu , měly tam tu 2005 v červený sem jí kompletně prolezla, taky užásná
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:Hm... hezký fotky, líbí se mi ty zadní světla, taky bych pouvažovala, mam asi to samý teda soudě podle těch samejch sedaček, je vidět že i v zelený může vypadat dost dobře, tady vážne máme jen dvě Coupé , nebyl jsi v Brně na autosalonu , měly tam tu 2005 v červený sem jí kompletně prolezla, taky užásná
Jo v Brně jsem byl a novej model jsem si prolezl, je fakt pěknej, ale bohužel si ho finančně nemůžu dovolit (když už bych ho koupil tak jedině 2,7l s 6ti qualtem). Jinak ty světla stály 8t a jsou dovoz z USA - proto jsou původní boční blinkry červený, nedoporučoval bych ti je, sice vypadaj hezky, ale někudy do nich do vobou teče a mlžej se (několikrát jsem je vyndal žádnou škvíru jsem nenašel). Jinak byla jsi s tim autem někde na prohlídce? vzhledem k tomu kolik má najeto by se měl vyměnit rozvodovej řemen a kladka....dostala si k ní servisku? já jsem teď vypláz 12t za tlumiče - a to sem nekupoval origo - ty by stály 20t...na údržbu to zkrátka neni zrovna laciný auto...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

No jo no, každá sranda něco stojí , holt co vrazím do hadrů (a jako že to umím) tak dostane auto . no serviska k tomu úplně není, auto se prověřovalo podle čísla. Je to z Itálie má to štítky k oleji, techničák sice v IT a tak, bylo to lehce štouchlý na pravé dveře a před tím snad na levej blatník , ale za ty prachy. No rozvody to vím no bude mě to stát min. kolem 8 tisíc. Vidím to tak příští měsíc. No nevím kdo znás si tu může a chtěl by Coupé 2005 . Zbytečnějch 600 000 tisíc taky nemám, ale sem fakt docela Happy i za tohle. Ale Coupé 2005 je krásný.....
Škoda těch světel, ale nic není perfektní, říkám nejdřív chci pořešit ten vnitřek hlavně muziku, sem to tam ráno připla jen tak narychlo, a hrajou jenom přední zadky se budou muset dořešit. Máš subwofer a zesilovač vzadu? přemýšlým jestly mám využít plato, ale zase na ten prostor nevím je to třeba ? asi bych si měla přečíst forum Hi-FI
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:No jo no, každá sranda něco stojí , holt co vrazím do hadrů (a jako že to umím) tak dostane auto . no serviska k tomu úplně není, auto se prověřovalo podle čísla. Je to z Itálie má to štítky k oleji, techničák sice v IT a tak, bylo to lehce štouchlý na pravé dveře a před tím snad na levej blatník , ale za ty prachy. No rozvody to vím no bude mě to stát min. kolem 8 tisíc. Vidím to tak příští měsíc. No nevím kdo znás si tu může a chtěl by Coupé 2005 . Zbytečnějch 600 000 tisíc taky nemám, ale sem fakt docela Happy i za tohle. Ale Coupé 2005 je krásný.....
Škoda těch světel, ale nic není perfektní, říkám nejdřív chci pořešit ten vnitřek hlavně muziku, sem to tam ráno připla jen tak narychlo, a hrajou jenom přední zadky se budou muset dořešit. Máš subwofer a zesilovač vzadu? přemýšlým jestly mám využít plato, ale zase na ten prostor nevím je to třeba ? asi bych si měla přečíst forum Hi-FI
Popravdě, mě ta sériová hudba bohatě stačí (kromě rádia hyundai - koupil jsem Pioneera s MP3), hlavně ty zadní repráky hrajou super, když stáhnu vokýnka a pořádně to vosolim tak je to slyšet až do čtvrtýho patra přez zapnutou televizi (dokázáno vytočenejma rodičema :) ) tudiž zesik ani plato neřešim, jinak taky se mi párkrát hodilo, že jsem sklopil zadní sedačky a víceméně v pohodě jsem se vevnitř vychrápal :D.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Gooddd, no já mám dobrý rádio z Scoupé dostala sem ho k Vánocům + repro ,taky na MP3 znaačka je nějaká noname, tak to hodím na standart a uvidíme , ale když říkáš že na povyk to stačí. :lol: takže lůžková úprava good jo ! tak to budu muset taky vyzkoušet :lol:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:Gooddd, no já mám dobrý rádio z Scoupé dostala sem ho k Vánocům + repro ,taky na MP3 znaačka je nějaká noname, tak to hodím na standart a uvidíme , ale když říkáš že na povyk to stačí. :lol: takže lůžková úprava good jo ! tak to budu muset taky vyzkoušet :lol:
Nevim jestli to je tim že mám i výkonnější přehrávač, ale když to pořádně voroštuju tak se klepou celý třetí dveře a zpětný zrcátko, když se tam zavřu a dám to hodně nahlas tak mě z toho docela zalejhaj uši. Jasně že dát tam woofer tak tim asi nic nezkazíš, ale zase ti to zabere dost místa v kufru. Máš tam teď v sérii nějaký křídlo? A jak se jezdilo s tim SCoupéčkem? měla jsi 1,5 TURBO?
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

No na Scoupé a turbo se mě ptá každej, nee měla sem bez turba, mě se sním osobně jezdilo dobře (2 roky) , po pravdě s turbem, sem ani neuvažovala , jelikož dost prej odcházej a pak to pořešit je rána.
1,5 12V se mi zdálo docela dost živý, jelikož sem předtím jezdila s fabkou(služební) v TDI. Hlavně sem byla spokojená, auto se dalo lehce ovládat bylo spolehlivý a vcelku vkusný i když starší. Prostě sem chtěla koupit něco za hotovost a aby to nebyl favorit. Právě proto mě to asi přesvědčilo jít do Coupé . No zpět k muzice, no myslím že to na zesilovač bude, no uvidíme nebudem strašit sněhulákem v létě. Je fakt že v Scoupe sem měla repro hned za zadním oknem, klasika, a hrálo to víc než dobře. No a místo v kufru ? no a najednu stranu, na co? kolečkáče a nákup se tam vejdou nic jiného nevozím. :-) Sčím si jezdil předtím ?
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:No na Scoupé a turbo se mě ptá každej, nee měla sem bez turba, mě se sním osobně jezdilo dobře (2 roky) , po pravdě s turbem, sem ani neuvažovala , jelikož dost prej odcházej a pak to pořešit je rána.
1,5 12V se mi zdálo docela dost živý, jelikož sem předtím jezdila s fabkou(služební) v TDI. Hlavně sem byla spokojená, auto se dalo lehce ovládat bylo spolehlivý a vcelku vkusný i když starší. Prostě sem chtěla koupit něco za hotovost a aby to nebyl favorit. Právě proto mě to asi přesvědčilo jít do Coupé . No zpět k muzice, no myslím že to na zesilovač bude, no uvidíme nebudem strašit sněhulákem v létě. Je fakt že v Scoupe sem měla repro hned za zadním oknem, klasika, a hrálo to víc než dobře. No a místo v kufru ? no a najednu stranu, na co? kolečkáče a nákup se tam vejdou nic jiného nevozím. :-) Sčím si jezdil předtím ?
předtím ,to bylo moje první auto, jsem měl 2 roky Škodu Rapid 130, protože jsem vždycky toužil mít sportovní kupé a neměl jsem moc peněz , tak jsem si pořídil Coupečko, taky jsem si svym způsobem splnil svůj sen, hrozně se mi líbio už když ho začali vyrábět - tenkrát jsem v něm seděl na autosalonu (bylo mi asi 17) a řikal si - sakra mít tak jednou tuhle káru - takový štěstí mít nebudu :D voproti škodantu to bylo jako přejít z cessny na F-16tku :) , jelikož sem chtěl něco fakt hodně silnýho, tak jsem koupil 2litr, ze začátku mi přišlo jako závoďák, ale teď už zase pokukuju po silnějších strojích, bohužel s mim rozpočtem si fakt nějakej 3 litr nemůžu dovolit. S tim kufrem máš pravdu, jediný co mě štve, že pokud do toho kufru něco dáš, tak díky relativně sportovně laděnýmu tuhýmu podvozku (je o dost tvrdší než u klasickejch sedanů) to tam poletuje a dělá hroznej kravál (třeba blbá lékarnička - musel sem jí vobestlat molitanem a vložit do rezervy).
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no o tom kufru sem taky přemýšlela v R. Laguně je taková ta origoš sítka ta je super, budu muset asi něco takovýho pořešit , nebo tak něco, nerada bych aby mi teda lítalo všechno v kufru , nebo někde vyhmátnout něco podobnýho
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Je mozny, ze Te potkavam ve Slanym? Pac si tady nejaka slecna koupila cebreny Coupe...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“