silnější žárovky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Díky za souhlas. Ono se na tom moc okecat nedá-těm dobrákům, co laborujou s lampama bych přál, aby ježdění měli jako pracovní náplň. Já jsem po třech letech za volantem nejvíc naštvanej na "lampičkáře" a všechny, co se motaj na rovný silnici 50-átkou a u středový lajny - jeď v noci a potkej pár těhle dobráků, ráno jsi trop na oči a nervy máš v kýblu.
Jinak zdravím Rychnov a přilehlý kraj - funguje ještě Havel na náměstí? Měli tam dobrej tataráček....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Pomalý auta mi nevadí(každý jezdí nač se cítí-až budeme starší,taky pojedeme pomalu) 8) ,ale co mě vytáčí jsou auta se zapnutými mlhovkami(přední i zadní) :evil:.Hodně lidí zapne všechny světla-hlavně.že oni vidí a ostatní ať oslepnou :roll: .Přesně jak to napsal Hanz.
To Hanz.
Havel funguje-já jsem z vedlejšího města krajek(uhodneš). :wink: Já jezdím k vám kupovat nové auto a ty k nám na tataráček. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Borek píše:Pomalý auta mi nevadí(každý jezdí nač se cítí-až budeme starší,taky pojedeme pomalu) 8) ,ale co mě vytáčí jsou auta se zapnutými mlhovkami(přední i zadní) :evil:.Hodně lidí zapne všechny světla-hlavně.že oni vidí a ostatní ať oslepnou :roll: .Přesně jak to napsal Hanz.
To Hanz.
Havel funguje-já jsem z vedlejšího města krajek(uhodneš). :wink: Já jezdím k vám kupovat nové auto a ty k nám na tataráček. :wink:
To je fakt všechny světla a hurá(Já nic nevidím a škarpa to jstí)to znám!!
Dřív jsem měl forda fiestu a namontoval jsem si přídavná dálková světla!!
A to bylo něco Ty nestlumíš světla,ale joOO!! :lol: Cvak na dálková a jak rychle stlumil jejda tvrdá spartanská výchova vždycky zabrala :lol: :lol:
Sice na Hundíkovi přídavná světla nemám,ale dělám to pořád!! :wink:
Některý lidi si to fakt zasloužej!!
Řídím se heslem jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá hi,hi :lol:
A já se vždycky ozvu! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak na ně!!! :evil: Já sedím o hodně níž,než traktoristi ve Fóbiích,tak mě jsou auta s mlhovkami a rozštelovanými reflektory,ještě nepříjemnější.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Hezký je třeba - tma, stojím na křižovatce, svítí červená a maník přede mnou má celou tu dobu nohu na brzdě (nejlepší je, když má ještě třetí brzdový světlo).
Nebo železniční přejezd - stojí naproti a nezhasne a nezhasne dokud mu taky
neposvítím.
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Ja se živym ježděnim 6rok nevaděj mě xenony ani nějaky tuningoví žarovky vaděj mě neseřizeny světla a zadni mlhovky.Mlhovkaře lečim dalkovejma nejdřiv bliknu když nepochopí tak mu tam napalim dalkovy a jedu za nim dokud to nezhasne a nebo ho předjedu a dam mu je tam taky.Je zajimavé že všude ve světě to chapou stači jen bliknou ale češi to je unikat nad unikat.Taky jsem měl v autě 100w žarovky ale byli jen na dalkovejch tak jsem nikoho neoslnoval a pěkně viděl
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

jaja7 píše:Hezký je třeba - tma, stojím na křižovatce, svítí červená a maník přede mnou má celou tu dobu nohu na brzdě (nejlepší je, když má ještě třetí brzdový světlo).
Nebo železniční přejezd - stojí naproti a nezhasne a nezhasne dokud mu taky
neposvítím.
No tak stou brzdou,to občas dělám :cry: ,dám si na to pozor,ale na přejezdu normálně zhasínám a taky Mě to dost vadí! :evil:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Griffin
*
Příspěvky: 15
Registrován: 25 srp 2005, 16:55
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Griffin »

Tak to by mě nanapadlo, že tu rozpoutám, tak bouřlivou debatu!!! S většinou vašich názorů souhlasím. Díky za názory a já se nějak přispůsobím. Každopádně už přišly, tak je musím vyzvednout a uvidíme co s něma provedu.
Hyundai Accent 1.5 16V, 75kW/102 koní r.v. 2000
Skype: griffincz
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Griffin píše:Tak to by mě nanapadlo, že tu rozpoutám, tak bouřlivou debatu!!! S většinou vašich názorů souhlasím. Díky za názory a já se nějak přispůsobím. Každopádně už přišly, tak je musím vyzvednout a uvidíme co s něma provedu.
Světlu vstříc ne ?? :D :D Nebo jak to bylo! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Griffin
*
Příspěvky: 15
Registrován: 25 srp 2005, 16:55
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Griffin »

To se teprve uvidí :)
Hyundai Accent 1.5 16V, 75kW/102 koní r.v. 2000
Skype: griffincz
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
Griffin píše:Tak to by mě nanapadlo, že tu rozpoutám, tak bouřlivou debatu!!! S většinou vašich názorů souhlasím. Díky za názory a já se nějak přispůsobím. Každopádně už přišly, tak je musím vyzvednout a uvidíme co s něma provedu.
Světlu vstříc ne ?? :D :D Nebo jak to bylo! :wink:
Ivane, Ivane. Pročti si celé téma a zjistíš mezi řádky, že světlo ano, ale s tím, že si uvědomuju jednu věc - nejezdím na silnicích sám. A problém s oslňováním je dost velký prů..r v našich zemích.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Pomalý auta mi nevadí(každý jezdí nač se cítí-až budeme starší,taky pojedeme pomalu) 8) ,ale co mě vytáčí jsou auta se zapnutými mlhovkami(přední i zadní) :evil:.Hodně lidí zapne všechny světla-hlavně.že oni vidí a ostatní ať oslepnou :roll: .Přesně jak to napsal Hanz.
To Hanz.
Havel funguje-já jsem z vedlejšího města krajek(uhodneš). :wink: Já jezdím k vám kupovat nové auto a ty k nám na tataráček. :wink:
kdyz za mnou zari machyr s prednima mlhovkama v jasny noci, tak mu tam pustim zadni mlharny at si chlapec uzije.. :) kdyz paan vidi "mlhu predemnou mlhu za mnou" tak si na nej posvitim :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to all: ačkoli souhlasím s vašimi postřehy ohledně neukázněnců se silnými žárovkami, neseřízenými světly, zapnutými mlhovkami apod. a také mě tito štvou, kdo vám do prdele dal právo je trestat zpětným svícením:

Řídím se heslem jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá hi,hi

Mlhovkaře lečim dalkovejma nejdřiv bliknu když nepochopí tak mu tam napalim dalkovy a jedu za nim dokud to nezhasne a nebo ho předjedu a dam mu je tam taky

kdyz za mnou zari machyr s prednima mlhovkama v jasny noci, tak mu tam pustim zadni mlharny at si chlapec uzije..

tím, že jim oplácíte stejnou mincí:
1. klesáte na jejich úroveň
2. mlhovky může zapomenout každý, stejně jako udělat chybu, tím, že ho na oplátku oslníte dálkovými můžete způsobit nehodu atd.
3. když se jedná o hovado které jezdí a svítí/nesvítí jak se má, vy ho stejně nepředěláte
4. tím, že na sebe vzájemně svítíme, troubíme apod akorád roztáčíme spirálu dalších prohřešků proti legislativě atd.

Klidně se do mě pusťte a kamenujte - odezva, která ukáže, že o tom co jsem napsal přemýšlíte ...
Víc takových co přemýšlí ...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Předně by bylo dobré se přihlásit-ne jako anonym. :roll:
Pokud někdo jede proti s dálkovými světly,bliknu a na 99% je protijedoucí ztlumí,protože je momentálně zapoměl(to se může stát).Ale mlhovky jsou neomluvitelné na 99,9%. :evil: V naší republice jsou oprávněné tak jednou do roka,tak nevím proč je tolik lidí používá stále. :cry: Tihle bezohlední řidiči potřebují upozornit,že to není ostatním zrovna příjemné(sám na to asi těžko přijde,když tak pěkně vidí,podporován mlhovkami) a proto se přidávám na stranu těch,kteří mu ukáží jak je to nepříjemné. :twisted: Nebo,že by anonym[/b] navrhoval každého dojet a poprosit,zda by byl tak hodný a mohl vypnout mlhovky. :roll: Určitě by je příště každý z těch dobráků vypnul :shock: (nebo néééé,vždyť oni s mlhovkami tak dobře vidí a ostatní?,to je jim jedno----dokud nedostanou dávku světel od jiného auta-potom snad procitnou). :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Takže anonym nám ukazuje, jak se dá omluvit i cizí zhovadilost a tupost. Roztáčení spirály, porušování legislativy atd. Ano, i tak se to dá chápat, ale pokud naši orgáni nevidí rozsvícené mlhovky za jasného počasí a nemají tendenci to patřičně odměňovat, já budu brát ohled na spirály a spol. docházím ve své podstatě na začátek tohoto tématu - proč nevyměnit žárovky za silnější, proč zhasínat mlhovky, proč bych si nepošteloval světla tak, abych viděl líp než ty druhý atd. No comment.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“