sklápěcí klíč - reálná fota

Moderátoři: miooo, Moderátoři

skalka
Příspěvky: 7
Registrován: 29 zář 2007, 11:34
Bydliště: Slovensko

Re: Ako získať nový čip imobilizéru ?

Příspěvek od skalka »

Gurthang píše:
skalka píše:Pýtal som sa v okolí, ale bohužiaľ nemajú ani kľúč, ani mi nevedeli povedať, aký typ imobilizéra je potrebné nakódovať. Nemáte niekto reálne skúsenosti ? :cry:
V Berouně v Hypernově to umějí. dělali mi tam klíč na klio, včetně kódování (klíč strčej do "krabičky" ta přečte kód a pak ho "přepíše" do nového klíče.
Teď jsem si tam byl nechat vybrušovat planžetu ke sklápěcímu klíčku od Zdeňka (mimochodem za vybroušení jem s třesoucí se rukou platil 300,- Kč!!!!) a klíčky k Hyundai prý dělají taky.
Asi to ale pro tebe bude trochu z ruky :wink:
to Gurthang : v Berouňe je to fakt "z ruky" :D , ale dik za radu a hlavne za upokojenie, lebo som dostal vyskakovací kľúč od Zdeňka a "trošku" som ten pôvodný "upravil" no a teraz mám len jeden funkčný. Snáď sa nájde nejaký Slovák, ktorý má s týmto skúsenosť.
Inak u nás v zámočníctve mi vybrúsili grátis, vraj keď mám vlastnú planžetu, že je to OK.
New Sante Fe, 188 HP, ELEGANCE, black pearl, manual
Reklama
 

skalka
Příspěvky: 7
Registrován: 29 zář 2007, 11:34
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od skalka »

Je to síce "off topic", ale chcem sa opýtať či niekto vie o bežne predajnom rádiu, ktoré ide priamo na ovládanie z volantu Santa Fe ?
New Sante Fe, 188 HP, ELEGANCE, black pearl, manual
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Ako získať nový čip imobilizéru ?

Příspěvek od zdenek76 »

Gurthang píše:
skalka píše:Pýtal som sa v okolí, ale bohužiaľ nemajú ani kľúč, ani mi nevedeli povedať, aký typ imobilizéra je potrebné nakódovať. Nemáte niekto reálne skúsenosti ? :cry:
V Berouně v Hypernově to umějí. dělali mi tam klíč na klio, včetně kódování (klíč strčej do "krabičky" ta přečte kód a pak ho "přepíše" do nového klíče.
Teď jsem si tam byl nechat vybrušovat planžetu ke sklápěcímu klíčku od Zdeňka (mimochodem za vybroušení jem s třesoucí se rukou platil 300,- Kč!!!!) a klíčky k Hyundai prý dělají taky.
Asi to ale pro tebe bude trochu z ruky :wink:
tak 300,- je maso, já jsem u nás platil 120 a někteří mi psali, že to dokonce měli zadarmo, protože si přinesli vlastní planžetu
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

na slovensku dostat kupit vsetko u predajcu ja som stratil kluce a nove ma stali aj s nakodovanim 7000,-sk tj. kluc + ovladani alarmu. inak pre zaujimavost na kazdeho santika ide nakodovat 4 kluce a 4 ovladania.
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

Vlasťák píše:
zdenek76 píše:Myslím, že zkušenost z montáže jak popsal rica je vyčerpávající. Byl první, kdo to dělal. Možná to vypadá složiteji než to ve skutečnosti je. Opravdu nejvíce zapeklitost je v demontáži immobilizéru, ale tady máme dobrý návod, jak na to.
Já jsem to ještě nedělal. Mám starýho santíka a do něj to nejde použít. Zákazník, který to budu dělat, přijede až v týdnu.
Zdravím a potvrzuji klíč se super a montáž je poměrně jednoduchá až na to ,že tošku bojuješ s obavami při likvidaci origo klíče kvůli čipu. Ale jde to . Ještě jsem se chtěl dotázat na možnost doobjednání planžety na vybroušení klíče. Zdejší borec mi při frézování jednu zničil takže do rezervy mám pouze ten zbytek z origo klíče.Mělo by to sice jít upravit jak jsem koukal ale přeci jen. jde přioobjednat tu planžetu? Co by asi stála? Možná, že by to zajímalo více tvých zákazníků.
mne zase prisla len jedna aj tu mi posrali pri bruseni. tak sa idem potrapit a pobrusit original z kluca malo by to ist spravit bez problemov a je to ovela tvrdsi material a ak nie tak s korea suv mi slubili ze nedodanu dodaju .
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“