Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No že by se zrovna modrá hodila k červený, to teda nevim.. to bych tam moh dát ještě bílou a budu to mít jak naši vlajku :lol: .. navíc tenhle způsob se mi nelíbí.. nechci aby to ze zadu bylo jinak barevný auto.. kámoš má takhle oktávku.. černo červenou.. z boku to vypadá pěkně, ale zepředu zezadu je to prostě divný...
No nevim, možná to jen stříknu nějakou lepší červenou a nahulim tam mrtě perleti, to by mohlo vypadat taky velmi gut.. a nebo nějakej airbrush, ale to vůbec nevim kdo by to za rozumnou cenu udělal..
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Jouda píše:
Josef píše:
macháček píše:...a fotečky žádný...
Najdi v sekci foto video vlákno Joudy - Porovnání MartasZovýho Coupé před a po akci crash. Tam je fotek hafo
Jojo tam jich pár je mno!
To,jo. Já myslel, že se mu s tou kočkou už nepodařilo žádný nafotit, když říkal, že se chystal jí přemluvit.
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Jestli chceš jít do vícebarevnýho laku, tak buď trošku patriot značky, ne? :twisted: Co mam na mysli?.............tohle:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ píše:No že by se zrovna modrá hodila k červený, to teda nevim.. to bych tam moh dát ještě bílou a budu to mít jak naši vlajku :lol: .. navíc tenhle způsob se mi nelíbí.. nechci aby to ze zadu bylo jinak barevný auto.. kámoš má takhle oktávku.. černo červenou.. z boku to vypadá pěkně, ale zepředu zezadu je to prostě divný...
No nevim, možná to jen stříknu nějakou lepší červenou a nahulim tam mrtě perleti, to by mohlo vypadat taky velmi gut.. a nebo nějakej airbrush, ale to vůbec nevim kdo by to za rozumnou cenu udělal..

MartasZ to byl jen příklad!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Petr HC píše:Jestli chceš jít do vícebarevnýho laku, tak buď trošku patriot značky, ne? :twisted: Co mam na mysli?.............tohle:
Hmmm.. vypadá to pěkně, ale fakt na nějakym wrcéčku.. já bych chtěl spíš něco, co podtrhne linie toho kupé a zdůrazní jeho individualitu :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

NEWS

Už se to opravuje :twisted:
Nemám rád spekulace, ale řeknu co mi řekl ten pán, co mi to všechno zařizuje...
Takže.. opravu bez toho laku by viděl do 40ti tisíc, páč to nejni tak hrozný jak to vypadalo.. v pátek tam pojedu, abych podepsal pojišťovákovi plnou moc a dal mu číslo účtu na kter mi pojišťovna pošle peníze co určí pojišťovák.. ten to teď spočítá a měl bych na tom snad i něco vydělat..
Musim jim dát teda zálohu pět tisíc, ale díky tomu nebudou čekat až pošle pojišťovna prachy, opravěj to hned a to znamená, říkal že do příštího pátku.. pak už bych moh drandit :-))
No ale uvidíme jak to všechno bude.. další informace přijdou záhy.. tak zatim :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Gratuluji .....
Nechci predjimat, ale vypada to, ze stihnes moravu .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Gratulace i ode mne! :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

2 Martasz: já ti pošlu číslo svého účtu ať pošlou peníze mě. Převodovka je drahá :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Že bych zkusil změnit název vlákna :lol:
No ale když já mám takovou smůlu, to byste nevěřili, i když je něco stoprocentní, tak u mě se dycky najde něco, proč to nakonec nevyjde :-(
Takže v tomhle sem dost pesimista, páč tady ještě nejni nic jistýho.. že pán říkal, pro mě nic neznamená, až budu sedět v autě, pak tomu uvěřim..
a až mi pošlou peníze, tak teprv pak budu bez obav...
Rasty nezlob se, ale v tomhle případě nebudu solidární, snad mě pochopíš :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Tak co, MartasZ?
Psal jsi, že příští pátek bys už mohl drandit spravený autíkem. To je dneska. Tak jak to s tebou vypadá? Jede se na Moravu?
Určitě jo :P
Mirka
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

no jo no.. sliby chyby :roll:
proto já tak nerad píšu že něco bude, páč se vždycky objeví nějakej problém.. a taky že jo.. nebyla poloosa k sehnání...
tak snad prej příští tejden už bude auto hotový.. doufám, jinak Morava pro mě nehrozí.. i tak to bude dost na rychlo :-(
Jinak řeknu co mi řekl pojišťovák.. Fakturu vypočítal na 79950,- stačí mu to akorát podepsat, dát číslo účtu a hned to posílá na pojišťovnu a ta má měsíc na vyplacení peněz.. tak doufám no
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

takže NEWS

Možná se budu i trochu opakovat, ale řeknu vám, jak to vypadá a co jsem se dnes dozvěděl...
Tož vypadá to dobře.. dneska sem podepsal tu plnou moc a fakturu na 79tisíc a nějaký drobný :-) Pojišťovna má prej ze zákona ne měsíc, ale celý tři na vyplacení peněz :-(
No dobrá.. auto je ve stavu, kdy se čeká už jen na blatník a nádržku ostřikovačů.. poloosa se sehnala repasovaná výměnou za tušim 6-8tisíc.. dneska mi těch informací říkali tolik, že si skoro nic nepamatuju :-)
No každopádně, až dorazej všechny díly, což by mělo bejt ve středu, tak se to komplet ustrojí a odveze ke klempířovi, prej v pátek, nebo v sobotu.. až to on srovná aby vše bylo v cajku, tak už se jen udělaj drobný úpravy kasle.. vymyslel sem si, když už to tam bude a stejně se to bude stříkat, aby mi vzadu zavařili ty dírky po znaku, opravili již rezavějící zadní lemy.. moje chyba, pač sem je ohnul, aby mi nedřely kola a popraskal lak a já to nechal bejt.. pak samozřejmě se to všechno nastříká, naleští a můžu si pro to přijet :-)
Ještě sem je poprosil aby mi vyměnili tu spojku a vejfukový těsnění.. když už, tak už...
Měl sem v plánu trošku ostřejší úpravy, ale vzhledem k mý finanční situaci, kterou ani ta pojistka nespraví, sem se rozhod, že chci mít auto v původnim, teda vlastně lepšim stavu abych už na něj nemusel celou zimu sáhnout a něco na něm dodělávat..
Ve středu se dozvim přesnej rozpočet, odvezou si originál patnáctky co se tam daj.. páč ty sedmnáctky se zujou, páč z nich jsou použitelný stejně jen dvě gumy a blíží se zima, takže se budou kupovat taky asi až v létě...
Tož to je zatim vše...
Z toho vyplívá, že na Moravu se bohužel nedostanu, což mě hodně mrzí, páč sem se na vás na všechny hrozně moc těšil :-(
Takže ten nadpis je stále aktuální :cry:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Martine, nesmutni, ono se to dožene :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak tak.Alespoň se budeš na Jarní setkání v Mimoni ještě víc těšit..Já se na něj těším už teď :P :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“