Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

:evil: :evil: Kill them all :twisted: na cizí auta se nešahá. Sekat tomu pařáty, hajzlům. Středověk byla na něco skvělá doba, já to tvrdím pořád.....
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

cypisek píše:JJ ve svibici, vedle telefonní budky pod lampou ..

DJ_ jo vzali uplně vše komplet .. radio. zesak, subwoofer, CBradio, antena, nařadí ... 20 000 v dupě :twisted:
:shock: :shock: Ty voe ... .to je sila .... fakt ..... Arabske zakony na ne ... sekat ruky nohy .....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

začínám hooooodně vážně uvažovat o tomhle: http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... -1100.html
mám tam sice momentálně alarm, který tomu hajzlovi vevnitř auta urve uši, ale přece jen - dneska už houkající auto nikoho kromě majitele nezajímá.... takže to chce něco takového s pagerem, který je schopen mě vytáhnout z postele ve 3 ráno......
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Espero »

Tak se mi včera vpodvečer prošel po H1 řed barákem vandal. Týden před odjezdem na dovolenou. Vyškrábali mi tam hafo čar, vlnovek a obloučků. Výsledek, nutnost přestříkat levý bok - škodu odhaduju na 25 tisíc, protože tenhle bok jsem měl už jednou bouchnutý od jedné zfetované paní, co pro rausch neodhadla vzálenost k zastavení na červenou a to lakování v rámci té opravy tolik stálo. Přivolaní policajti mi řekli, že mají představu, kdo mi to v té vesnici co bydlím mohl udělat, neboť nejsem sám, ale dokud jim nepovolí vrážet podezřeým hřebíky pod nehty, že se nepřiznají. Takže dovolenou strávím s odřeným autem.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

poskrabany auto to je nejhorsi bolest :cry:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

lidi jsou svině

Příspěvek od ross07 »

Dotyčnému bych usekal obě ruce. :twisted: Některý lidi jsou fakt svině :?
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Stačilo by v pohodě nasr.t do ruk a nepustit k vodě.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od macháček »

Tak mám z dnešního dne další pěknou zkušenost :evil: . Ráno jsem byl u nás v nemocnici, zaparkuji na parkovišti a když přijdu zpět za cca. hoďku na dveřích u řidiče asi tak 6 cm drbanec a lak zřejmě z vedle stojícího sem tam křachlého a odrbaného Citroenu Xara. No mohl mě vzít čert (nemít s sebou děti) tak jsem mu to rozkopal na hadry, schmeidovi jednomu neandrtálskýmu. SPZ toho vola 1C26869. :evil:
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od mirpie »

od dob, co parkuju v přes noc V Brně je téměř pravidlem, že každé ráno najdu nový škrábanec....Už to neřeším, protože dokud nebudu parkovat pod garáží, byly by to vyhozené peníze. Na kapotě už mám asi 3 škrábance, jeden dlouhej i 15cm, na střeše je toho nepočítaně, na blatníku a na dveřích taky. Za ten rok, co to to auto mám, tam toho přibylo tolik, že nevim, jestli mám ze zoufalství brečet, nebo se smát, že to ještě na dnešní poměry není tak hrozný. O přední nárazník už se mi s autem taky někdo opřel, ale odnesl to "jen" lak.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od black_sheep »

mno me se tohle stalo ted 2x a podruhy uz jsem se neudrzel a schytal to ten dotycnej za vsechny predchozi.

jel jsem pritelkyne fackem, fakt zachovalym peknym a naky dement co stal skoro pres dve mista sikmo, mi odrel dvere tim jak nemohl vystoupit kreten. to uz za sebe nerucim a nechal jsem volny prubeh emocim - vysledek? ma prokopnuty dvere smejd jeden! a to jsem tam stal tri minuty - jen jsem zabehl do kramu se zeptat na ozivovac pneu, kterej nemeli.. ten musel smejd zdrhat! doufal jsem, ze se vrati.. nevratil se, at si to uzije, kdyby stal normalne -tak nereknu stane se to.. :evil:

jednou mi nejaka pani odrela naraznik na scoupecku. Nechala mi za steracem kontakt a omluvu, tak jsem ji zavolal ze ji dekuju a ze si vazim toho ze se priznala, ale ze to opravim na vlastni naklady - beztak jsem tehda opravoval i jiny veci tak jestli udelam jednu vec navic uz me nezabilo... :-) proste ferovy pristup a ne zdrhat jak malej kluk. :?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Mexican »

black_sheep jj, borci co parkuju cez dve miesta a meter je im malo na otvorenie dveri poznam.... zatial to chytil 3-4x pravy blatnik, inak sa po roku parkovania na dost frekventovanej brnenskej ulici nemozem stazovat. jednemu takemu debilkovi ktory to urobil ked som sedel v aute a cakal na znamu som asi 5 minut nadaval ake je hovad ktore si necti cudzi majetok. Aspon si clovek moze poriadne zanadavat.. vzdy treba brat ze je to len auto
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od shotik »

ja hlavne nechapu lidi ktery vystupujou z auta jak z tanku . ja kdyz lezu ven tak s davam pozor abyhc to nekomu netuknul a na parkovistich parkuju vedle luxusnejsich aut protoze se domnivam ze si jich vice vazi :)

ale kdyz vidim nekoho jak otevre dvere do stojiciho auta vedle tak se ve me vari krev.
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od mirpie »

jo přesně. Chtělo by to možná nějaké ochranné lišty v barvě vozu, ani by to nemuselo vypadat zle.
Nebo taky mám rád lidi, co mezi dvě auta zajíždějí popředu. Jsou líní si tam couvnout, jedno jestli ženská, nebo chlap. Najede tam jak kretén, div to neodře. Pak vidí, že stojí předkem u jednoho auta a zadkem u druhýho, tak tam třicetrkát couve a rovná to, když stejně pak bude muset vycouvat s dalším rizikem, že to ten dotyčný nebo dotyčná odře...protože takovýhle jelita evidnetně neumí jezdit, natož parkovat.
Moje přítelkyně už se ze zajíždění popředu taky pěkně vycvičila, když jednou takhle auto odřela. Ted už vždy couve a ztráty na laku a nervech klesly o 90%.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od black_sheep »

jojo presne, taky to vzdycky soukam mezi baworaky, mercedesy apodobny novy auta, vedle starejch vraku pokud mozno nikdy :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od macháček »

Hoši, škoda mluvit. Já na Lantře lišty mám již z výroby a je to prd platné, vždycky mi to někdo trefí nad ní. Mě se zdá, že všechny auta jsou vyrobený tak, že aby když stojí vedle háčka, byla jistota, že to odřou či ťuknou :( . Nedávno mi to jeden kravatkář z novou oktávkou ťuknul v Praze na Smícháči na hlídaném parkovišti u toho hotelu na vodě (a to jsem měl mezi autem a okrajem stání cca 30 až 40 cm na každé straně), přímo před mejma očima. Myslíte, že se obtěžoval s omluvou, kdepak bafnul kufřík a zmizel jako duch, lempl jden :evil: . Dokonce mi to ťuknul u nás za barákem jeden doveda s téměř novým Passatem, to už mi rozum nebere. Vždy, když to jde rozleštit, tak si říkám: doufám hajzle, že sis tu hranu dveří řádně orval :) .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Pokec“