Hyundai sraz Morava

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Do Mimoně dorazím, ale až v sobotu ráno. Dneska máme důležitou oslavu narozenin. Ale moooc se těším. Právě včera jsem dokončili dvouletou opravu naší Sonátky, takže je jako nová. Jen dotaz - je to na letišti v Mimoni - jako Mimoňský války?
Díky!
Těším se!!!!!
Mirka
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
Reklama
 

Dastin

Příspěvek od Dastin »

zdarte všichni něco málo k té Vaší Smrďavce. Tak jedná se o to že jsou zde sirnaté prameny které když jste u nich decentně zapáchají tak sai proto takový název.A není to jediné místo je zde také Ostrožská nová ves kde jsou také sirnaté lázně můžete se kuknout na www.laznenovaves.cz
http://katalog.seznam.cz/detail/364221- ... atice.html
Seznam - Antonín Dvořan - Autokemp Smrďavka
tak to je jen tak na menší náhled aby jste věděli do čeho jdete. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zdravicko, prinasim aktualni info z letiste mimon :)
(presne toho jak jsou valky)
dneska se nas tu seslo kolem 17-18ti hyundaiu, nalada paradni, piva, jidla vseho dosti! :lol: necham hodnoceni na ostatnich az sraz skonci, ale pokud se neco nezvrtne tak to vypada na prima setkani a vsici co jste nemohli dorazit jste o hodne prisli! :wink: :cry:
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

S tim tvym autickem ktere odjelo aby se zitra (dneska) vratilo by to bylo 19 aut, teda jestli jedna nejmenovana dama byla jeste ve stavu schopna pocitat spravne :lol:
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Po zkusenostech z minuleho vikendu prijedu.... Na sobotu asi prijede i Tatka s Elantrou a snad i bracha (podle toho jaky auto koupi misto Accenta - ve hre je Ela ;-))
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No ja jedu na hundrt procent ...
A uz ted se tesim .. :lol: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No tak už je to jasný - musím se z moravskýho srazíku omluvit, protože se netrhnu na celej vejkend. :cry: Jak už jsem se vyjádřil v tématu Sraz Getzů, budu se snažit posílit Hyundai tlupu aspoň v Mostu.... :wink: Moravští borci prominou... :oops:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:No tak už je to jasný - musím se z moravskýho srazíku omluvit, protože se netrhnu na celej vejkend. :cry: Jak už jsem se vyjádřil v tématu Sraz Getzů, budu se snažit posílit Hyundai tlupu aspoň v Mostu.... :wink: Moravští borci prominou... :oops:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hanz píše:No tak už je to jasný - musím se z moravskýho srazíku omluvit, protože se netrhnu na celej vejkend. :cry: Jak už jsem se vyjádřil v tématu Sraz Getzů, budu se snažit posílit Hyundai tlupu aspoň v Mostu.... :wink: Moravští borci prominou... :oops:
Teda to bych od tebe necekal ... :cry:
No jeste si to rozmysli ... :!: :!:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hanz píše:No tak už je to jasný - musím se z moravskýho srazíku omluvit, protože se netrhnu na celej vejkend. :cry: Jak už jsem se vyjádřil v tématu Sraz Getzů, budu se snažit posílit Hyundai tlupu aspoň v Mostu.... :wink: Moravští borci prominou... :oops:

:cry: To nám nemůžeš udělat.....
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Sraz Morava

Příspěvek od ivan »

Bohužel klucí je to tak!!! :cry:
Při obědě v Mimoni jsme o tom diskutovali viď Hanzi??? :wink:
Bohužel každej z nás má nějaké povinosti,které nejdou odložit,ale v koutku duše věřím,že bych mohl věřit,že přijede mám na to přes dva měsíce!! :D To tu je ještě jeden otazník,jestli pojede Borek naše blahorodí!! Doufám a modlím se ,že též pojede Ámen!!! :lol: :lol: :wink:
Jinak hlásím ,že též přijedu a budu se těšit na Vás všechny ostatní!! :wink: A hlavně na Radeho622,že ho poznám osobně!! :wink:
P.s Kluci moravský tak jste viděli jak se pořádají srazy u nás v Čechách!!
Teď je to na Vás jak se předvedete!!! Čeká Vás pořádná banda šílenců!!! :lol: :lol: :wink: Jo málem jsem zapoměl na Zaludnikrse,ten měl omluvenku,bač byl mimo naše území,ale ten by jinak přijel!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Pro Ivana

Příspěvek od rade622 »

Ba ba lépe jednou vidět než pětkrát číst, že jo. A blíží se to, se Zdenou Dostálem pomalu finišujem, přípravy jsou u konce. Ještě jsem měl rozhovor s Hradišťským Hyundaišéfem panem Zlámalíkem a pokud jim do toho nic nepřijde, bude i ukázka nových trendů u firmy Hyundai. Slíbené ještě není nic, ale snad to vyjde.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

koukam ze chystate velkou organizaci, to nastavite asi latku zase o krucek vejs :) budu se muset pristi rok poradne snazit hihih abyste se mi na muj srazek ve znameni klidu a pohody nevykaslali :twisted:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

black_sheep píše:koukam ze chystate velkou organizaci, to nastavite asi latku zase o krucek vejs :) budu se muset pristi rok poradne snazit hihih abyste se mi na muj srazek ve znameni klidu a pohody nevykaslali :twisted:
Ty jsi to mel skvele zorganizovany ... a priste jedu taky ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

:oops: ooh dekuju, hlavne diky za pomoc vsem co mi pomahali! :wink: ono to zase tak slozite zorganizovany nebylo, diky tobe za pilu, klukum co meli gril tak za nej, panu Slukovi za "pujceni" placu, Hanzovi za to ze mi to tam pohlidal pres patek a sobotu dopoledne, jirkovi za nalezeni rybnicku, nerad bych zapomnel na nekoho, proste diky vsem, hlavne za to ze jste prijeli! :wink: bylo to fakt moc fajn setkani a ikdyz me to prace prerusila tak to byl bezva cistic hlavy :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“