vymena ziarovky

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od drastys »

tox!n:to mas vzadu v parkovackach nebo ve zpateckach?;)

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od t0x!n »

parkovacky jako zpatecka vzadu, proste bily svetla na zadku auta :wink:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
TripleTap
**
Příspěvky: 162
Registrován: 26 srp 2013, 19:45
Bydliště: Brno + Zlínsko

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od TripleTap »

Mysłim ze to sem jeste nikdo nedával a ze ro nebude na skodu
Přílohy
i30 kombi
i30 kombi
image.jpg (169.33 KiB) Zobrazeno 2331 x
Černý kombík => http://goo.gl/DmaSND
Bilý sedan => http://goo.gl/xLeF3g
mmv
*****
Příspěvky: 1703
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od mmv »

t0x!n píše:parkovacky jako zpatecka vzadu, proste bily svetla na zadku auta :wink:
člověk se furt učí, do dnes jsem měl zafixováno, že zadní parkovačky jsou červený, no holt stará škola, evoluci neutečeš ;-) ale jinak se tomu říká obrysová světla (těm červeným) O:)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od drastys »

tox!n: takže to jsou světla pro zpátečku a ne parkovačky ani obryysovky, tam to chápu a je to dobrá volba;-)
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od t0x!n »

foto nize, kvalita neni uplne dokonala, hold nemam zrcadlovku za 30 :D v interieru jsou led ktery jsem popisoval vyse, spz osvetlena OSRAM W5W Cool Blue, v prednich svetlech OSRAM NB+ s opet OSRAM W5W Cool Blue

TripleTap: ten planek s typem zarovek od H je uplne doslova na hovno, maji tam takovy nepresnosti, ze napr. schranka spolujezdce nema zadny sufit ale klasickou patici T10, popis zpetne svetlomety ti taky rekne prd, ze tam patri patice T10 nebo presneji T20 a z vyroby zarovky W16W, maj to proste napsany jak prasata a to je tam toho vic co nesedi, ja jsem si sam radsi prolezl cely auto abych zjistil co tam je za zarovky, teda krome prednich mlhovek kde se udajne musi shodit cela predni maska... a to jsem je chtel menit, po tomhle na to kaslu...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
TripleTap
**
Příspěvky: 162
Registrován: 26 srp 2013, 19:45
Bydliště: Brno + Zlínsko

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od TripleTap »

Tak jsem k tomu sednul a ze začnu googlil podle te tabulky...no a mas pravdu, je na nic. :-) Dik za ty fotky a doporučení!
Černý kombík => http://goo.gl/DmaSND
Bilý sedan => http://goo.gl/xLeF3g
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od drastys »

poradtě nekdo jak přesně vyndat osvětlení pro SPZ, čučel jsem do manualu ale nějak mi to nejde ven :-(
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od t0x!n »

z boku toho krytu vrazis plochej srobovak a tlacis smerem do toho druhyho boku a zaroven jakoby ven, ty packy jsou tam dost masivni, ja si k tomu musel lehnout pod auto na deku a i tak mi to zabrolo aspon 15min
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
drastys
*****
Příspěvky: 1551
Registrován: 27 říj 2013, 16:31
Bydliště: OV

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od drastys »

ok, vyzkouším :-) ... právě jsem to tak nějak dělal ale nešlo mi to ven ....
Seat Leon ST FR 1.8TSI 132kW 7.7l/100km

Hyundai i30 kombi MY14 White Creamy 1.6 CRDi 81kW - Prodáno
Škoda Octavia2 1.6MPi 75kW - prodáno
Škoda Fabia 1.2HTP 40kW - prodáno
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od mkr »

t0x!n píše:z boku toho krytu vrazis plochej srobovak a tlacis smerem do toho druhyho boku a zaroven jakoby ven, ty packy jsou tam dost masivni, ja si k tomu musel lehnout pod auto na deku a i tak mi to zabrolo aspon 15min
A s otevřeným kufrem to nejde? pak u toho můžeš stát. I když - kde si u práce můžeš lehnout, jedině v parlamentu :mrgreen:
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od mkr »

t0x!n píše:foto nize, kvalita neni uplne dokonala, hold nemam zrcadlovku za 30 :D v interieru jsou led ktery jsem popisoval vyse, spz osvetlena OSRAM W5W Cool Blue, v prednich svetlech OSRAM NB+ s opet OSRAM W5W Cool Blue

TripleTap: ten planek s typem zarovek od H je uplne doslova na hovno, maji tam takovy nepresnosti, ze napr. schranka spolujezdce nema zadny sufit ale klasickou patici T10, popis zpetne svetlomety ti taky rekne prd, ze tam patri patice T10 nebo presneji T20 a z vyroby zarovky W16W, maj to proste napsany jak prasata a to je tam toho vic co nesedi, ja jsem si sam radsi prolezl cely auto abych zjistil co tam je za zarovky, teda krome prednich mlhovek kde se udajne musi shodit cela predni maska... a to jsem je chtel menit, po tomhle na to kaslu...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
V tom kufru to vypadá dobře, asi to taky vyměním, při tý bludičce z výroby nic není vidět :roll:

Ty couvačky jsou taky dobrý. A jak jsou hezky vidět ty škrábance - asi :hyu: šetřil na kvalitě materiálu. Za pět let to "plexi" bude vošoupaný jak u Š100 ](*,)
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
mmv
*****
Příspěvky: 1703
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od mmv »

s tím kufrem opatrně, ta fotka zkresluje, mám tam tu samou led co t0x!n ale že by to svítilo víc nepozoruji, při montáži pozor na ten chladič, bude se totiž dotýkat toho průběžnýho kontaktu co je v tom světýlku, je nutno to odizolovat
na couvačky se také chystám, ale nějak mě zatím odrazuje cena, chtěl bych tam použít něco takového,
http://www.ebay.com/itm/Super-Bright-Hi ... de&vxp=mtr
ta co použil t0x!n totiž vůbec nepoužívá parabolu tý couvačky
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od t0x!n »

mkr: to ti nepomuze asi otevrenej kufr kdyz podsviceni spz je umisteny v narazniku... pod vikem od zadnich dveri, ty odreny plasty to se jen zda tim, jak to bylo foceny na makro, jinak pres den to videt neni a jde o to ze jsem auto umyval uz parkrat v mycim boxu kartacem a pak vapkou a ten kartac jsem si vsiml, mi poskrabal i jemne plasty na naraznikach, led v kufru sviti v pohode rozhodne lip jak puvodni

mmv: mne se nikde v kufru ani jinde nedotyka takze jsem nic neodizolovaval, u zadnich to nepouziva sice parabolu to jo ale chtel sem led co vypadaji jak zarovka a sviti hodne a jsou levny to mi jiny nenabidly a vypadajici jak zarovka otevreny pouzivajici parabolu vysli na 600, jinak i kdyz nepouzivaji parabolu tak sviti vic jak puvodni a jsem dobre videt a vidim sam pri couvani a o to mi slo
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
mkr
**
Příspěvky: 410
Registrován: 25 lis 2013, 11:27

Re: vymena ziarovky

Příspěvek od mkr »

[quote="t0x!n"]mkr: to ti nepomuze asi otevrenej kufr kdyz podsviceni spz je umisteny v narazniku... pod vikem od zadnich dveri, ty odreny plasty to se jen zda tim, jak to bylo foceny na makro, jinak pres den to videt neni a jde o to ze jsem auto umyval uz parkrat v mycim boxu kartacem a pak vapkou a ten kartac jsem si vsiml, mi poskrabal i jemne plasty na naraznikach, led v kufru sviti v pohode rozhodne lip jak puvodni

mám kombajn, tam je značka a osvětlení SPZ na 5.dveřích, krátkou jsem nezkoumal a nějak mi uniklo, že má značku v nárazníku :idea:
aktuálně:
Hyundai i30 kombi 1,6i CVVT
Škoda Yeti 2,0 TDi 4x4

v minulosti:
Škoda O2 2,0TDi 4x4; Škoda O2 2,0TDi; VW Passat 1,9TDi; Mazda 3 2,0i GT
Toyota Avensis 1,6 VVTI; Škoda Felicia 1,3i; Škoda Favorit 1,3;Škoda 130GL
Škoda 120L; Škoda 100L
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“