Probleeeeeeeeeeeeeeem s elektrikou

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Nebo to nehledej a já ti pošlu celou elektrárnu z mé nabourané lantry :lol: ať to nemusíš hledat. Nebo zaplať poštovný a já ti pošlu celý auto :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

black_sheep

Re: Probleeeeeeeeeeeeeeem s elektrikou

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Dneska jsem zasupoval radio, slysel jsem takovy cvaknuti, jak kdyz prdce pojistka..radio neslo zapnout, prestaly jit hodiny, nesviti topeni, a stropni svetla...pojistky v pojistkovy skrini jsou v poradku, pojistka na radiu taky, v prostoru kolem radia byla jedna pojistka - taky v poradku. Kdyz odpipam alarm, hlasi chybu..nevim si rady...co vy?
tyhle veci jsou na jedny pojistce i na scoupe, v pojistkovy skrince..
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Probleeeeeeeeeeeeeeem s elektrikou

Příspěvek od Rasty »

black_sheep píše:
Hardcam píše:Dneska jsem zasupoval radio, slysel jsem takovy cvaknuti, jak kdyz prdce pojistka..radio neslo zapnout, prestaly jit hodiny, nesviti topeni, a stropni svetla...pojistky v pojistkovy skrini jsou v poradku, pojistka na radiu taky, v prostoru kolem radia byla jedna pojistka - taky v poradku. Kdyz odpipam alarm, hlasi chybu..nevim si rady...co vy?
tyhle veci jsou na jedny pojistce i na scoupe, v pojistkovy skrince..

:lol: na jedný pojistce to je to máš pravdu,ale v elektrárně není pojistka jediná :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Rasty píše:Nebo to nehledej a já ti pošlu celou elektrárnu z mé nabourané lantry :lol: ať to nemusíš hledat. Nebo zaplať poštovný a já ti pošlu celý auto :lol:
To se to s měje když nám to funguje!! :D :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Klucii, moc Vam dekuju, bylo to ono...uz se tam par pojistek menilo, 2 byly jiny a jedna 10A byla ta prdla..vse funguje tak, jak ma...
https://www.hyundaiclub.net/album_pic.php?pic_id=505
tady je obrazek..jeste je tam jedno policko pro pojistku, nevite, k cemu by mohla byt? Popr. mam tam 10A vrazit?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
Rasty píše:Nebo to nehledej a já ti pošlu celou elektrárnu z mé nabourané lantry :lol: ať to nemusíš hledat. Nebo zaplať poštovný a já ti pošlu celý auto :lol:
To se to s měje když nám to funguje!! :D :lol: :wink:
No jak komu.Mě funguje možná jen ta elektrárna a motor (ten kdoví jestli) zbytek je namaděru :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam píše:Klucii, moc Vam dekuju, bylo to ono...uz se tam par pojistek menilo, 2 byly jiny a jedna 10A byla ta prdla..vse funguje tak, jak ma...

tady je obrazek..jeste je tam jedno policko pro pojistku, nevite, k cemu by mohla byt? Popr. mam tam 10A vrazit?
No vidíš že to byla 10ka. A jakej způsob si použil.Měřák nebo oko :?: Tobě jsme alespoň poradili,ale já sem tenkrát u toho vypil dost kafí :) a že mi to jako elektrikáři dalo dost práce :?
A jako elektrikář ti poradim jednu věc, vždy začínej od nejmenší pojistky.Udám příklad.Ty tam dáš 10A pojistku,ale má tam bejt 8A pojistka.Dostane se ti to okruhu proud 9A a pokud tam budeš mít 10ku místo 8čky tak máš vyďěláno.
Naposledy upravil(a) Rasty dne 17 led 2006, 22:32, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:Klucii, moc Vam dekuju, bylo to ono...uz se tam par pojistek menilo, 2 byly jiny a jedna 10A byla ta prdla..vse funguje tak, jak ma...

tady je obrazek..jeste je tam jedno policko pro pojistku, nevite, k cemu by mohla byt? Popr. mam tam 10A vrazit?
Jejda :shock: Ty tam toho máš!
Jestli Ti s té druhé půlky nekouká to plechové uchycení na pojistku,tak tu
pojistku tam nedávej,je to slepé!Jestli ano ,tak jasně!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak to nevim, Ivane, to bych musel zase jit dolu..omrknu to na svetle, ted mi pomahal telefon...
Rasty: bylo to jednoduchy, hned ta prvni, co jsem vytahl, byla ta blba a ten dratek v ni ani nebyl...:) je to takova ta nepruhledna, kdyz se na ni podivas z vrchu, tak tam bud dratek je a nebo ni..je to jak tehotenskej test, bud tam carka je a nebo ne:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam píše:Tak to nevim, Ivane, to bych musel zase jit dolu..omrknu to na svetle, ted mi pomahal telefon...
Rasty: bylo to jednoduchy, hned ta prvni, co jsem vytahl, byla ta blba a ten dratek v ni ani nebyl...:) je to takova ta nepruhledna, kdyz se na ni podivas z vrchu, tak tam bud dratek je a nebo ni..je to jak tehotenskej test, bud tam carka je a nebo ne:D
omyl na těhotenským testu máš buď jednu čárku (ok) nebo dvě čárky (kupuj kočárek) :lol: jinak tý pojistce se říká bajonetová autopojistka
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tyjo kdyz sme u tech bajonetovych pojistek....to jsou ty na proud radove 30,40,50 A ze jo? Kde se daj normalne koupit?v 2 mototechnach uz na me cumeli jak brka! a pac nejakej koumak sem si vsimnul mi tam strcil misto 30A, 50A!!!Ma tam byt 30A - do okruhy Ignition (neco) - zapalovani :D :D No nevim co si mam o tom myslet......
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Romcis píše:Tyjo kdyz sme u tech bajonetovych pojistek....to jsou ty na proud radove 30,40,50 A ze jo? Kde se daj normalne koupit?v 2 mototechnach uz na me cumeli jak brka! a pac nejakej koumak sem si vsimnul mi tam strcil misto 30A, 50A!!!Ma tam byt 30A - do okruhy Ignition (neco) - zapalovani :D :D No nevim co si mam o tom myslet......
Tyhle jsem ještě nikde neviděl!! :cry: Takže asi origo Hyundai!!
Co se týče těch pojistek,tak to máš na mysli, v tom kastlíku na pravém boku nebo přímo u baterky? :?: :?: :)
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja vim, nedavno jsme to s pritelkyni provadeli..mluvim o ty druhy carce:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Bajonetovy jsou takovy ty velky krabicky, ne?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
Romcis píše:Tyjo kdyz sme u tech bajonetovych pojistek....to jsou ty na proud radove 30,40,50 A ze jo? Kde se daj normalne koupit?v 2 mototechnach uz na me cumeli jak brka! a pac nejakej koumak sem si vsimnul mi tam strcil misto 30A, 50A!!!Ma tam byt 30A - do okruhy Ignition (neco) - zapalovani :D :D No nevim co si mam o tom myslet......
Tyhle jsem ještě nikde neviděl!! :cry: Takže asi origo Hyundai!!
Co se týče těch pojistek,tak to máš na mysli, v tom kastlíku na pravém boku nebo přímo u baterky? :?: :?: :)
v pravem u baterky? ja mam tu krabicku vlevo vedle nalevky pro ostrikovac..! :shock: taky si vzdycky tu pojistkovou skrinku poleju kdyz doplnuju :lol:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“