Los electros

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Hanz píše: Souhlas s famářem - jedna blondeena tady je (ja ji neznám) a podle tady tej korespondence na foru je na naše autika hodná a milá.
a myslim si ze nejen na nase auti :oops:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ivane, dobrý - ale Tom TP by nám mohl vyklouznout z anonymní skořápky. Co ty na to Tome TPObrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

jj...Hanz boduje 8)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:
Hanz píše: Souhlas s famářem - jedna blondeena tady je (ja ji neznám) a podle tady tej korespondence na foru je na naše autika hodná a milá.
a myslim si ze nejen na nase auti :oops:
Farmáři!!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no co zas?!? :oops: 8)
Francek

Potkávačky

Příspěvek od Francek »

Potkalo mne nedávno to samé. Nejdříve jsem vypnul motor a přepínal páčkou u volantu a poslouchal jestli cvaká relé....cvakalo. Pak jsem měřil napájení na pojistkách a na konektorech a zjistil jsem, že relé sice skáče,ale nespíná napájení. Prohodil jsem relé potkávaček a dálkových a stále nic. Tak jsem tím relátkem trochu zavrtěl v patici, do které je zasunutý a tak jsem přišel na to že má blbý spoj v patici... No řekl bych, že je dúležité chytit ten logický postup a pak už to jde samo. Jo ještě bych měl skromně dodat, že zatím ještě nemám Huňáče, ale Fáva.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Potkávačky

Příspěvek od ivan »

Francek píše:Potkalo mne nedávno to samé. Nejdříve jsem vypnul motor a přepínal páčkou u volantu a poslouchal jestli cvaká relé....cvakalo. Pak jsem měřil napájení na pojistkách a na konektorech a zjistil jsem, že relé sice skáče,ale nespíná napájení. Prohodil jsem relé potkávaček a dálkových a stále nic. Tak jsem tím relátkem trochu zavrtěl v patici, do které je zasunutý a tak jsem přišel na to že má blbý spoj v patici... No řekl bych, že je dúležité chytit ten logický postup a pak už to jde samo. Jo ještě bych měl skromně dodat, že zatím ještě nemám Huňáče, ale Fáva.
I to se stává! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Co se stává? Že Francek jako ještě nemá Huňáče? To má blbý a měl by s tím něco dělat! Francku, zamakej na změně značky,ať seš brzo náš :wink: . Ta změna je příjemná! :lol: Najednou zjistíš, že jsou auta, který si "neviděl" a maj lepší výbavu a jízdní vlastnosti než hodně těch "viděných" :wink:

Stejně mám pocit, že máš nakročíno správným směrem....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“