Dnešní nehoda

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Haer »

Doufal jsem, ze do tohoto vlakna psat nikdy nebudu, ale bohuzel... :(
Vcera v noci jsem trefil srnku :? Nasledky - prohnnuty levy blatnik, ohnuty kraj kapoty a malinko praskly naraznik, leve svetlo sviti par metru pred auto, teda jen na dalku, potkavaci vlakno to neprezilo, a asi budou ulamane uchyty svetla :roll: Zvenci to nevypada nijak hrozive, uvidime, co na to rekne opravar. Na to, jaky to byl kus masa a ze jsem ho trefil pri brzdeni jeste asi v 70km/hod, tak to accentik prezil dost pohodove. Bohuzel jsem nemohl brzdit razantneji diky dvema lepidlum, ktere jely za mnou. Rikal jsem si, ze radeji srnka zepredu nez kombik zezadu...
Zkusim nafotit a dat sem a pristi tyden se podelim o zazitek s opravou a co to bude kostovat...
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Reklama
 

Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Limitz »

ty voe #-o no hlavně že seš v pořádku, už sem viděl i pár smrťáků po střetu s "jen" srnkou ](*,)
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Borek »

Srnky jsou teď děsně přemnožený :x .Přes den je klid,ale jak přichází večer,tak se přesunují za potravou a .....přes silnice.V okolí Jaroměře nebo na perfektní široké silnici Třebechovice p.O.-Tyníště n.O.,kde to každý mydlí přes 100km/h je snad na denním pořádku rozmlácené auto se srnkou. :(
Tak snad jsi dopadl dobře a oprava nebude moc drahá.Jo a kdy se mám stavit na zvěřinové hody. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Haer »

Tohle je obdobné, silnice s provozem jak blázen, úsek, kde není poblíž ani les, zato obydlí nedaleko. Měl jsem kolem sta a za mnou nalepení dva, kterým to bylo málo. Jenže je tam houpačka a plná, tak vyčkávali. No a zrovna za druhou vlnou mrcha čekala, možná už pocuchaná od kamiónu, který jel v protisměru, protože sotva jsme se minuli a já prozřel do tmy, byla přede mnou a klečela na předních, nebo to aspoň tak vypadalo :(
Vidíš to, ani mě nenapadlo, že za tu škodu jsem ji měl pronásledovat a zabít! Na cestě nezůstala a honit ji v noci po okolí se mi opravdu nechtělo. Náraz ji odhodil bokem (díky čemuž ji nepotkal ten za mnou), ale přiznávám, že po zastavení jsem jen koukl, zda nezůstala někde na vozovce, ať ji nepotká někdo další, a spěchal obhlídnout škody a zda s tím půjde jet dál. Takže hody nebudou :P
Přidávám fota, na tu hrůzu a prdu, jaká to byla, to zvenčí nevypadá zle. Uvidíme, co na to karosář a zda mne nečeká nemilé překvapení uvnitř, pohledem jsem nic neobjevil, ale kdo ví... Nejvíce mě zatím štve světlo, které teď svítí asi tři metry před auto a má ulomený jeden úchyt :( a prohnutý blatník, který teď s ničím nelícuje (ty spáry na fotkách mají něco přes cenťák). Snad to bude jen ten vnější plech [-o<
all.jpg
all.jpg (93.13 KiB) Zobrazeno 274 x
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Amalfi »

Ajjjj tak to uprimnou soustrast. Skoda vypada tak do 10 tacu, ale budou s tim starosti. Je to neprijemne.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Haer »

Tak autiko mam opravene, stalo to 6500,-
Rovnany blatak + komplet prelakovani, vyklepana kapota a prelakovani rovnane casti do ztracena do puvodniho laku, rovnani vnitrniho uchytu blatniku, lepeni uchytu svetla a oprava jedne stare oderky. Cena vic nez slusna, cekal jsem dvojnasobek. :) Jen jeste budu muset skocit seridit svetlo, zatim porad sviti ne zrovna daleko...
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Amalfi »

Dobra cena. To se da, pokud nebouras kazdy mesic :)
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od jarik65 »

HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2777
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Espero »

Tak už mám opětovně rozbitou Dacii. Včera 24.9. parkovala moje žena před nádražím v Berouně a jedna slépka s titulem JUDr. nám nacouvala na předek stojícího auta. Promáčklý levý přední blatník, ale jen mírně a podřený a hlavně deformovaný nárazník, udělala se mezera na rohu u reflektoru dobře 1 cm, jak je u Dacií v těchto případech obvyklé. Blatník půjde asi vyklepat je to jen asi 8 cm2 a mělká prohlubenina, nárazník půjde na výměnu. Podle opravny škoda nějakých 18 - 25 tisíc podle toho, jestli budou blatník měnit nebo klepat. Jako správná JUDr. majíce zákony v malíku prohrábla pachatelka plyn až na podlahu a chtěla ujet, ale viděl to nějaký jiný člověk a postavil se jí do cesty, prostě hrdina. Takže byla odchycena a platit se to bude z jejího povinného ručení, zavinění uznala a podepsala na tom povinném pojišťovním euroformuláři. Moje žena, která při nárazu seděla ve stojícím autě policii nevolala, ale vzhledem k tomu, že ta kunhuta zdrhla od nehody, by jí patřilo policejní šetření i s nějakou tou bodovou ztrátou, protože tuším je za to snad 5 nebo 6 bodu, když se od nehody zdrhne.

Já nevím jak je to možné, ale poslední dva roky mně devastují zásadně ženské, byly už 3, ta první byla zfetovaná (a upravila mi H1), ta druhá ožralá (a zkrátila mi dacii zezadu) a ta třetí, včera, měla proadlý a tedy neplatný řidičák, ale byla aspoň při smyslech.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Odpovědět

Zpět na „Pokec“