Pro všechny řidiče: SVÍTIT vs. NESVÍTIT

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Na řidiče kteří nesvítí:

určitě budu troubit vždycky
3
8%
možná zatroubím
5
13%
zatroubím, když uvidím, že to dělají i ostatní
2
5%
spíš troubit nebudu
6
16%
určitě troubit nebudu
17
45%
každýho kdo na mě zatroubí, zabiju!
5
13%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Autoimaticky navyky mam taky, patrej do toho i svetla, jen je obcas vypnu...poutam se jen mimo mesto...dulezity je, abych se cejtil pohodlne a pripravene...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

pohodlne.. noo tobe pas nak vadi? me teda vubec.. navic bez nej se fak cejtim hodne nesvuj (staci popojet par metru, ja ho beru i kdyz chci preparkovat, proste zvyk uz - trebas dneska v patrovejch garazich).

nepoutat se v obci.. no nebudu do toho uz rejpat, my dva se proste neshodnem, hlavne ze se poutas alespon mimo mesto.. btw ty mas airbag asi co? noo.. nee, uz mlcim stejne si to nevezmes k srdci a budes si rikat ze se nema co stat, ze vidis dobre, davas pozor, ses koncentrovanej a urcite i zkusenej ridic co toho denne nalita.. jo tak presne takovy lidi zapnujou krajnice krizkama, bohuzel!! :cry:
clovek by mel mit respekt z auta i kdyby nalital 10milionu kilometru, proste i mistr tesar se obcas utne..

howk!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Airbagy mam 2..denne najedu 100km uz po dva roky (Lantru mam presne rok - najel jsem 42000km), nekdy najedu o 20 min, ale nekdy i 150km a vic...volant je posledni 2 roky muj domov...skola, ksefty, pritelkyne, pratele, vsechno na opacny smery a ne blizko...o poutani me poucovat nemusis, porusuju tim predpis a bezpecny to neni..ale vic stresovanej se cejtim s pasem...sejmutej jsem uz byl, styrkovym golfem ftdicku, jeste kdyz jsem mel nexii, ale na zadek, dopadlo to dobre...desticky menim po trech-peti mesich, predni kotouce po 9-12...tak dobra, sviti zacnu, az tam konecne dam ty bixenony...furt se k tomu nemuzu dostat, neni cas a bojim se rezat tu parabolu:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

vidis to, ja sice denne najezdim 50km, ale desticky a kotouce mi vydrzi dyl nez cely auto.. mam ho dva roky, kupoval jsem to se sjetejma. daval jsem je novy a sotva si sedly, pac brzdy temer nevyuzivam, jen na dobrzdeni, jinak vyuzivam toho ze kdyz uz to jednou rozjedu a vim ze budu muset za rohem brzdit pred krizovatkou tak to necham dojet.. a jsem tam temer stejne rychle jak kdybych jel do posledni chvile 60 a pak to zahamoval :)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

kolikrat takhle jedu po dalnici jedu par km zadarmo se zarazenym kvaltem.. :wink: obcas nekoho predjedu bez plynu na dalnici z kopecka, sice ne tak rychle ale pokud tim nekoho nezdrzuju.. :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja se pohybuju v pomerne clenitym terenu, skola v okresnim meste, hodne najezdim po nasem meste, kde je to sama stopka a omezeni, za pritelkyni jedu silenym 10km usekem stoupani a serpentin a vubec je to okoli divny, samy diry atd...takze motor brzdim, ale taky potrebuju brzdy...a casto brzdim z vyssich rychlostina 50ku...ale to jemoje starost, jak casto menim brzdy, chci, aby fungovaly naprosto spolehlive, takze menim i dily, ktery jsou jeste pouzitelny...i hl. brzdovej valec uz to ma za sebou...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Bohuzel mi u nexie trochu selhaly brzdy, proto jsem na ne haklivej...mimochodem, u krajnic vetsinou lezej Ti, co za to nemohli a nebo precenili svoje auto nebo schopnosti...na hranici moznosti auta jsem zkousel jet, okusil jsem a vic nepotrebuju..jezdim jako clovek, jen roste svizne...nehrabu, nepiskam...a taky to nemam rad...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja kdyz menil desticky nedavno tak mi ty stary dali s tim ze jsou jako novy :) tak je mam doma a nevim co s nima, asi by se dali jste dojet..
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ted jsi mi pripomnel, ze mi nevratili ani jeden dil, kterej menili..odjel jsem akorat s fakturou...takze to ted prodaj jako pouzity s pulrocni zarukou, uz to vidim:) no nic, diskuse se zvrhla na brzdy a je o svetlech...svitit ci nesvitit, tot otazka...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

.. jak pro koho :P
Felotron

Příspěvek od Felotron »

A vubec..neserme se s magorama, co nesviti... Hralijste nekdyhru Interstate 76? ....tam byly kary s kulometama,kulometama... atd... to bych je resil... by cumeli, magori....
Jer
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2006, 14:51

Bud a nebo

Příspěvek od Jer »

Zdárec,
ono je to taky o tom, že teď něgdo svítí něgdo ne. A když my svítící vidíme nesvítící, máme jistotu, že jede a nestojí? Prostě se to míchá.
Takže buď svítít všichni nebo nikdo.
Jarda
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Jako black_sheep svítím automaticky a přesně ten problém s parkovačkami mám občas taky. Holt kontrolka rozsvícených světel u H není no .. :oops:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4 BlackSheep a Hardcam:
Docela svižně jste se do sebe pustili, bouráci! Tomu říkám vyříkat si věc naplno. 8) Ale na druhou sajtnu, dyk stejně bude od července svítit jak jeden, tak druhej a pár pitomců, kterejm bude ležet v pajšlu spotřeba cca o 0,2l větší nebo budou mít stržený mozkový závity, stejně svítit nebude. :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak jsem teda zacal svitit, abyste neremcali...sice to sem nepatri, ale udelal jsem si jeste jednu radost, novy kolecka: ->
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“