Servisní prohlídka zdarma....

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

Rybar: oni to z dobryho skutku samozrejme nedelaji. Je to jak jsi psal, chteji prodat dily, ktere pochopitelne nejsou zrovna levny...btw, taky tam nepojedu, auto si umim prohlidnout sam.

Pane, to zadni levy lozisko je na vymenu, zadni tlumice taky, predni desticky jakbysmet...kdy se vam to hodi?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Rybář »

Hardcam píše:Rybar: oni to z dobryho skutku samozrejme nedelaji. Je to jak jsi psal, chteji prodat dily, ktere pochopitelne nejsou zrovna levny...btw, taky tam nepojedu, auto si umim prohlidnout sam.

Pane, to zadni levy lozisko je na vymenu, zadni tlumice taky, predni desticky jakbysmet...kdy se vam to hodi?
=D> přesně tak, protože spoléhají na to, že když už byli tak hodný a auto zdarma prohlédli, tak si to u nich nechám i opravit
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Lhoty »

Borek píše:
Lhoty píše:škoda že mam lantru rozbitou....ale třeba jí stihnu dát dokupy,to sem zvědavej co by mi na ní řekly:)
PANE,MÁTE TO NĚJAKÝ ROZBITÝ. :-k :lol:

to je fakt :D :D to by možná poznal i automechanik v autorizovanym servisu že mam auto bouraný a napůl rozebraný :D
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
moukes
**
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008, 18:05
Bydliště: Račice nad Trotinou

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od moukes »

Pane, to zadni levy lozisko je na vymenu, zadni tlumice taky, predni desticky jakbysmet...kdy se vam to hodi?

To zrovna potřebuji. Třeba mi najdou o čem ještě nevím. (praví předni ložisko) :(
Hyundai Getz 1.1, r.v. 2002
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

moukes: jestli potrebujes dily, staci rict....:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Borek »

Myslím si to samé,co Hard nebo Rybář.Jen si zadarmo dohazují placenou následující práci.Baterii,karoserii....nebo snad bod tuhnutí chlaď .kapaliny si dovedu zkontrolovat sám.Takže,kromě kontroly nastavení světel,pro mě nic nenabízejí a nemám důvod jí využít.Ale chápu,že jsou lidi,kteří ani nevědí,kde se dofukují pneumatiky a pro ty tahle akce má význam(ti se budou také dobře v servisu přesvědčovat,co vše je potřeba následně vyměnit :mrgreen: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od -JxD- »

No ale tak proč tam nejet :D člověk nic nedělá, řeknou mu tyhle všechny věci, načež jim poděkuju a co nezvládnu sám, jedu si nechat opravit do svého servisu :) (nikde snad není, že si musim něco koupit, nebo nechat opravit u nich)
+ plus jako bonus diod baterka :D
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
moukes
**
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008, 18:05
Bydliště: Račice nad Trotinou

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od moukes »

Hardcam píše:moukes: jestli potrebujes dily, staci rict....:)
Zatím nepotřebuju, ale jinak díky za nabídku. Až bude potřeba, tak bych se ozval. Ještě s tím něco najedu.
Hyundai Getz 1.1, r.v. 2002
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Myslím si to samé,co Hard nebo Rybář.Jen si zadarmo dohazují placenou následující práci.Baterii,karoserii....nebo snad bod tuhnutí chlaď .kapaliny si dovedu zkontrolovat sám.Takže,kromě kontroly nastavení světel,pro mě nic nenabízejí a nemám důvod jí využít.Ale chápu,že jsou lidi,kteří ani nevědí,kde se dofukují pneumatiky a pro ty tahle akce má význam(ti se budou také dobře v servisu přesvědčovat,co vše je potřeba následně vyměnit :mrgreen: ).
presne jsi to vystihl Borku. :lol: taky nemam potrebu tam jezdit, pac vim jak na tom coupe je, a pravidelne to kontroluju, ale mozna tam stejne zajedu - jeden nikdy nevi :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od hlobilp »

Ted jsem volal do servisu a tyka se to pry jen aut do peti let stari, takze mam smulu a dost velka cast z nas. Skoda
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Borek »

hlobilp píše:Ted jsem volal do servisu a tyka se to pry jen aut do peti let stari, takze mam smulu a dost velka cast z nas. Skoda
Zajímavé-že by to do reklamy NEÚMYSLNĚ zapoměli napsat.Ona totiž bez napsání toho omezení 5 roků,vypadá mnohem lépe,že. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od -JxD- »

No to mi povidej :D a ja uz se tesil na led svitilnu :( :lol: kazdopadne zajimavy to je.....btw tam je napsano ze poohlizeni po korozi, to uz auta do peti let nekde korodujou .... ?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Dr Meduza »

-JxD- píše:No to mi povidej :D a ja uz se tesil na led svitilnu :( :lol: kazdopadne zajimavy to je.....btw tam je napsano ze poohlizeni po korozi, to uz auta do peti let nekde korodujou .... ?
no tak proc by ne, kdyz se tam dobre nainstaluje pri vyrobe kurvitko :roll:
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

Já tomu nějak nerozumím.Na jednu stranu byste tam ani nepáchli,přece nejste úplně leví,abyste si vše neudělali sami.Na druhou stranu Vás žere,že to je pouze pro auta mladší 5.let.
Nemohlo by to být třeba tak,že takovéhle akce provádí všechny automobilky.Ne vždy pravidelně,to uznávám.Ale v dnešní konkurenci musí ukázat něco navíc,co by mohlo přitáhnout nové zákazníky,nebo udržet ty staré.

A pokud není člověk úplně hloupý,tak si přece nemusí nechat vnutit díly ze značkového servisu,pokud nechce.

Dal jsem to tu,protože mně Hardcam požádal,aby o tom byli informovámi všichni,protože je to dobrá věc. Zřejmě zbytečně,protože na takovou prohlídku by mohl jít pouze hlupák,který si neumí ani vyměnit kolo,ale takoví tu vlastně nejsou.Tak to prosím klidně smažte,aby to nedráždilo odborníky na slovo vzaté :oops:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od hlobilp »

No ja bych se tam prebas vypravil, aspon bych mel o duvod vic s nima pokecat, kdyz po telefonu to je drahe :-) A navic, pri me lenosti, by mi takova prohlidka pomohla, abych mel aspon neco zkontrolovanyho. Ale i tak tam jedu ve ctvrtek, tak s tim neco provedu, zima se preci jen blizi.
Trosku me to mrzi, proc omezeni peti let, na trhu jsou uz o dost dyl, takze zakaznici, kteri auto maji dyl, maji proste smulu. Kdyz jsem mel jeste rapida, bylo to v pohode... to mi prijde serioznejsi. Pece o vsechny zakazniky.
Jinac jo, udelal jsi dobre, zes to sem dal, preci jen to muze byt inspirace pro dalsi, kteri by o to meli zajem a nevedi o tom.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Odpovědět

Zpět na „Pokec“