Hyundai Coupe 1:35

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:no pohrát si s dalším modýlkem, pátrala sem po něm i na autosalonu v Brně,nic, myslím že u nás na KLadně v salonu maj taky pěkný p..
Ale možná objednat by šlo...
No třeba ho seženu, a bude stačit lak na nehty :lol:
No ale jinak fakt pěkný, dobrá práce !
Dík za ty slova chvály :wink: skus si zavolat do Auto Palace Butovice - http://www.autopalacebutovice.cz/ - na netu v katalogu sice neni, ale maj tam i jiný blbůstky, možná to půjde přez ně objednat, já jsem u nich sehnal spoustu věcí, třeba i origo návod k obsluze (u auta nebyl když jsem ho koupil)..
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Borek

Příspěvek od Borek »

Pro zájemce o modýlek starého coupe-mají jedno červené v prodejně v Hradci Králové.Byl jsem tam nedávno na garančce s mazlíkem/červ. coupe 2.generace/a prodejce říkal,že je na prodej. :shock: Tuším kolem 500,-Kč.Tak zdar.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Pro zájemce o modýlek starého coupe-mají jedno červené v prodejně v Hradci Králové.Byl jsem tam nedávno na garančce s mazlíkem/červ. coupe 2.generace/a prodejce říkal,že je na prodej. :shock: Tuším kolem 500,-Kč.Tak zdar.
bylo to coupe nebo scoupe? :)
Borek

Příspěvek od Borek »

Je to coupe první generace.Bohužel ne Scoupe.To budeš těžko hledat.Mají tam více modelů,tak se ti tam poptám až pojedu do HK.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nevidel jste nekdo nekde scoupicko? vono asi jeste v ty dobe nebylo zvykem delat modylky, tak jestli vubec existuje.. :cry:
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“