Dorazy na zadek u Accenta

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

jo jo, vo tom jsem byl informovanej od chlápka kterej tahá hyundae z NDR a že to normálně u starších aut s těma dorazama takhle dělají ale určitě to tady vychází levněji.dobrej typ. Hele a neřešil jste někdo náhodou třeba jak tu prdel zvednout?? Nelíbí se mi že předek je vejš a seřezávat dolu ho nechci.a nový péra atlumiče se mi nechtějí dávat ale asi je to nejjednoduší.Slyšel jsem něco o vkládání ještě jedný užší pružiny do tý stávající a že to prý může podpořit a zvednout, ale accent má dost hubený typružiny už tak , napadlo mě co favorit? on má taky uzký a podstatně delší, no jo ale vlastně to by se zase asi nenatáhnul tlumič.Tak nevim, jsem z toho jelen... :shock:
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

S tím ti neporadím, asi úplně nejjednodušší dát na přední nápravu nižší profil gumy :D .. Ale pořádný řešení nevím, nepřijde mi, že by zadek byl níž než předek. Jestli už fakt nemáš unavený pružiny nebo tlumiče.. Sice mám HB ale podvozek je stejnej.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ja mam sedana - sice II. generaci, ale taky to mam takovy nejaky sedly... A to nemluvim o stavu uplneho nalozeni :roll:

Taky uz jsem o tom premyslel... A dosel jsem k tomu, ze to mam na jezdeni a ne na vymysleni kravin ;) A tim jsem to vyhral 8)
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Otazka na tento problem... co by sa stalo keby som kolesa vysunul viac von nejakymi podlozkami? je aj to riesenie?
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“