rozvod sonata 97

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: rozvod sonata 97

Příspěvek od ZdeněkH »

Díky.
Mně se zdálo, že je tam méně místa, ale pokud se to dá tak to je super. Naposledy jsem dělal sám rozvody na 120ce a tam je prostor královský :lol:
Reklama
 

ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: rozvod sonata 97

Příspěvek od ZdeněkH »

Jsem se ptal na kolik by vyšlo udělat rozvody na té moji slečně a docela mě překvapil Balvín v Brně 3000 bez dph. Zdá se to moc, ale pak jsem zašel do dvou servisů alá garážmistrů a jeden mě rovnou řekl, že z mých dílů to dělat nebude jedině když to vezmu přes něj (trochu to chápu jede na provize i z dílů), ale celkovou cenu mi řekl 8000,- s tím, že rozvody asi pět takže za práci chce to co autorizovaný servis.
Druhý servis v podstatě to samé sic by to udělali i z dílů co si donesu, ale počítal tak celý den práce a suma sumárum 3200 bez dph (zde lze ale domluvit, že to bude bez dokladu a bez dph).

Můžete mi někdo vysvětlit kdo to dělal co v tom je proboha za práci na celou šichtu pro mechanika, který má nářadí a má alespoň nějaké zkušenosti? Při této ceně mi vychází Balvín nejlíp. Recenze či zkušenosti z těch dvou servisů stejně nemám. No trochu mám zkušenost s tím druhým kdy mi kdysi dělali favo a cena se bez oznámení vyšplhala o hodně výš.
Opravdu nevím jak moc tam je prostor a jak je to složité, ale když si vezmu lancii 2,4tds pětihrnek kde jsem na rozvody koukal tak mi to nepřijde zas tak složité když je tam vidět a ví se kam sáhnout. Chápu Balvína, že jede na tabulky, ale u těch dvouch mi i jen ten nástřel hodin přijde hodně vysoký.

Asi počkám na teplejší počasí a udělám si to fakt sám. Prostě zvednu auto na zvedák, sundám kolo, shodím plasty a co půjde, sednu si před to a budu si pomalu spekulovat co dál. Když to bude u mě v garáži nebude mi vadit když to budu dělat i dva nebo tři dny. Nejsem debil a nějaké informace už mám a něco seženu a půjde to.
Kurnik jak o tom mluvím tak čím dál víc uvažuju nad tím, že to zvládnu sám i když jsem původně nechtěl. Jen si musím dát bacha jsem trochu choler a do Lancie jsem nejednou třískl ve vzteku a udělal šrám na karoserii.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: rozvod sonata 97

Příspěvek od Hujer »

Kdyz si dodas dily a budes mit cestu do Prahy tak ti to muzu udelat za 1100,-Je to prace tak na cca 3,5 hod.Jen si dej pozor kdyz to budes delat sam,je na to potreba pripravek mezi vackove kola :!: Uz sem delal,spise predelaval mraky presazenych rozvodu prave na vackach!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: rozvod sonata 97

Příspěvek od ZdeněkH »

Oproti cenám v servisu by se mi vyplatilo i dojet :lol: ale díky za nabídku a uvidím. Teď to bohužel musím nechat aneb bez práce nejsou doláče a servis.
3,5 hodiny a teď mi řekni co tam kur*va chce servis dělat 8 hodin. To ten motor snad i naleští a pak mu udělají dobře a dají mu nějakou samičku :-D
m3th0d
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2011, 15:37

Re: rozvod sonata 97

Příspěvek od m3th0d »

Zdravim..tak trochu jsem zdědil sonatu a chtěl bych udělat rozvody..sám si na to netroufnu. když bych dodal díly byl by tu někdo ochotný je udělat??
Odpovědět

Zpět na „SONATA“