Vcera jako na lede...

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Felotron

Příspěvek od Felotron »

MartasZ píše:Každopádně bych řek, že Michelin, Goodyear, Bridgestone, Dunlop, Falken, Pirelli, Toyo a Yokohama jsou značky kterýma se nic nezkazí ;)
No jo...a v tom to je...Kazdej "vychrli" seznam svych znacek... Ono je to stejne i s autama... Holt, je to slozity... Neni nad BMW - predepsany dva typy pneu od Pireli a hotovo ;) (mam pocit, ze to takma M5 a ma to byt kvuli nastaveni podvozku :D)

Skoda, ze padli komanci - byly bychom vdecni, kdybychom si na sve Favority koupili aspon neco :D
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No jasný... asi takhle.. kdybych měl prachy.. tak stejně nevim co tam koupit :lol: takž sem vlastně rád, že mi občas přivezou nějaký jetý, vždycky je to nějaká z těch značek a to mi stačí 8)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: Vcera jako na lede...

Příspěvek od slavino »

grafx píše:Vcera jsem jel po D1 smerem na Prahu... Opravdu hodne foukalo a mel jsem kolikrat docela problem to udrzet, jak to semnou mavalo. Sledoval jsem i auta prede mnou a nezdalo se mi, ze by to s nima take tak hazelo... Ptam se, je to u Elantry normalni? Vim ze ji nedelaji dobre nerovnosti, ale netusil jsem ze i narazy vetru... :shock:
Jake mate zkusenosti, pripadne cim by to mohlo byt???? Kdyz pominu geometrii, kterou mam ok, zeby treba gumy? Mam tam origos Kumha :evil:

Podotykam, geometrii mam serizenou a na rovem povrchu to jede naprosto dokonale... :)
hadzalo to s tebou,alebo to plavalo?
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“