dálková světla

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

Coupé 1.generace má na potkávacích H1 a na dálkách také H1. A mimochodem, na každým světle je to napsaný !!
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

mirpie píše:Coupé 1.generace má na potkávacích H1 a na dálkách také H1. A mimochodem, na každým světle je to napsaný !!
Hmm Dík za radu... a za velmi řadné upozornění, že je to na světlech to je ti podobné :twisted:

myslel jsem, že mam v dalkovych třeba špatnou žarovku páč svítí uplně na Pí.. do jednoho bodu a funkci dálkovych světel vůbec neplňí
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak snad se tu nebudem hádat, nemyslel jsem to nijak kriticky nebo nějak, aby tě to naštvalo...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Řeším úplně stejný problémy koupil jsem do coupátka H1 z benzinky nevím vyrobce a nevidím stím na metr daleko večír nejdřív jsem si myslel že zo mám špatně seštělované tak jsem byl na regroskopu a tam je to dobrý akorát jsem je ještě vís zvedl aby na horů šli vís než dolů no a jinak když jsem stím pak vyjel tak jsem zjisil že je to o trochu lepší vydím asi tak na 2 metry :lol: no a tak si teď myslím že to jsou žarovky že mají malou svítivost. Přemýšlím že bude lepší koupit nejspíš xenony když už tak už koukal jsem na nějaký lepší H1 a ty vyjdou jak tady už někdo psal cca 800,- za kus a to když spočítám tak přihodím dvakrát tolik a koupím xenony :)
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

mirpie píše:tak snad se tu nebudem hádat, nemyslel jsem to nijak kriticky nebo nějak, aby tě to naštvalo...
Jo v pohodě hadat se nebudeme :wink: jen někdy to tak vyzní a člověka to naštve..neporadíš s těmi dálkovými?? co jsem tam psal..
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

s těmi dálkovými mám podobný problém. Ne že by svítily do bodu, ale spíš je špatně řešený, že poloha dálkového světla se šteluje spolu s potkávacíma, jsou na stejným plastu. Když položíš na zem potkávací, položíš i dálkový, totéž štelování doleva doprava. Třeba dálky bych potřeboval dost zvednout, ale tam už jsem na limitu u potkávacích světel. Mám tam xenony a to už bych dost oslnoval.
Nejdřív zkus seštelovat světla doleva/doprava. Pokud myslíš tím, že ti svítí do bodu jako že se paprsky obou světel protínají, tak vem jen křížový šroubovák a nahoře na čele u každého světla je otvor pro šroubovák ke šroubku na světle, kterým se to šteluje (mluvim ted jen o 1.generaci). Pak může být také problém v tom, že žárovka je v patici špatně nasazená a paprsky odražené od paraboly kvůli špatné poloze žárovky směřují jinam. Nebo špatná žárovka...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

TO : Mirpie

čau chci se tě zeptat ...jak jsis koupil Coupe tak jsi psal že ti nesvítila palubovka a budíky že?? Chystam se o vikendu vyměnit podsvíceni budíku za červenou barvu...v budiku vim kolik přijde žarovek ale kolik je jich v prostřednim panelu ??? :roll: chci je koupit zitra rači koupim vic ale aspon tak orientačně kolik jich je?? dík
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jéé, to už je dávno, co jsem to měl celé rozdělané. Ted nechci kecat, ale myslim, že pod středovým panelem víc jak 3 žárovky nenajdeš... No když si jich koupíš o 2ks víc, nic nezkazíš.. Třeba tam je jen jedna centrální, možná tam jsou tři, fakt nevim...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“