Coupé virtual :-)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hardcam píše:Test Drive 1-3 - genialni, trojka me trosku stvala - desny sterace, jinak ty starsi verze byly supr.

Stunts - Acura zvladla vsechny moje vymysleny trate, jak rad bych si to neky zahral, ale kupovat kvuli tomu starej pocitac asi nebudu a ani nevim, kdo by to mel.

Pak jsem presel na Drivera (mam na CD), dve mesta San Francisco a Miami, Frisco me bavilo vic kvuli predjizdeni tramvaje a pekny kopce. vadily mi blinkry, pac blikaly jen se sipkama.
Nasledovaly Midtown Madness I,II(ty mam taky na CD), u tech jsem se vyradil nejvic, velky mesto, hezka pomerne kvalitni grafika. Vadila mi jen demence ostatnich auticek, stat v kolonach se nedalo, pac me hned nekdo naboural. A to jedinny mi snad vadilo.
O undergroundech se nebudu vyjadrovat, pouze si za penize z ilegalnich zavodu koupis bumber a o dva palce vetsi kola. Nazval bych to komercni nudou:)
jo Test Drivy byly supr, jak řikáš 3ka stála za prd, sice měla první vektorovou grafiku, ale ty auta se chovaly spíš jak autodromový auťíčka...jinak ty Stunty jsem rozchodil normálně i na novym kompu, ale už mě to tolik nechytlo, halt asi stárnu...Jo ten Driver to byla legenda, to mě taky dost bralo, musel sem tenkrát kvůli tomu kupovat grafickou kartu 3DFX Voodoo :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Tiburon_FX píše:
ivan píše:
Tiburon_FX píše: reality? realita je především venku, a ne u počáku :lol: je vidět že jsi hodně mladej, co já bych v tvym věku za takovou grafiku dal! já byl nadšenej z blbejch Stuntů a Test Drivů, a tenkrát si nikdo na žádnou realističnost nestěžoval :D :wink:
To máš pravdu :) o letních prázdninách jsme nic jínýho (kromě chlastu a holek) :D nedělali :lol: :lol: A to jsme dělali ještě rekordy kdo vydrží nejdéle hrát v kuse :shock: bez přestávky , já to vydržel přesně 24 hodin,ale měli jsme tam borce,který hrál tři dny :shock: a to přestal hrát,jen kvůly tomu,že vypli proud k vůly bouřce :o ještě si vzpomínám,jak muříkám jak se cítíš a on jen hnn,hnn prostě mimo!! :shock: :lol: :lol: Krásný časy to byly :) Pamatuju Atari,Commodory ,co bylo ještě Amstrad a jo Amiga!! :wink:
jj tyhle starý počítače to byla klasa! třebas takový ZX spectrum, to nahrávání z kazet a chrčení :D Amiga ale pro mě byla z týhle éry vůplně nejsuprovější
Jeste jsi zapomel PMD85 a Didakrik (kterykoliv) .... A k tomu kazetaky a tisickrat prepajovany kabely ... to byla parada .... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Vita píše:
Tiburon_FX píše:
ivan píše: To máš pravdu :) o letních prázdninách jsme nic jínýho (kromě chlastu a holek) :D nedělali :lol: :lol: A to jsme dělali ještě rekordy kdo vydrží nejdéle hrát v kuse :shock: bez přestávky , já to vydržel přesně 24 hodin,ale měli jsme tam borce,který hrál tři dny :shock: a to přestal hrát,jen kvůly tomu,že vypli proud k vůly bouřce :o ještě si vzpomínám,jak muříkám jak se cítíš a on jen hnn,hnn prostě mimo!! :shock: :lol: :lol: Krásný časy to byly :) Pamatuju Atari,Commodory ,co bylo ještě Amstrad a jo Amiga!! :wink:
jj tyhle starý počítače to byla klasa! třebas takový ZX spectrum, to nahrávání z kazet a chrčení :D Amiga ale pro mě byla z týhle éry vůplně nejsuprovější
Jeste jsi zapomel PMD85 a Didakrik (kterykoliv) .... A k tomu kazetaky a tisickrat prepajovany kabely ... to byla parada .... :lol: :lol:
jo PMD85 jsem měl tušim verzi 3 se zásuvnym modulem Basic :D jinak na tehle strojích je vidět, jak žijem v čim dál tim uspěchanější době, tenkrát se ty primitivní hry tahaly z kazet strašnou dobu a nikomu to nevadilo, a dneska mlátim vzteky do klávesnice když se mi něco instaluje nebo spouští dýl jak 10 sekund :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

toto je moje "Nej" Need for Speed (1994) na konzoli Panasonic 3DO :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Njn hoši, taky sem začínal na Stuntsech, nemáte někdo nějákou hru kde by třeba bylo Scoupe? :wink: Jestli chcete tak hodim na ty starý pařby jako Stunts a StreetRod odkazy ke stažení, už dávno to je Abandonware :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Yurii píše:Njn hoši, taky sem začínal na Stuntsech, nemáte někdo nějákou hru kde by třeba bylo Scoupe? :wink: Jestli chcete tak hodim na ty starý pařby jako Stunts a StreetRod odkazy ke stažení, už dávno to je Abandonware :wink:
A víš,že by to nebyl špatnej nápad?? :o :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Chytám za slovo Ivánku :wink:
Stunts
http://www.abandonia.com/games/es/73/Stunts.htm
StreetRod I
http://www.abandonia.com/games/en/177/StreetRod1.htm
StreetRod II
http://www.abandonia.com/games/en/34/StreetRod2.htm
Lamborghini: American Challenge
http://www.abandonia.com/games/79/downl ... llenge.htm
Lotus 3 - The Ultimate Challenge
http://www.abandonia.com/games/55/downl ... llenge.htm

Na tomhle serveru je ještě mnoho a mnoooho dalších "pařeb" u kterejch musim zamáčknout nejednu slzičku.:cry:
Kdyby někomu nefungovaly, je potřeba stáhnout si DOSbox který vám i u XPček naemuluje starší stroj s klasickým DOSem :idea:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Lamborghini American Challenge!!! guuuut!!! ještě bych doplnil výbornej link http://www.the-underdogs.info
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

:shock: Wau !! Kluci fakt super :D Dikas. :wink: 8)
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ty jo hosi tak tohle je vyborny tema, to jsem nejak prehlidl kdyz bylo aktualni :) kazdopane stunts a The Need For Speed byli proste klasiky :lol: druhy jmenovany dokonce moje prvni originalka.. vzpominam se slzou v oku, skoda jen, ze tam nedali scoupko, byt jako nejslabsi autak :lol:

kazdopadne ted parim diky Yuriimu paradni rallye mobil1 nebo taky championship 2000 a nebo jak se to jeste jmenuje je tam i coupeso.. screeny dodam! :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

http://video.cardomain.com/Clip.aspx?ke ... 30541C7973
tak akoze toto video mi fakt pripada ako virtual.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“