Desny smrad z vyfuku.....

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

:lol: tohle je zbytecny resit pokud nemate vsici ty auta novy, myslim si at uz je to dacie, hyundai nebo mercedes tak 130 000 je fakt prd :wink: alespon co se motoru tyce, dneska uz to musi vydrzet a to mluvil podle toho, kolik prvnich majitelu s temahle kilometrama znam.. :wink: to, ze se pak nekde objevi se 70 000 a serviskou je vec druha no..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

někde ta serviska je možná opravdu pro legraci, ale já mám to auto po 60ti letym pánovy z německa (mám i německej techničkák) a razítka v servisce jsou včetně datumů a počtu najetejch kilometrů - každý razítko i propiska má jinej odstín, takže pochybuju že je to nějakej plagiát....jo a v značkovym servisu mi řikali že je to u takový kilometráže vcelku normální, a že do takovýho motoru nemá cenu lejt plnou, protože se prej vypařuje jak voda (to že jsou stírací kroužky zralý na výměnu je jasný)... jinak sorry blacku, nechci ti brát iluze ale mercedes opravdu neni to samí jako Dacie :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „COUPE“