Getz 1,3 Tuning

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Re: Getz 1,3 Tuning

Příspěvek od Vyki »

Petr Liberec píše:Kdo sháníte sloilery na koukněte pro inspiraci na moji galerii.Mam to krátce po úpravě.Na vnitřních úpravách se teprve pracuje.

mno to je zajimavy, takova car a za oknem vozejcek:) to je zajimavy :wink:
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Reklama
 

Petr Liberec
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 říj 2005, 21:13

Tuning Getz 1.3

Příspěvek od Petr Liberec »

Vozíčkář za oknem je proto,že přítelkyně je na vozíku a auto dost používá sama.Je předělané na ruční ovládání.Je to zautomatizovaná mechanická převodovka,která se dá ovšem vypnout a používat to jako klasiku.Výhoda je pak jen v tmpometu, který je součástí ručního ovládání.Takže o žádné zneužití označení pro vozíčkáře se nejedná jen pro informaci. :lol:
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Trochu promazano, drzte se tematu prosim.
Vyki: myslel jsem si, ze uz jsi dostal rozum (nic ve zlym) . . .
Krtek
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2005, 00:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Getz tuning 1.3

Příspěvek od Krtek »

Petr Liberec píše:Ty mračítka jsem tam dal hlavně po zjištění že instalovaný bi-xenon oslňuje i přes seřízení v servisu.Ta velikost mračítek vše vyřešila.Šlo o nějaký odraz od spodní paraboly.Takže to řešení bylo skoro nevyhnutelné pokud jsem chtěl předejít neustálému blikání na mě s tím že mám dálková světla.Takto je vše OK nikoho neoslňuji a svítí to fakt super
Dotaz, jak mas ty Bi-xenony resený je to HID sada nebo ti je nekdo komplet postavil. Kam jsi dal elektroniku k tem vybojkam (mam turbokamna a tam je zatracene malo mista :cry: ) a jeste ty mracitka jsou tak dulezity opravdu to tolik oslnuje, jestli ano kde jsi je sehnal jsou nekde kupovany nebo je mas delany stejne jak ty plasty? Uvazuju taky o xenonech ale nechci nikoho oslnovat. Dik
GETZ ELEGANCE 1,5 CRDi
Petr Liberec
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 říj 2005, 21:13

Tuning getz 1,3

Příspěvek od Petr Liberec »

Bi-Xenon je instalován místo žárovek H4.Ke každé výbojce jsou 3 krabičky s elektro měničem, ale jsou celkem malé tak je není problém skrýt pod přední masku.O víkendu Tě udělám foto a hodím tě to po netu.Fakt se to tam vejde a rozdíl?Už bych to teda za H4 nevyměnil jsou to proti tomu bludičky. A to oslnění? Je to těžký mám sadu homologovanou s 10000 k teplotou,ale po seřízení v servisu to stejně nebilo ono.Ty mračítka vše vyřeší.Jde jen o nějaký odraz.Pokud ovšem použiješ Bi-xenon 8000 k a menší je to úplně bez problému má ho kamarád.A rozdíl neznatelný.
Krtek
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2005, 00:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning getz 1,3

Příspěvek od Krtek »

:D Dikes
Prosim jeste od jake firmy je ta sada tech xenonu.
GETZ ELEGANCE 1,5 CRDi
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2077
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Jo tak to se mi taky libi, ale predem se vyhnete oznaceni TUNING, protoze toto sou jen plasty, co vidim a to je STYLING, cize vykon to neprida :wink:
Kutas.K
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2005, 18:55

Re: Getz 1,3 Tuning

Příspěvek od Kutas.K »

:?
Naposledy upravil(a) Kutas.K dne 29 pro 2005, 03:54, celkem upraveno 1 x.
Kutas.K
Příspěvky: 4
Registrován: 25 lis 2005, 18:55

Re: Getz 1,3 Tuning

Příspěvek od Kutas.K »

Pěkný a posílám foto svýho auta :D Podívejte se do galerie
Petr Liberec
*
Příspěvky: 16
Registrován: 19 říj 2005, 21:13

Tuning

Příspěvek od Petr Liberec »

Není to jen úprava zevnějšku ,ale i načipovaný motor na 88kw od firmy ABC Tuning Praha a spoustu vnitřního doladění včetně měřiče tlaku v pneu,přídavných budíků od autostalu a.t.d.


"Jo tak to se mi taky libi, ale predem se vyhnete oznaceni TUNING, protoze toto sou jen plasty, co vidim a to je STYLING, cize vykon to neprida "
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Tuning

Příspěvek od xmrak »

Tuning začíná motorem ...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“