Brzdy

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

dvorlubor píše:
Vladislav Bureš píše:
dvorlubor píše:Zdravim.
Kdyz uz se tady bavite o brzdach, tak bych se chtel taky zeptat, ale na zadni bubnove brzdy u meho auta.

Uz asi mesic se mi stava, ze prvni 2-3 seslapnuti brzd pri kazde nove jizde mam pocit, jakobych si zadni (bubnove) brzdy brousil na struhadle :shock: :shock: :( :x :x :!:

Je to horsi zvuk, nez kdyz mas po delsi odstavce zrezle kotouce na prednich brzdach a musis to obrousit :!: :? :(
Uplne me z toho boli usi :!: A navic je tam slyset nejaky klepavy, cyklicky zvuk zavisly na rychlosti otaceni kol.

Muzete nekdo poradit, co by to mohlo byt :?: :?: :?:
Kdy jsi ty brzdy měnil? Souhlasím s Aldikem ale je také možnost že když to dělá jen na prvních několik sešlápnutí že to může být špatně se vracejícími brzdovými pístky které se potřebují rozhýbat protože kdyby to byli zbroušené pakny na kov tak by ti to mělo dělat stále ale rozebrání se nevyhneš a už proto že to jsou brzdy tak to moc neodkládej bezpečnost nadevše.
Jeste jsem je nemenil, ty by meli snad vydrzet dost :!: :!: :!: Jeste jsem nemusel menit ani desticky vpredu!!!
Jak zaridit napravu v servisu, kdyz v momente, co tam dojedu jsou uz brzdy zase v poradku? :?: :(
Upozornije že se něco takového děje a že máš z toho strach s tím jezdit ať to pořádně zkontrolují respektive rozeberou a podívají se přeci jenom jsou to brzdy a to je jedna z nejdůležitějších částí auta
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Reklama
 

Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldik »

Ahoj, kdyztak mam komplet novy brzdy i desky na predek. zadek nevim. to bych se muel podivat ale spis ne.
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

To škrábání zadních bubnů jako na struhadle je prej taková nevychytaná muška Accentů.Mě to dělá občas taky.Doporučuju se někde na rovince rozjet tak na 60-80km/h a prudce šlápnout na brzdy.Ono se to pak strhne.
Ale pozor nesmí nic za tebou jet a nesmí ti flekovat kola.Co jsem slyšel tak to údajne vevnitř lehce rezne :roll:
Já osobně když by to šlo tak bych nechal dát kotoučovky i na zadek.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldik »

Tak jsem zjistil ze mam i vsechno komplet na zadek. Vsechno je to uplne novy.
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Korálek píše:To škrábání zadních bubnů jako na struhadle je prej taková nevychytaná muška Accentů.
Vzhledem k tomu, že mám obložení vzadu i vpředu půl roku nové a brzdy po kontrole a lustraci na STK, tak se přikláním k tomuto názoru :)
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“