Něco pro zasmání

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

http://www.rpmvideos.com/index.php?lang ... jGPipy_zcE
to sice neni pro zasmani ale..... vozite v autě někdo hasičak?Ja si ho asi po tomhle videu koupim.Co kdyby
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

To je jenom pro tunery! :lol:

....taaak a ted jsem pichl do vosiho hnizda ;) ...vim, horet muze i muj Accent :cry: ...ale nesmi 8)
i30 PDe fastback 1.5 DCT
ELANTRA XD 1.6 2006

dříve:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Felotron píše:To je jenom pro tunery! :lol:

....taaak a ted jsem pichl do vosiho hnizda ;) ...vim, horet muze i muj Accent :cry: ...ale nesmi 8)
Kdyby jenom pro tunery :o ,už jsem viděl pár autíček shořet kvůli banálním věcem,řeknu vám nic příjemnýho to není!! :?
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Karlos

Příspěvek od Karlos »

To já vozim v kufru malej hasičák. Vlastně je to u nás v rodině takovej zvyk. V kažkym autě jsme měli, máme a budem mít malej hasičák. :wink:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

U Tiburona mám jeden v kufru(na dovolenou-dva velké před sedadly),u Rapida dva velké(u nohou před sedadly řidiče a spolujezdce). :wink: I já viděl shořelá auta-kdy řidič zastavil,jen se pálila izolace(ale to nezfoukneš :lol: )a bez hasičáku se jen díval,jak se ohýnek zvětšuje a než dojeli hasiči..... :oops:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

ty jo..hustý fotky...
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Německý auta jsou nejkvalitnější a ted tohle.Mám škodolibou radost,to jsou všude kolem jen samý "Golf,Pasat".Generace do 20.let je posedlá dvojitým w.Je mně dobře zase zhořela jedna sračka.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Zlatá slova-německá kvalita hochům připálila zadek v přímém přenosu. :lol: Kdepak kvalita VW je přeci jasná každý den(teď stahují 300 000 Passatů-unikající nafta :shock: ,zamrzání brzd :shock: ,nefunkční motorky stěračů :roll: ,je to asi 3 týdny co se dostaly ven auta VW,Audi-přiznali 6000 vadných motorů-klik.hřídele,praskající trubky s chlad.vodou :roll: :roll: )-jo,tak to je ta pověstná německá kvalita :lol: :lol: :lol: .VW by se měl taky občas podívat do tabulek spolehlivosti a můžou šetřit papírem(stačí když budou tisknout a hledat v druhé půlce :lol: )a učit se od špičky,odkud jim mává Hyundai. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

S těma hasičákama....necháváte si je taky pravidelně kontrolovat (nevim co to je za typy, tak jestli je to potřeba) tak jak se to dělá u klasických HP? On pak takovej sesenutej udusanej letitej prášek toho taky moc neuhasí, navíc třeba bez tlaku.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Maska
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 čer 2005, 15:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maska »

Sonata II (Y-3 97´) 2.0/16V GLS
SantaFe 4WD V6 (02)
Sonata II (Y-3 94´) 2.0/16V GLS
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Borek píše:Zlatá slova-německá kvalita hochům připálila zadek v přímém přenosu. :lol: Kdepak kvalita VW je přeci jasná každý den(teď stahují 300 000 Passatů-unikající nafta :shock: ,zamrzání brzd :shock: ,nefunkční motorky stěračů :roll: ,je to asi 3 týdny co se dostaly ven auta VW,Audi-přiznali 6000 vadných motorů-klik.hřídele,praskající trubky s chlad.vodou :roll: :roll: )-jo,tak to je ta pověstná německá kvalita :lol: :lol: :lol: .VW by se měl taky občas podívat do tabulek spolehlivosti a můžou šetřit papírem(stačí když budou tisknout a hledat v druhé půlce :lol: )a učit se od špičky,odkud jim mává Hyundai. :lol:
Mají se od korejců co učit,ale tady v tom státě to budou lidi těžko chápat.Prostě asi kdo nemá Německej bourák je asi méněcenej.K....a co je to za divnou dobu,posuzovat lidi podle aut?
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tommas33 píše:Německý auta jsou nejkvalitnější a ted tohle.Mám škodolibou radost,to jsou všude kolem jen samý "Golf,Pasat".Generace do 20.let je posedlá dvojitým w.Je mně dobře zase zhořela jedna sračka.
Tome, to není až tak kvalitou,ale spíše neodborný zásah do vozidla,by jste koukali :shock: na co lidi jezdí a čím nahrazují součástky vozidel!! A pak toto!! :? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

ivan píše:
Tommas33 píše:Německý auta jsou nejkvalitnější a ted tohle.Mám škodolibou radost,to jsou všude kolem jen samý "Golf,Pasat".Generace do 20.let je posedlá dvojitým w.Je mně dobře zase zhořela jedna sračka.
Tome, to není až tak kvalitou,ale spíše neodborný zásah do vozidla,by jste koukali :shock: na co lidi jezdí a čím nahrazují součástky vozidel!! A pak toto!! :? :wink:
Muže to být i neodborným zásahem, ty jsi odborník na svém místě,ale to že jsou Hyundae celkově kvalitnější mně nikdo nevymluví.Prostě kvalita u Němců odešla s 3.generací Golfu.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Tony
**
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2006, 21:09
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tony »

For Tomikp: Hasičák si určitě zkontrolovat nech,ale stačí tak jednou za dva až tři roky.Není nutné každý rok jako hasičáky v budovách apod.Je to jenom taková kontrola pro klidné svědomí. :)
Accent 1,5 12V 65 kW/88 HP,1996
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tommas33 píše:
ivan píše:
Tommas33 píše:Německý auta jsou nejkvalitnější a ted tohle.Mám škodolibou radost,to jsou všude kolem jen samý "Golf,Pasat".Generace do 20.let je posedlá dvojitým w.Je mně dobře zase zhořela jedna sračka.
Tome, to není až tak kvalitou,ale spíše neodborný zásah do vozidla,by jste koukali :shock: na co lidi jezdí a čím nahrazují součástky vozidel!! A pak toto!! :? :wink:
Muže to být i neodborným zásahem, ty jsi odborník na svém místě,ale to že jsou Hyundae celkově kvalitnější mně nikdo nevymluví.Prostě kvalita u Němců odešla s 3.generací Golfu.
Kde sou ty časy!! :( Ale v Tý době Hyundai nebyl ,tak kvalitní,ale kluci korejský se učí rychle hi,hi!! :) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“