Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Mám nabehaných 5000km, so spiatočkou nemám žiadne problémy, a kolísanie voľnobehu verím, že odstránia v záruke. Len si porátaj, aké auto v tejto výbave a za tieto peniaze kúpiš :wink: Ja som tiež uvažoval nad rôznymi autami, ale chcel som sedan. No a s Fabiou by šla cena o cca 100tis.Sk hore :? . To je môj názor. A ešte jedna vec, nikde nie je napísané, že iné auto bude bezchybné. :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Prečítaj si napr. toto: http://forum.skodahome.cz/index.php?sho ... 5&start=25 ,alebo toto: http://forum.skodahome.cz/index.php?sho ... =0&start=0 .To len ako príklad, že ani napr. FabiaII nie je až také "super" auto, ako o ňom píšu. :wink:
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

Palčo, vďaka za inšpiráciu.
Na Fabiu 2 nemám ani pomyslenia. Viem, že je to preplatená hranatá škatuľa. Mňa len trocha zarazili tie problémy, o ktorých som písal. Aj napriek malému zaváhaniu pôjdem Accent objednať. Dúfam, že to nebude problémové autíčko.
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Rado sa stalo. Ono je to tak, ako som už niekde písal, že každý má nejaké priority a požiadavky, ktoré od nového auta očakáva, a je to len na ňom aké si aj vyberie. Každý si musí sám zvážiť úžitnú hodnotu, dizajn, farbu,... A ešte nevyrobili ideálne auto, ktoré by vo všetkých smeroch vyhovovalo každému. :lol: A, ako hovorí môj kolega v práci, najlepšie auto je to, ktoré je moje :lol: . A nakoniec, veď celý život je o kompromisoch a to platí aj pri autách. Pol roka som len slintal, a ďalšieho pol roka som sedel za internetom a porovnával vnútorné rozmery, vonkajšie rozmery, rozchody vpredu, vzadu, objemy kufrov,... až som dospel ku konečnému rozhodnutiu Hyundai Accent 1,4-Dynamic. :wink:
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

tak dneska rano kdyz sem prijel domu, tak sem si vsim, ze mi taky bezel moturek sklapeni svetel.. tak sem dal kolecko na troku a pak zase zpatky na nulu a dalo to pokoj.. jo a taky me zlobi podsviceni stahovani oken v zadnich levejch dverich.. hehe.. ale to sou prkotiny.. jinak zadnej problem..
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

Som pekne vytočený!
Dnes som bol v Hyundai a chcel som objednať nový accent. Smola, je koniec roka a nič som neobjednal, pretože oni asi bubinkajú a v závere roka neobchodujú. Dokonca aj akčnú ponuku už zarazili. Neviete si predstaviť ako ma štve. Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby. Takto ho zaplatím v plnej cene. Mám taký pocit, že v popradskej predajni sú špekulanti. Som na mrtvicu.
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

dano1 píše:Som pekne vytočený!
Dnes som bol v Hyundai a chcel som objednať nový accent. Smola, je koniec roka a nič som neobjednal, pretože oni asi bubinkajú a v závere roka neobchodujú. Dokonca aj akčnú ponuku už zarazili. Neviete si predstaviť ako ma štve. Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby. Takto ho zaplatím v plnej cene. Mám taký pocit, že v popradskej predajni sú špekulanti. Som na mrtvicu.
Zkus obvolat jednotlive prodejce a uvidis;) Ja taky tyden zpatky sehnal az v treti prodejne ve ktere jsem se ptal.. Tedy pokud se nechystas koupit 1,5CRDi v eleganci, ty uz mozna nema skladem nikdo..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dano1 píše:Som pekne vytočený!
Dnes som bol v Hyundai a chcel som objednať nový accent. Smola, je koniec roka a nič som neobjednal, pretože oni asi bubinkajú a v závere roka neobchodujú. Dokonca aj akčnú ponuku už zarazili. Neviete si predstaviť ako ma štve. Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby. Takto ho zaplatím v plnej cene. Mám taký pocit, že v popradskej predajni sú špekulanti. Som na mrtvicu.
aho pise HCD, zavolaj si do RK, MT (kostany nad turcom - minimalne tam maju 2 kusy Accenta - wine red a gold beige)... je ti uplne jedno kde to auto kuis, na garancky mozes chodit kam len chces
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Mexican píše:
dano1 píše:Som pekne vytočený!
Dnes som bol v Hyundai a chcel som objednať nový accent. Smola, je koniec roka a nič som neobjednal, pretože oni asi bubinkajú a v závere roka neobchodujú. Dokonca aj akčnú ponuku už zarazili. Neviete si predstaviť ako ma štve. Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby. Takto ho zaplatím v plnej cene. Mám taký pocit, že v popradskej predajni sú špekulanti. Som na mrtvicu.
aho pise HCD, zavolaj si do RK, MT (kostany nad turcom - minimalne tam maju 2 kusy Accenta - wine red a gold beige)... je ti uplne jedno kde to auto kuis, na garancky mozes chodit kam len chces
S tema garanckama to neni az tak presne. Ja dostal garancku 5 let pod podminkou ze budu jezdit do Kutne Hory:D Kdyz budu jezdit jinam, mam jen standartni 3 roky.. :(
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

Vďaka za rady.
Skúsim to iba mialom do Sp. N. Vsi. Tam je tiež predajňa. Uvidím čo mi odpíšu.
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Ja by som radšej zatelefonoval, opýtal by som sa na meno(myslím priezvisko) predavača(aby sa nemohli vyhovárať, že nevedia o ničom :oops: ) a potom by som dojednával, ale najlepšie je ísť tam osobne, samozrejme ak bude kladná odpoveď. Pri osobnom kontakte sa horšie klame :wink: .
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

dano1 píše:Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby.
Rozhoduje datum objednání, to že nejsou schopní auto dodat do konce roku není tvůj problém. Pokud budou dělat Zagorku, obrať se klidně na slovenské zastoupení Hyundai a dej stížnost na prodejce.
Když jsem auto objednával já, byla ve hře i varianta že bude po novém roce a prodejce slevu a bonus NEZPOCHYBNIL, takže to bude jen a pouze o lidech :?
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja doufam že ta akce crdi elegance bude i v lednu... za 319tis není co řešit..
no každopádně dám vědět... :-) měj te se a hodně štěstí.
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
dano1
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 20:03

Příspěvek od dano1 »

CzechJoker píše:
dano1 píše:Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby.
Rozhoduje datum objednání, to že nejsou schopní auto dodat do konce roku není tvůj problém. Pokud budou dělat Zagorku, obrať se klidně na slovenské zastoupení Hyundai a dej stížnost na prodejce.
Když jsem auto objednával já, byla ve hře i varianta že bude po novém roce a prodejce slevu a bonus NEZPOCHYBNIL, takže to bude jen a pouze o lidech :?


Máš pravdu. Tiež som toho názoru, že objednať sa môže v starom roku a vyplatiť v nasledujúcom, lenže "predavačka" si myslí iné. Niektorí predajcovia si stále nevdia vážiť zákazníka. Uvidím čo sa s tým dá ešte robiť za tie dva dni.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dano1 píše:
CzechJoker píše:
dano1 píše:Chcel som v závere roka ešte využiť akciu, ale vraj to už nejde, lebo by sa to nestihlo vyfakturovať. Nechápem prečo to nešlo objednať v závere roka, veď by malo platiť,že dôležitý je dátum objednávky a nie dátum platby.
Rozhoduje datum objednání, to že nejsou schopní auto dodat do konce roku není tvůj problém. Pokud budou dělat Zagorku, obrať se klidně na slovenské zastoupení Hyundai a dej stížnost na prodejce.
Když jsem auto objednával já, byla ve hře i varianta že bude po novém roce a prodejce slevu a bonus NEZPOCHYBNIL, takže to bude jen a pouze o lidech :?


Máš pravdu. Tiež som toho názoru, že objednať sa môže v starom roku a vyplatiť v nasledujúcom, lenže "predavačka" si myslí iné. Niektorí predajcovia si stále nevdia vážiť zákazníka. Uvidím čo sa s tým dá ešte robiť za tie dva dni.
ak si nevazia, chod inde.. ja som tiez do Autostyl v Brne dosiel na bicykli v mikine a predavac sa tvaril akoby som tam ani nebol.. a o tyzden som tam dosiel v obleku (priamo z prace) a siel sa pretrhnut... bohuzial mi nedal dobru cenu a tak som nakoniec kupil v Auto Balvin Brno... neber to tak ze to musis kupit vedla v ulici, ak ti daju dobru cenu, objednaj to hoci aj v KE (zas z popradu to tak daleko nemas).. byt tebou zavolam este dneska do AM Plus Kostany nad Turcom el. predaj: 043/43 88 448, mobil: 0915 877 003 dneska maju do 16.00, v sobotu do 13.00
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“